Аватарно - пиратско-юбилейна / Тема No 30

  • 16 806
  • 729
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: leet
Ройс, ще я направя.  Hug Поне ще направя опит.

# 616
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Мерси, Силве, наистина не ми е до това тази седмица. Иначе както го пнаправиш така, може пък да ти дойде някоя по-интересна идея за оформление от моята.  Hug

# 617
  • Мнения: 2 909
 На мен също не ми пречи да се преобличаме по два дни. Ройс е права - с течение на времето пак ще почнем да се обличаме от предния ден.  Mr. Green

# 618
  • Мнения: 1 270
Rois да се оправяте и двамата по скоро  Hug
И мишката ще го оперират, вчера вече потвърдиха, сега остава да го заведа и до София специалист за окончателно да се произнесе, рутинна операция я водят, но много ми е мъчно  Tired

# 619
  • Мнения: 6 031
...
Може преобличането пак да си остане 2 дни, но примерно преоблечения един ден да носи комбинацията само /естествено ако желае може да я носи и месец/ . За да няма трудности при събирането на комбинациите може в момента на преобличането и представянето на комбинацията в самият пост в скрит текст да се пусне комбинацията за играта. Така събиращият общ пост дори и да го направи на третия ден ще може за 1 час да събере всички комбинации.

Peace

Това си го мислех и аз сутринта.
Ройс е абсолютно права, че когато и да се премести деня ще има после нова дискусия.  hahaha
Ройс, оздравявайте бързо!
Фустичке, дано се резрешат и при вас нещата бързо и ефективно.

Акаша,освен теми, да зададе и координати за по бира Peace

Сосчето повдига друг въпрос за бирата...  Joy

# 620
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Не говори добре за дисциплината това, амаха! Naughty

Шегувам се!  Hug

Каквото кажете! Значи неделя и понеделник преобличане остава, тъй ли?

Сосче, нищо не мога да кажа... Не знам какви са плановете, че ни е натоварено като за последна седмица в София и трябва всичко да се свърши в рамките ѝ преди да заминем.

# 621
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
А,не съм го развяла,просто главата ми пуши от чужди грижи Embarassed
Като стара лисичка съм опекла работата Wink
Дожой-много си готина днес,както обичайно де.
Какво става с водата при вас?От много работа,не съм гледала или слушала новини. Embarassed
Благодаря Hug
Оттекохме се вече в Прага, обаче по течението на Елба е страх и ужас. Ето малко фотки от последните дни:
http://zpravy.idnes.cz/foto.aspx?galerie=povodne-3-6-2013

# 622
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Момичета, аз ще се преобличам в понеделник, защото в неделя ми е невъзможно.

# 623
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз сигурно тая седмица ще се преоблека в събота,че в Неделя ще пътувам,та се надявам,да ми опростите това съгрешение  Crazy bowuu Joy Hug

# 624
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Ххаха, в събота, в понеделник, скоро половината седмица ще се преобличаме, а другата ще гласуваме... Joy

# 625
# 626
  • Мнения: 111
Ауууу, Джой 33 -та снимка е...потресаваща просто!Ужас, горките хора!

# 627
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Доста са потресаващите снимки, не само 33-та. Лоша работа! Sad

# 628
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мен ме потресоха снимките от Дечин и Хренско. Била съм там и знам каква красота е, и ми е страно сега да ги гледам наводнени. Но там Елба е кажи речи всяка година преляла, за хората явно не е новост Confused.

# 629
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Тукмо и аз сега ги разгледах снимките Confused Лоша работа Tired

Общи условия

Активация на акаунт