Beren Saat и Intikam - Никой няма да бъде забравен в тази история! - тема 7

  • 92 726
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 555
 Wink Едно клипче за Беренгинките в темата  Peace Laughing  Hug

"Intikam I" Hakan & Yağmur_ F R I E N D S . F O R E V E R



За следващия клип няма спомен да съм го гледала ...  newsm78 но е ... Wink Heart Eyes Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=YaSFJNbnCZk

 Hug Hug Hug

# 721
  • София
  • Мнения: 9 350
И един колаж на заговорниците към клипчето на dai4e

# 722
  • Мнения: 6 603
Момичета,привет! wavey wavey wavey


Минавам само набързо да ви поздравя и да ви кажа,че ми липсвате.

Дайче Hug

Това ми е един от любимите клипове,с удоволствие ще си го изгледам отново по-късно.

Госпожица Бързо се уча Hug
Ако искаш може да ни кажеш как за по-кратко да те наричаме,че докато ти изпиша ника и забравям какво искам да напиша. Шегувам се!  Laughing
Всъщност исках да ти кажа,че колажите ти са много хубави.
Те не са просто снимки събрани накуп, в тях има идея ,разказват ни история и това много ми харесва. Благодаря ти за удоволствието!
Продължавай да ни радваш с тях и в бъдеще!

Дива, Hug
Резюмето на 17 епизод ти се е получило супер. Направо не мога да повявам,че си го направила без да си гледала епизода с превод.
С удоволствие ще го ползвам ,когато си преговарям епизода,точно до него съм стигнала.

Чики,Клари,Тони ,Марианка Hug

Момичета,само ще ви кажа че 12 епизод е изключително интересен. Когато наскоро си го преговарях си мислех,че съм разбрала повечето неща,които се случват ,но въобще не е така. Струваше си дългото чакане. Тук е разказана историята с писателя Сечкин, за която Тони ни е подсказала,че ще има продължение във втори сезон и ми стана още по-любопитно,а епизода е изключително динамичен,направо ти спира дъха. Остава ми още малко - около 20 минути. Дано успея тази вечер да го приключа.

Хърватските фенове си имат втори трейлър на сериала,за което благородно им завиждам!

http://www.youtube.com/watch?v=vXWofIGGA_k


На вас хубава вечер и следете за новинки,защото аз нямам време за това!

До скоро! Hug


                                                                  

# 723
  • Мнения: 3 555

Момичета,само ще ви кажа че 12 епизод е изключително интересен. Когато наскоро си го преговарях си мислех,че съм разбрала повечето неща,които се случват ,но въобще не е така. Струваше си дългото чакане. Тук е разказана историята с писателя Сечкин, за която Тони ни е подсказала,че ще има продължение във втори сезон и ми стана още по-любопитно,а епизода е изключително динамичен,направо ти спира дъха. Остава ми още малко - около 20 минути. Дано успея тази вечер да го приключа.

До скоро! Hug                          
Дъгичка   newsm10  newsm51 нашата "неуморна пчеличка" си ни ти



 Hug Hug Hug

# 724
  • AMS
  • Мнения: 6 449

Привет, момичета!!! newsm18 newsm18 newsm18
Благодаря ви за всичко споделено в темата!!!  Hug Hug Hug
Дайче,  Hug  интересно и с много чисти снимки правиш преговора.  Успяла си за 14-ти епизод да предадеш събитията кратко и ясно. Каталогът е добра идея. В Revenge епизодите си имат заглавие, така че можеш да ги озаглавиш и в Intikam.  Клиповете, които днес си сложила са добри. Вторият има хубавата музика и интересните сцени между Ямур и Рюзгар, но се ядосвам на лошото качество на картината. Аз по принцип търся хубави записи, но за сега не намирам. Арабките имат явно, но като им наслагат техните си подписи, за нищо не мога да ги ползвам. Е, и те си защитават архивите де, а са и най-добрия ни източник на информация.
Чики,  Hug благодаря за новините. "Размислите", колажите, клиповете, гифчетата и всичко каквото правя не е изкуство за мен. Всичко е породено от търсенето ми на някакъв друг вариант на превод. Всичко това става сравнително бързо. "Пълния преразказ" на 17-ти еп. ми отне почти 8 часа.  От него съм най-удовлетворена. Всичко друго има елемент на забавление, а аз си падам повече по сериозните неща.
Дъгичка,  Hug благодаря ти за оценката, но то и няма от къде да го видя с превод 17-ти , освен може би на арабски. Благодаря ти  Hug  за това, че работиш по преговора на 12 епизод.
И въпросът ми е към всички - Дали арабките не правят превод на английски? Може ли някой да ги попита?
Г-це БУ,  Hug благодаря  за колажите. Интересни са. Аз си мисля, че май няма да видим Ямур и Рюзгар като двойка. Поне във втори сезон съм сигурна.
А, като казах втори сезон та се сещам - Дали ще има трети? Изхождам от инфото за Revenge, че са сменили сценариста за 3-ти сезон. Другото, което ме спохожда като мисли е, че Intikam започва доста рано и до края на януари би трябвало да свърши втори сезон. Дали пък няма веднага да продължат с трети сезон?
Ама и аз какви ги приказвам.  doh Още не сме си изяснили първи сезон, аз мисля за трети.  Crazy
Я, пак на преговора да се връщам.  Rolling Eyes  Сега до кой епизод бяхме по картинки? Rolling Eyes
Обърках си "размислите".   Joy
Дайче,  Hug извинявай, че все забравям. И моят отговор на загадката за пистолета е същият. Това е една от разликите с Revenge. Там пистолетът е на Емили/Ямур. Тук е по-хитро измислено.
Клари,  Hug благодаря, ти че се обади!!!
Тони,  Hug радвам се винаги на твоето появяване. А, да знаеш, колко обичам момиченца.


# 725
  • София
  • Мнения: 9 350
Дива - Според мен ще обединят втори и трети сезон в един турски защото сценария за трети американски вече най-вероятно е готов.

# 726
  • Мнения: 20
Здравейте, мили момичета!



Днес е Голяма Богородица!
Честит празник на всички именници!
  bouquet  bouquet  bouquet

Днес и аз имам повод да почерпя, мои приятели, днес имам имен ден!




На всички пожелавам прекрасен празник с много настроение!

# 727
  • Мнения: 3 555
 smile3525  Добро утро и светъл празник на "Голяма Богородица"  newsm51
mar_ana  



 Hug Hug Hug

# 728
  • Мнения: 3
Добро утро, момичета  Hug Hug Hug

Голяма Богородица е! Честит празник на всички!


Марианка, честит имен ден! Бъди здрава, щастлива и носи името си с гордост!


Чики,  Hug благодаря за новините. "Размислите", колажите, клиповете, гифчетата и всичко каквото правя не е изкуство за мен. Всичко е породено от търсенето ми на някакъв друг вариант на превод. Всичко това става сравнително бързо. "Пълния преразказ" на 17-ти еп. ми отне почти 8 часа.  От него съм най-удовлетворена. Всичко друго има елемент на забавление, а аз си падам повече по сериозните неща.

Дива, пълният ти разказ е наистина много хубав, но не подценявай и другата си работа  Hug А и нали знаеш - винаги трябва да има доза забавление в нещата, които правим. Особено тук!

Дива - Според мен ще обединят втори и трети сезон в един турски защото сценария за трети американски вече най-вероятно е готов.

Това би било добре, за да не чакаме толкова много между сезоните. Сезон 3 на Revenge ще започне през есента, така че съвсем спокойно могат да направят това обединение  newsm10

Дайче Hug


Пожелавам хубав ден на всички smile3525

# 729
  • Мнения: 20
Дайче  Hug
Чики  Hug

Благодаря Ви за прекрасните пожелания!



От днес съм в голяма ваканция, няма да има и нет
Но с нетърпение ще чакам втори сезон.
Мили момичета, тъй като ще отсъствам от следващата тема,
искам да пожелая на всички едно незабравимо лято,
изпълнено само с хубави емоции и много релакс!  
Прегръдки от мен за всички вас!!!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Ще се "видим" за втория сезон!

Последна редакция: чт, 15 авг 2013, 17:20 от mar_ana

# 730
  • AMS
  • Мнения: 6 449
Привет, момичета!!!  Hug Hug Hug
Честито на именниците!!!   bouquet
Аз се позабавлявах малко и ето с какво си играх. 




# 731
  • Мнения: 3 555
 wavey  Привет, момичета  wavey

Дива  Wink страхотни "рисунки"  bouquet  по-добра си от Ясемин  Peace  Heart Eyes Laughing



 Hug Hug Hug

# 732
  • Мнения: 326
Ехоооо! Ето ме и мен с малко закъснение!

Марианка,Честит Имен Ден на патерици! Пожелавам ти много здраве,щастие,любов,успехи,сбъднати мечти!  bouquet

Вчера ние имахме празник на града и чествахме 30 години от приемането на града в Юнеско. Смятам,че се сещате кой е този град! Simple Smile  Вечерта имахме светлинно шоу и фойерверки, градът беше затъмнен за по-добър визуален ефект. Сега чакам да качат видео в официалният сайт на общината,за да ви  направя съпричастни.
 

По въпроса за трети сезон-
Скрит текст:
вече са излезли интервюта с главните герои от оригинала. Развитието  на сюжета ще е динамично,но отново ще се върне в рамките на основният сюжет,без наличието на Инициативата и разни корпоративни сделки. След като Джак/Рюзгар знае истината за Аманда/Дерин и знае,че тя  е детската му любов,той ще й постави доста сериозен ултиматум. Ще видим подготовката за сватбата на Емили/Ямур,ще я видим в булчинска рокля,но май отново няма да има сватба. Там инфото е загатнато. Сем. Грейсън/Арсой ще се окаже разорено,а една жена от миналото на Дейниъл/Емре ще се появи като негов помощник. Сценаристът е сменен,но сериалът отново влиза в основни линии,обратите са във всеки епизод,но ще видим и доста загадки,които ще ни върнат усещането за динамичен сериал. Peace

# 733
  • Мнения: 3
Привет и от мен в деня на майстора  Hug Hug Hug

Дива, много са хубави снимките, които си сложила Hug Харесва ми този стил   thumbsup


Вчера ние имахме празник на града и чествахме 30 години от приемането на града в Юнеско. Смятам,че се сещате кой е този град! Simple Smile  Вечерта имахме светлинно шоу и фойерверки, градът беше затъмнен за по-добър визуален ефект. Сега чакам да качат видео в официалният сайт на общината,за да ви  направя съпричастни.
 

По въпроса за трети сезон-
Скрит текст:
вече са излезли интервюта с главните герои от оригинала. Развитието  на сюжета ще е динамично,но отново ще се върне в рамките на основният сюжет,без наличието на Инициативата и разни корпоративни сделки. След като Джак/Рюзгар знае истината за Аманда/Дерин и знае,че тя  е детската му любов,той ще й постави доста сериозен ултиматум. Ще видим подготовката за сватбата на Емили/Ямур,ще я видим в булчинска рокля,но май отново няма да има сватба. Там инфото е загатнато. Сем. Грейсън/Арсой ще се окаже разорено,а една жена от миналото на Дейниъл/Емре ще се появи като негов помощник. Сценаристът е сменен,но сериалът отново влиза в основни линии,обратите са във всеки епизод,но ще видим и доста загадки,които ще ни върнат усещането за динамичен сериал. Peace

Тони, честито за празника  Hug Предполагам, че говориш за Несебър. Силно се надявам да качат клипове и снимки, защото си представям колко е било красиво. Аз попаднах на едно светлинно шоу в Царевец по време на ваканция във Велико Търново. Беше случайно и мнооого уникално.

Относно Revenge,


Скрит текст:
много се радвам, че ще се върнат към първоначалния сюжет, защото мисля, че през втория сезон прекараха прекалено много време в компанията, както и нещата с Инициативата не ми бяха много интересни. Но пък аз си падам повече по драмата и за това така. Страшно ми е интересно да видя как ще се стекат обстоятелствата за Джак и Емили, да не говорим за Ямур и Рюзгар, когато му дойде времето. Интересно ми е и развитието на Шарлът/Джемре след смъртта на Деклан/Баръш. Как ли ще се държи като майка, как ли ще преживее загубата...?

Дайче,  Hug

Момичета, пожелавам ви хубав уикенд   bouquet



# 734
  • Мнения: 326
Чики,точно за Несебър става въпрос! И понеже не намерих клипче от вчера,сега ви слагам клип от миналата година":
http://www.youtube.com/watch?v=KgzEzhj_wRg
http://www.youtube.com/watch?v=OQOca2Tga8o

Последна редакция: пт, 16 авг 2013, 17:06 от __Malcho__

Общи условия

Активация на акаунт