Мнения за 32-ро СОУ

  • 151 432
  • 727
  •   1
Отговори
# 660
  • Sofia
  • Мнения: 35
Здравейте,
Може ли някой да ми каже как стои въпроса със записването и паралелките с избор на втори език? Ясно е, че който е отишъл по-първи се е доредил да запише датето си в по-желаните езици. Та колко по-рано се редят на опашка хората преди официалната дата за записване Simple Smile

# 661
  • София
  • Мнения: 297
Здравейте,
Може ли някой да ми каже как стои въпроса със записването и паралелките с избор на втори език? Ясно е, че който е отишъл по-първи се е доредил да запише датето си в по-желаните езици. Та колко по-рано се редят на опашка хората преди официалната дата за записване Simple Smile

Привет, преди две години не е имало струпване на хора - ние отидохме да я запишем първия ден към обяд, тогава се избира и езика. Нямаше нито опашки, нито много хора (5-6 човека).

# 662
  • Sofia
  • Мнения: 35
Здравейте,
Може ли някой да ми каже как стои въпроса със записването и паралелките с избор на втори език? Ясно е, че който е отишъл по-първи се е доредил да запише датето си в по-желаните езици. Та колко по-рано се редят на опашка хората преди официалната дата за записване Simple Smile

Привет, преди две години не е имало струпване на хора - ние отидохме да я запишем първия ден към обяд, тогава се избира и езика. Нямаше нито опашки, нито много хора (5-6 човека).

Благодаря Ви!

# 663
  • Мнения: 774
Чак пък опашки. Всяка година различен език свършва последен. За 3 поредни години имам наблюдение- първата бяха останали класовете с немски последни, втората с руски, третата с испански. Въпрос на предпочитания на родителите за конкретната година. Освен това няма никакво значение за кой втори език запишете детето- те абсолютно нищо не научават от нито един от трите.

# 664
  • Мнения: 1 479
Здравейте, дали има отзиви за паралелка софтуерни и хардуерни науки гимназиален етап 32-ро? И още един въпрос? По-малък брат получава ли точки бонус за прием в първи клас, ако има брат в гимназиален етап в училището? Благодаря

# 665
  • София
  • Мнения: 783
Получава 4т. Няма значение в кой етап е, има значение дали е в същото училище. За всички братчета/сестричета над 12год. се получават по 4т., които са напълно достатъчни да се влезе в училището на първо класиране.

# 666
  • Мнения: 34
Здравейте, дъщеря ми е приета в паралелка Софтуерни и хардуерни науки. Може ли някой да сподели мнение за преподавателите по специалните предмети, качеството на преподаване и дисциплината в училището? Имат ли участия и постижения в състезания и олимпиади?

Последна редакция: пн, 11 юли 2022, 22:20 от Autumn leaf

# 667
  • София
  • Мнения: 244
Здравейте, дъщеря ми е приета в паралелка Софтуерни и хардуерни науки. Може ли някой да сподели мнение за преподавателите по специалните предмети, качеството на преподаване и дисциплината в училището? Имат ли участия и постижения в състезания и олимпиади?
[/quote

Здравейте,

Дъщеря ми е приета в същата паралелка, аз също се интересувам Simple Smile

# 668
  • Мнения: 50
И ние сме приети там, беше ни второ желание, но сега ни делят 4 точки от 1 АЕГ (профил Предприемачество и ИТ) и...много се чудим да ходим ли на второ класиране..
Това, което ме притеснява, е че паралелката е нова и няма никакви отзиви все още. Ако преподавателите по ИТ се окажат кофти, има риск да му скършат мерака. И затова се чудим дали да участваме нагоре за 1 АЕГ с опцията да ходи и на Телерик...🤔🤔

# 669
  • Мнения: 934
И ние сме приети там, беше ни второ желание, но сега ни делят 4 точки от 1 АЕГ (профил Предприемачество и ИТ) и...много се чудим да ходим ли на второ класиране..
Това, което ме притеснява, е че паралелката е нова и няма никакви отзиви все още. Ако преподавателите по ИТ се окажат кофти, има риск да му скършат мерака. И затова се чудим дали да участваме нагоре за 1 АЕГ с опцията да ходи и на Телерик...🤔🤔
Колко нова е паралелката? От миналата година? И аз очаквам да се включи някоя майка на дете от тази паралелка, че сме в голяма дилема.

# 670
  • Мнения: 50
Да, от миналата е. То пак си е езиково като останалите (езикът е на много високо ниво), просто е с този допълнителен профил. Не знам защо никой не се включва от там. Имат си група, пробвах да вляза, но не ме пуснаха.🙂Писах си само с админката, доста лаконично и хладно ми отговаряше, не знам защо...като цяло с добри впечатления са. Но все пак осми клас се учи основно английски, така че и те не са запознати много дълбоко с бъдещото учене на софтуер..

# 671
  • Мнения: 34
Здравейте, днес записахме дъщеря ми в 32-ро, Софтуерни и хардуерни науки. Реши, че паралелката ѝ харесва и не иска да участва във второ класиране. Пишете ми на ЛС, ако има други записани в същатата паралелка. Ще се радвам да се запознаем. Надявам се да срещне много добри приятели на новото място Simple Smile

# 672
  • Мнения: 934
Здравейте, днес записахме дъщеря ми в 32-ро, Софтуерни и хардуерни науки. Реши, че паралелката ѝ харесва и не иска да участва във второ класиране. Пишете ми на ЛС, ако има други записани в същатата паралелка. Ще се радвам да се запознаем. Надявам се да срещне много добри приятели на новото място Simple Smile
Браво на вас! На добър час! Ние подадохме за второ, но вероятността да стане придвижване не е голяма, така че верооятно децата ще са в един клас. Ако стане така, можем да потърсим и други деца и да направим група. И аз се надявам да се събере хубав клас и да срещнат добри и верни приятели!

# 673
  • Мнения: 1 479
Здравейте, днес записахме дъщеря ми в 32-ро, Софтуерни и хардуерни науки. Реши, че паралелката ѝ харесва и не иска да участва във второ класиране. Пишете ми на ЛС, ако има други записани в същатата паралелка. Ще се радвам да се запознаем. Надявам се да срещне много добри приятели на новото място Simple Smile
Браво на вас! На добър час! Ние подадохме за второ, но вероятността да стане придвижване не е голяма, така че верооятно децата ще са в един клас. Ако стане така, можем да потърсим и други деца и да направим група. И аз се надявам да се събере хубав клас и да срещнат добри и верни приятели!
Имате ли представа дали има превес за повече момчета в тази паралелка? Както виждам тука майки на момичета пишат?

# 674
  • Мнения: 50
Чух, че нямало превес на момчета. Ние също сме приети там (момче), но...чакаме второ класиране за 1 АЕГ..
Постоянно се чудя кое е по-добрият избор...

Общи условия

Активация на акаунт