Подсъзнанието може всичко 57 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 61 173
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 134
Аз пък днес нещо не съм в настроение. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Много ми се плаче, обаче съм на работа и не мога. Казвам ви го защото рядко изпадам от едно състояние в друго, но вчера се почувствах много обидена от много близък човек. Въпреки, че ми предстои отпуска и почивка, пак не мога да откъсна мислите си, защото имам чувството, че имам висящ нерешен проблем. Лошото е, че не мога и да го уточня, тъй като въпросната личност не допуска да говорим, тъй кат смята, че това са глупости и няма какво да г обсъждаме. Аз не мисля така, защото най - малките неща се оказват голяма скала. По горе в темата, бях писала как махам с лека ръка на разни хора,когато се отнесът така, но споменах, че не и на близки и ето сега съм в такава ситуация и не мога да махна с лека ръка. Сякаш тази личност изпитва нетърпимост към мен. Незнам как да постъпя, защото е неизбежно да общуваме.
Имали сме много предходни разговори, но винаги всичко се повтаря след много обещания. Незнам дали не е най добре въпреки, че сме близки и то много да прекратим отношенията си. Малко крайно, но поне няма да се измъчвам. Най - много се моля на милата Вселена да ми даде знак, как да постъпя най - правилно. Hug  Hug  Hug

Последна редакция: вт, 06 авг 2013, 12:05 от *Tetida*

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Момичета, на 7-ми е Новолуние. Луната тогава без курс ли ще е или...?  newsm78

да за съжаление цялото новолуние е без курс , но пак ще си пишем  Laughing
за ритуала с паричката в саксия обаче ще изчакам да е в курс 

# 707
  • Мнения: 15 619
Простете, но без курс можете да си джиткате само вие, особено когато го зададете безкурсово.  Wink
Тетида, зависи колко си близка с този човек и какъв е проблемът. Разминаването е разрешим такъв. Не оставям аз неизговорени думи, дори и да са ми неприятни. 

# 708
  • София
  • Мнения: 1 244
Може да е приказка, а може и да не е, но ми дойде приятно тази сутрин http://po-krasivi.net/18920/koj-bi-obichal-sakata-zhena-v-invalidna-kolichka.html

Тетида,  Hug ще намериш решение. Или начин, да го заставиш да говорите  Grinning

# 709
  • Мнения: 3 117
Naraia, нали знаеш, че няма нищо случайно на тази земя! Трябвало е да останеш тук, някой, нещо са имали нужда в този момент да си тук в България. И друго е вероятно - не е трябвало да си там в онзи момент. Наречи го шесто чувство, Божествена сила, ангели - хранители или каквото и да е. Това е нещото дето те е спряло. Това е моето мнение.
Което, разбира се, не означава, че никога няма да заминеш. Пожелай си го искрено и с лекота ще се случи. Успех!  Hug

# 710
  • Мнения: 3 117
Най - много се моля на милата Вселена да ми даде знак, как да постъпя най - правилно. Hug  Hug  Hug

Много правилно решение! И Тя ще ти даде знак, сигурна бъди. Другото, което мога да кажа от опит - с течение на времето тези силни чувства се размиват и избледняват. Дано да намерите сили и желание да оправите отношенията си.  Peace Hug
Само си помисли, че този човек утре го няма на тази земя...да не дава Господ! но би ли искала да се разделите по този начин? Казвам, го защото с много мои близки хора се разделихме завинаги, на някои успях да засвидетелствам колко много ги обичам, с други обаче живота не ми позволи да говоря толкова искрено, колкото ми се искаше  Cry

Та така, махни горчилката, тя само теб те трови, не си заслужава!  Heart Eyes

# 711
  • Мнения: 287
Може да е приказка, а може и да не е, но ми дойде приятно тази сутрин http://po-krasivi.net/18920/koj-bi-obichal-sakata-zhena-v-invalidna-kolichka.html



Прекрасна история, трябва да си я чете всеки, който започне да се изживява като жертва на съдбата и започне да се оплаква за най-малката дреболия( ролята на жертва е най-предпочитаната от нашето его, там направо всички сме за Оскар Simple Smile  )
И понеже наскоро стана въпрос за завистта за това че завиждаме винаги само за "екстрата" на другия, без да знаем какво се крие зад нея( така де,харесваме зелената ливада на съседа без да знаем сметката му за водата Simple Smile ) ето едно видео по темата. Макар и наивно направено то показва точно ,как трябва да внимаваме какво си пожелаваме,гледайки само повърностно на нещата и не знаейки каква е точно цената която се заплаща.
https://www.facebook.com/photo.php?v=311931292284902&set=vb. … ype=2&theater

Naraia, ти сигурна ли си че това ти е мечтата.Защото ако това е истинската ти мечта,няма нужда да взимаш успокоителни за да я достигнеш.Страхът там не съществува, всъщност единствения страх е свързан само с това,да не бъде осъществена. Според мен това което ти е попречило да заминеш е било интуицията ти и добре си направила че си я послушала. Преди да правиш каквито и да било техники, седни с един лист и химикал и напиши къде и как се виждаш след 5 години - какво би те направило щастлива, какво работиш, кой е до теб, къде живееш и т.н.  Не прави заминаването за чужбина самоцел,защото ти гарантирам бързо разочароване и връщане.

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Привет, феи!
Това го копнах от фасето....може да е интересно за пишещите желания.
Луната е в силно намаляваща фаза, днес сме 29 лунен ден – чудесно време за приключване на вече изтичащия лунен месец. С лекота и голяма доза оптимизъм ще можете да се разделите с някои стари теми в живота си. Някои личности също може да напуснат живота ви, но нова ще бъде напълно закономерен процес – не тъжете и не се противопоставяйте на естествения поток на събитията.
Фокусирайте се само върху доработване и финализиране, както в личния така и в деловия живот. Намерете време да се освободите и да почистите пространството около себе си, в пряк и преносен смисъл.
Новолунието настъпва в полунощ 00.52 ч. на 7 август, сряда. Започваме нов период. За жалост цялата сряда Луната е без курс, затова недейте да избързвате с новите начинания, отложете ги за четвъртък.
Писането на желания предлагам да го отложим за четвъртък, на хубава Луна с добри аспекти. Ако ги напишете в сряда, когато Луната е без курс – тяхната сила ще бъде по-малка. Разяснения за тези, които не са запознати с процедурата писане на желания на новолуние, ще дам в сряда.

Михайлина Никлева-Мишел

Сега ще прочета приказката на phil, както и всичко останало...

 Hug Hug Hug Hug

# 713
  • Мнения: 240
Да разбирам ли, че ритуалите за паричките не се правят при Луна без курс?  Laughing

# 714
  • София
  • Мнения: 22 952
Точно щях да подновя питането си за Луната в какъв курс е, а ти vanichka75 си дала толкова ценна информация! Много благодаря!  Hug  bouquet
Аз съм решила в четвъртък да пиша желания, че не ми се стои будна до полунощ днес.  Grinning
Успех на всички!

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Радвам се, че съм полезна...
Това е последното, което прочетох.
Скрит текст:
Днес е новолуние в Лъв. Ще се усеща лекота и оптимизъм. Луната в Лъв ще ни настройва повече на творческа, развлекателна и празнична вълна, отколкото на сериозен работен ритъм. Днес Луната е без курс, това е своеобразна почивка, пауза, преди да започнем с новия лунен месец. Затова фокусирайте си повече вниманието, когато вършите важни неща днес, защото разсеяността ще е голяма и може нещо да се пропусне.
Може да възникнат много оригинални идеи, да получите примамливи предложения. Постарайте се днес да не давате отговор и да не ги стартирате. Утрешният ден ще е много по-подходящ.
Започваме нов цикъл, нов лунен месец. Това е много символичен процес, когато Слънцето и Луната застават временно в един и същи градус – символа на зачатието. Новолунието символизира поставянето на зрънцето в почвата, неговото засяване. Точно от там идва и традицията на новолуние да си пожелаем нещо – символично да „засеем“ нашите желания, които след време ще се реализират.
Днес е денят ви за размисъл, за правене на мисъл-форми. Можете да обмисляте своите желания и да си ги представяте възможно най-ясно и образно. Но тъй като днес Луна е без курс, т.е. няма никакви активни аспекти е по-добре да изчакате с ритуала писане на желание по новолуние до четвъртък. Тогава ще има много повече енергия и хубави аспекти, които ще подпомогнат бъдещата реализация.

Михайлина Никлева-Мишел

# 716
  • Мнения: 134
Много ви благодаря мили момичета за съветите и за подкрепата.Думите ви винаги са ми помагали и са ме карали да вярвам, че след "онзи склон има слънце"... Склоних я тази женица, най накрая  да говори...въпреки, че аз предчувствам, че тя пак смята,че това са безмислици.  Историята за момичето инвалид е страхотна Simple Smile Има добри хора, макар и да не вярвам силно в любовта, знам, че това момиче я е изпитала Simple Smileмного ми помогна тази история. Пожелавам на всички да сбъднат желаният си и ви изпращам много положитена енергия.   Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Прочетох историята на Елисавета...открих много неща, които съм преживяла. Аз мога да ходя, при мен липсва друг орган, които е замаскиран, така да се каже, но по закона на Мърфи си проличава в най-неподходящия момент...Имах щастието, че мъжът ми не ме изостави, приятелите ме приемат, такава каквато съм...Винаги съм била оптимист, може би и за това се справих, НО сега нещо започнах да се предавам...
Толкова много искам да влезна пак в "правилния си път" и да продължа да се радвам на живота...дано да ми се получи.

# 718
  • Мнения: 185
 vanichka75, знаеш ли каква детегледачка имах преди 3-4 години newsm53
набор на майка ми, а как изглеждаше............всички мъже с вкус се обръщаха след нея
слабичка, нисичка с дълга черна коса (боядисваше я), с много правилни черти и се обличаше принципно младежки, очила с диоптър, но от тези леко затъмнените да изглеждат като скъпи слънчеви Joy
а всъщност косата си я държеше дълга и пусната за да прикрива слухов апарат
и беше без един бъбрек (още в началото ме предупреди, че няма да може да вдига детето ми, заради това), от там беше придобила с времето една грациозна походка.........
абе страхотна жена от всякъде и външно и вътрешно
сега е в Гърция и се справя страхотно жената (в смисъл въобще не й пречи липсата на слух и на бъбрек да изкарва двойно и тройно повече от нормалните българките)
така че да знаеш, че............
СИ СТРАХОТНАзащото си оптимист, защото си заобиколена от страхотни хора, защото Вселената те обича
 Hug Hug Hug

# 719
  • UK
  • Мнения: 958
ритуалчето за посяване на пари е много лесно, избирате си саксия с цвете (по възможност най-красивата), изчаквате новолуние (7,08) и заравяте парички в пръстта (аз го направих в 12 през нощта), съответно ги благославяте, поливате и им припомняте, че до пълнолуние трябва да са пораснали- това последното се прави всеки ден Wink
при мен забелязах една закономерност, изскочи ли паричка при поливане значи от някъде пристигат пари още същия ден
успех и бъдете щастливи babydust7 

Благодаря ти много!

Момичета, моля стискайте палци утре, имам нужда от положителна енергия, за да изпълня едно свое важно желание. Търсим си дом и утре имаме оглед, та дано всичко мине наред. А ако някой знае ритуал за сдобиване с мечтаното жилище освен писането на желание - цялата съм в слух.
Благодаря ви предварително  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт