Аватарно - пиратско-юбилейна / Тема No 30

  • 16 789
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 150
Пак ли дискусия за правилата   Mr. Green
Баси, тази сага няма ли край... Laughing

# 676
  • Мнения: 56
Минавам и аз да се отчета, наздраве на всички. Hug
Аз бях на бяло винце досега, а в момента вече в хоризонтално положение.  Laughing
Ройс да оздравяваш бързо.  Hug

Да знаете всички мноо ви уважавам, а вие мен Mr. Green
Майтапа на страна ама ми е много приятно с вас!

# 677
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Периодично, Малвинка, докато я има играта. Аз вече не се меся, ама пък и хич не ми пука за разпоредбите- като ми е удобно в неделя, преобличам се в неделя. Ако е толкова извън наредбите, няма да ме броят участвала и точка Grinning.

# 678
  • Мнения: 796
Една от бираджийките спря преждевременно, да не се изкърти, че утре работа я чака Joy




# 679
  • Мнения: 150
Периодично, Малвинка, докато я има играта. Аз вече не се меся, ама пък и хич не ми пука за разпоредбите- като ми е удобно в неделя, преобличам се в неделя. Ако е толкова извън наредбите, няма да ме броят участвала и точка Grinning.

 newsm10  Hug

И аз така, то не че нявгаш ми е пукало де.  Laughing


Ох, и аз искам биричка, макар че напоследък само това правя. Laughing Давайте да се организираме, пиячки  Mr. Green

# 680
  • Мнения: 426
Хайде наздраве и от мен -Ройсче, с теб ще се чукнем с по един фервекс-два дни на ясла и всички сме болни  ooooh! Да оздравявате с малчо.

Да кажете правилата, не ми се връща назад-последните три страници си правите наздраве  Grinning

Направила съм си комбинацийка и не я давам на никого  Naughty

# 681
  • Мнения: 111
loca   Heart Eyes жестока!

# 682
  • Мнения: 796
Благодаря, Fraqueza  Simple Smile, този е от старите ми аватари, едни от най-любимите ми кончета Heart Eyes

# 683
  • Мнения: 111
Аз като видя кон и съм ... smile3544  Мноооого ги обичам!

# 684
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Лорин, да оздравявате и вие, и нашите есктри са от яслата, чудя се дали да не го спирам нацяло вече, и без това пак през повечето време си е у нас. Tired

Дайте й на Фракеза коне, ако има такава игра някога, сигурно ще се разпадне от удоволствие.  Laughing

# 685
  • Мнения: 1 336
А, Ройс, много си сладка! Heart Eyes

# 686
  • Мнения: 14 453
Пу,не съм първа тази сутрин Embarassed
Явно бирите са били многоооооооо.

# 687
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Yo!

Ройс, Фервекса нали го изтеглиха от пазара, че имало замърсени партиди. Недей да пиеш! Как си днес? Изглеждаш позитив както винаги! Heart Eyes Grinning

# 688
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Айй, стана петък и всички сте по масите или под масите???   Mr. Green Mr. Green Mr. Green 
Ройс, бързо да оздравявате...   Hug

# 689
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Силве, мерси, на тези снимки се харесвам страшно много, те са от преди три години, два месеца преди да забременея  Grinning и понякога ме хваща депресията, че вече никога няма да излгеждам така.  Crazy

Мерси, момичета. Симон Мартин е по-добре, това е по-важното, пък аз ще се оправя все някога, няма къде да ходя. Иначе ми вдигат нервите по друга линия още от сутринта  ooooh! , ама и това ще го преживея все някак, да не досаждам повече с мрънкане, нарочно си пльоснах тези снимки за дрешки, да си докарам  и на себеси малко позитивизъм, та да видим ще има ли ефект.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт