Аватарно - пиратско-юбилейна / Тема No 30

  • 16 788
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Брутру, гугутки Flutter
Аз снощи май попрекалих с винцето, че хем заспах рано, хем ми е лошичко днес Crazy

# 691
  • София
  • Мнения: 35 282
Гуги, днес опъвай крачета и релаксирай с някоя кино класика Hug

Ройс, радвам се, че Марти и по-добре! Ти си пази нервите и не се давай на провокации. Акъл за писане имаш, предполагам и уста да ги сложиш на място имаш Laughing Hug

# 692
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Пак ли дискусия за правилата   Mr. Green
Баси, тази сага няма ли край... Laughing

 Crazy Joy Joy Joy
Няма,няма тя се мъчи да се конкурира с Дързост и красота  Thinking Crazy hahaha

Роис  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 693
  • Мнения: 150
Пак ли дискусия за правилата   Mr. Green
Баси, тази сага няма ли край... Laughing

 Crazy Joy Joy Joy
Няма,няма тя се мъчи да се конкурира с Дързост и красота  Thinking Crazy hahaha

Роис  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Хахаха, Плами, дано не се стига до такава безконечна продължителност... Laughing

# 694
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ха дано  Mr. Green

А ти си прекрасна,от дълго време не съм те харесвала така Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 695
  • Мнения: 150
Ха дано  Mr. Green

А ти си прекрасна,от дълго време не съм те харесвала така Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Мерси  Hug
Ми аз от дълго време не съм се преобличала, ма днес ми дойде някакво инцидентно вдъхновение. Laughing

# 696
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Не си изгубила форма Heart Eyes,така,че ако играеш в играта,после пак да ги върнеш,тези красоти  Hug

# 697
  • София
  • Мнения: 2 808
Аз пък снощи гледах волейбол и се разсъних. Сутринта станах рано, че трябваше да ида на работа (работя по проекти). И сега вместо да спя, разглеждам картинки за играта.  Tired Май прекалявам с кафетата, ще взема да си пусна някой филм и да вдигна краката.  Popcorn

Ройс, много си хубава!  Heart Eyes

# 698
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Аз ще ви преобличам от неделя след 24 часа до понеделник 24 часа. Вие каквото искате правете. Ако изпусна някой, който не се е съобразил с този диапазон, да не се сърди. Laughing

# 699
  • Мнения: 14 453
 Shocked Акаша най-ми допада,като пише за бира с картофки Rolling Eyes

# 700
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Демек  newsm78 Който се преоблякъл по-рано,няма да го сложиш в общия пост  Crossing Arms Ба колко си лоша  Crossing Arms Twisted Evil

# 701
  • Мнения: 30
Акаша, слушаме  smile3519
Аз снощи само 3 бири изпих, обаче не знам сега махмурлук ли е, недоспиване ли е, но не се чувствам особено цветущо Tired За протокола - събудих се към 8:30, просто чак сега си включвам компютъра Crazy

# 702
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Сисе, Плами, мерси. Не бях за изхвърляне навремето  4470  Joy

Мерси на всички, които ми пожелаха да се оправяме!  Hug

# 703
  • Мнения: 14 453
Уау,Ройсче много русо ,ама хубаво и то доста Heart Eyes
Направо фотосесия за корца Laughing

# 704
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Тези фотосесии си ги правех сама навремето в Испания, с лаптопа, и особено ако бях ходила на фризьор  Mr. Green . Голям нарцис бях тогава, но точно на тоя остров моя тип външност много се котираше, колко му трябва на човек да се самовлюби  Laughing . След бременността се разлюбих.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт