ОКТОМВРИЙКИ - Тема 10

  • 26 308
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 316
 а да знаете катетър слагат ли при секцио?  newsm78

# 706
  • Мнения: 148
 На мен ми слагаха, но на фона на останалите болки и притеснение не му обърнах внимание.

# 707
  • Мнения: 20
sol y arena при мен имаше клизма. Тест за алергии нямаше, но пък имах среща с анестезиолог преди това за обсъждане на упойките. След клизмата се изкъпах(спомням си, че ме накараха с хладка вода, за да не вдигна кръвно), слагане на система и след 30-40 мин си вече мама. Бях будна през цялото време.
Lady Ice и катетър слагат, но не се усеща  Peace Може след махане да усещаш парене, но не и болка.

# 708
  • Мнения: 627
На мен катетър не са ми слагали   Peace Всичко зависи от разпорежданията и процедурите в самата болница  Peace На мен ми бяха сложили памперс за възрстни и още същата вечер към 19ч. ме вдигнаха, измиха ме, махнаха въпросният памперс и вече сама трябваше да си ставам  Whistling

# 709
  • Мнения: 174
Връщам се от консултация  Simple SmileБебчо е 500 и няколко грама (забравих точно колко  Crazy).Изследванията ми (кръв,урина) са добри.Категорично си е момче още от 13 г.с.Следващия месец ще пускаме микробиология пак.От няколко дни го усещам да рита високо над пъпа,разбира се рита си и ниско и встрани и общо взето си е пораснало момчето ми  Heart Eyes Започнах да омалявам бързо вечер и често сменям страните,леко да подпра корема на леглото и бебчо се опитва да пробие леглото с ритници  Mr. Green
На мен ми сложиха катетър,секциото ми беше по спешност,бях с много болезнени контракции и ми се губят моменти от подготовката,но ми правиха тестове за упойката,клизма не са ми правили.Бях с пълна упойка.

# 710
  • Мнения: 7 803
високо над пъпа не е бебчо  Laughing черва са това. тя матката е до около пъпа или малко над него в момента  Peace

на мен клизма не са ми правили, катетър са ми сложили след като заспах

# 711
  • Мнения: 91
високо над пъпа не е бебчо  Laughing черва са това. тя матката е до около пъпа или малко над него в момента  Peace


Не знам кое къде е Mr. Green , но аз получавам ритници няколко пръста под ребрата, видими са с просто око, дори през дрехите Simple Smile 20-та седмица съм, коремът ми хич не е голям, а бебето е в норма.

# 712
  • Мнения: 174
Не мога да сбъркам ритниците с черва,може би ги усещам там,когато съм по-сгъната (приведена).Но и на ехографа днес  си ме гледаха над пъпа,защото се е разположил и там  Simple Smile
Моя бебо си рита яко не е като къркорене на черва,видимо ми повдига потника  Simple Smile

# 713
  • Мнения: 2
Първо честито за всички добри новини от ФМ!!! А като стана на въпрос с какво  е по-различно прегледа на 4д от ФМ? Като чета какво са ви гледали и мерили и на мен ми го правиха това на 4д-то и всеки път на ЖК на 2д, но съм плащала само 30лв за 4д?

И явно не съм само аз която не се отказва да вярва за промяна на пола  Grinning  Не вярвам да е казал дали е видял нещо, а по-скоро си мисля че изтреля ей така на слуки и само защото в последната секундяа го питах за пол  Crossing Arms та докато аз не видя пишле или липсата му - си се водя още криещо се !  Joy

а на кого да пиша исками аз парола да се нагледкам на снимки и да почерпя идей ???(предварително се извинявам ако вече е написано някъде, но много бързо изписвате темите ии нз точно къде да потърся   bouquet  bouquet  bouquet ) мерси предварително

# 714
  • Мнения: 91
ФМ се прави на 2D,  така се виждат органите. 3D е за меките тъкани. 4D за радост на роднините Mr. Green

# 715
  • Мнения: 70
Харесах си ето тази кошара http://www.ecobebe.bg/popup_image.php?pID=565&optionid=473, но не знам дали ще е функционална като механизъм, ще отида да я видя. и ще чакам промоция определено с тази цена.
Black Queen, 4 Д сам по себе си не означава, че специалист по фетална морфология е огледал органите един по един. При мен прегледът беше около час, подробно ми беше обяснено всичко, което се гледа, както и се записват определени параметри, които имат значение по протокола на този преглед.

# 716
  • София
  • Мнения: 297
Дзак Simple Smile Фермина, много ми харесва Simple Smile И цвета също Simple Smile И аз бих си купила такава Simple Smile

# 717
  • Мнения: 70
Дзак Simple Smile Фермина, много ми харесва Simple Smile И цвета също Simple Smile И аз бих си купила такава Simple Smile
И аз точно този цвят харесах, никак не искам всичко за момче да е синьо, за момиче - розово Simple Smile
Ще дойде месецът на CAM и ще видим тогава как ще стане, че аз го харесах това и сега гледам, гледам, но знаете как е Embarassed

# 718
  • Мнения: 7
Фермина Даса много е хубава кошарката а и като се сметне че съм и фенка на марката направо е идеална

# 719
  • Мнения: 0
amorucio, Честит рожден ден, много здраве, успехи и леко и бързо раждане с един здрав бебок ти желая   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт