Подсъзнанието може всичко 57 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 61 178
  • 740
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 13
 Здравейте на всички! Чета ви от доста време и аха-аха да пиша и все се отказвам, но днес се реших. Искам да помоля за съвети. Имам черти от характера си, които направо ненавиждам и не мога да ги преодолея. "Не мога" е една от тях - постоянно наум си повтарям че не мога да направя нещо, като в случая не мога да се справя с поставена задача. Или не мога да си намеря хубава работа, защото нямам еди какви си качества, не мога да кажа право в очите на някой какво мисля и да отстоявам правата си, заради някакъв глупав страх или каквото е там... И накрая се чувствам толкова безсилна и ядосана (предимно на себе си, защото си мълча). Помагайте моля какво да прилагам, че не се търпи вече.  #2gunfire smile3511

# 691
  • София
  • Мнения: 3 611
Имам приятелки като теб, които много ме ядосват. Ами да, по-лесно е да кажеш "не мога" и да вдигнеш ръце. Не искаш да поемаш отговорности. По-безопасно е да се скриеш в черупката си.  Confused  Все някой ще го направи вместо теб. Понякога това е добре - минаваш леко, но когато е важно за самата теб, така си вкарваш автогол, просто работиш против себе си.
Най-лошото нещо е страхът. Не го ли преодолееш, винаги ще трябва да се подчиняваш на чужда воля, никога няма да постигнеш своите желания, няма да живееш СВОЯ живот. Всичко е в твоята глава и зависи от самата теб. Може да опиташ такъв един вариант: (виж на първа страница КОГАТО СТЕ ОБЗЕТИ ОТ СТРАХ, ТРЕВОГА ИЛИ ФОБИЯ -  eldivine)  spoko
 

# 692
  • Мнения: 287
За твое успокоение (за да не си го изкарваш на околните без да искаш) прати му веднага Вованчо. Преди месец разбрах, че ми е свършил една работа, на която го изпратих през февруари Joy (трябваше да счупи една кола), а освен, че човека сам долетя да ми се оплаче (от липса на кола) ми каза и една страхотна новина свързана с човек, който причини мъка на дъщеря ми (човека лежи от няколко месеца в затвор) Mr. Green. Искам да ти кажа, че по-щастлива от мен нямаше, направо летях от щастие и удоволствие. Сега преди да ме оплюете, че не умея да прощавам да ви споделя, че си имам само една лоша черта в характера и това е отмъстителността, като си го обяснявам със скорпионския ми аксцендент. Ако ще си щастлива от неговото нещастие просто го направи, нали знаеш, че каквито вибрации излъчваш такива привличаш (имам в предвид ЩАСТИЕТО).

mama na Sani  то някой може да е супер щастлив от смъртта на някой друг, въпросът е дали да използваш силите на Вселената ( и викането на Вован) за да правиш зло или добро.

Отмъщението е най-лесният път за потъването в бездната на нещастието. В началото може и да "летиш от щастие" от това че си си отмъстил, но след това се приготви за ответен удар от Вселената  и то там където най-много боли.

# 693
  • Мнения: 13
Здравейте на всички! Чета ви от доста време и аха-аха да пиша и все се отказвам, но днес се реших. Искам да помоля за съвети. Имам черти от характера си, които направо ненавиждам и не мога да ги преодолея. "Не мога" е една от тях - постоянно наум си повтарям че не мога да направя нещо, като в случая не мога да се справя с поставена задача. Или не мога да си намеря хубава работа, защото нямам еди какви си качества, не мога да кажа право в очите на някой какво мисля и да отстоявам правата си, заради някакъв глупав страх или каквото е там... И накрая се чувствам толкова безсилна и ядосана (предимно на себе си, защото си мълча). Помагайте моля какво да прилагам, че не се търпи вече.  #2gunfire smile3511
Бих ти препоръчала книгата на Джоузеф Мърфи "Силата на твоето подсъзнание", на мен ми помогна много.

# 694
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 801
За твое успокоение (за да не си го изкарваш на околните без да искаш) прати му веднага Вованчо. Преди месец разбрах, че ми е свършил една работа, на която го изпратих през февруари Joy (трябваше да счупи една кола), а освен, че човека сам долетя да ми се оплаче (от липса на кола) ми каза и една страхотна новина свързана с човек, който причини мъка на дъщеря ми (човека лежи от няколко месеца в затвор) Mr. Green. Искам да ти кажа, че по-щастлива от мен нямаше, направо летях от щастие и удоволствие. Сега преди да ме оплюете, че не умея да прощавам да ви споделя, че си имам само една лоша черта в характера и това е отмъстителността, като си го обяснявам със скорпионския ми аксцендент. Ако ще си щастлива от неговото нещастие просто го направи, нали знаеш, че каквито вибрации излъчваш такива привличаш (имам в предвид ЩАСТИЕТО).

mama na Sani  то някой може да е супер щастлив от смъртта на някой друг, въпросът е дали да използваш силите на Вселената ( и викането на Вован) за да правиш зло или добро.

Отмъщението е най-лесният път за потъването в бездната на нещастието. В началото може и да "летиш от щастие" от това че си си отмъстил, но след това се приготви за ответен удар от Вселената  и то там където най-много боли.
Да, права си! Не мислете за отмъщение, за да не се натоварите с лоша нергия. Аз обикновено "Благославям" този, който ми е направил номер, или нещо лошо. Благославям наистина и така съм по-спокойна. Вселената си знае работата, доверете й се!
Алинна, гадно е,че са те измамили в труден и тежък за теб момент Hug Но го приеми като урок. Ако тези пари, наситина много ти трябват, ще ги получиш. Но не се товари със злоба и лоши мисли Hug
Тия дни съм се зачела отново в Д. Чопра и се зареждам с енергия! Нали ние самите сме съвкупност от енргия и хармония!
Луна, благодаря за споделеното! Имах нужда!

# 695
  • София
  • Мнения: 22 974
Момичета, на 7-ми е Новолуние. Луната тогава без курс ли ще е или...?  newsm78

# 696
  • UK
  • Мнения: 958
Какъв е този ритуал за посяване на пари?  newsm78

# 697
  • София
  • Мнения: 2 968
Какъв е този ритуал за посяване на пари?  newsm78

И аз се интресувам Simple Smile

# 698
  • Мнения: 287
Всички ритуали са събрани на първа страница. Отваряте я, правите CTRL+F   и в текстовото поле на кутийката която се появява пишете ключовата дума .Достатъчно са даже самo няколко букви от нея и браузера ще ви я намери.

# 699
  • Мнения: 185
ооооо, аз съм си свръхпозитивна Богиня от доста време, а и отдавна съм направила защита на мен, дъщеря ми и баща й, така че нито моето отмъщение може да се върне като бумеранг, нито ме стигат отрицателни енергии, както и от година работя с Повелителите на кармата, така че и карма не трупам
ритуалчето за посяване на пари е много лесно, избирате си саксия с цвете (по възможност най-красивата), изчаквате новолуние (7,08) и заравяте парички в пръстта (аз го направих в 12 през нощта), съответно ги благославяте, поливате и им припомняте, че до пълнолуние трябва да са пораснали- това последното се прави всеки ден Wink
при мен забелязах една закономерност, изскочи ли паричка при поливане значи от някъде пристигат пари още същия ден
успех и бъдете щастливи babydust7 

# 700
  • Parsberg
  • Мнения: 435
Здравейте,

случайно видях тази тема и се зачетох с огромен интерес.Случи ми се нещо което не мога да обясня.Аз от доста време се боря за постигането на една мечта и точно когато трябваше да направя последната финална крачка аз дръпнах много назад.Мечтата ми беше да работя в Германия по професията си,намерих си работа,ходих на интервю ,подписах договор имах всичко осигурено,купих си билет и денят преди заминаването ми аз казах  НЕ не мога да замина.Всички около мен бяха в шок както и аз самата.Не мога да го обясня ,но изпитвах такъв страх и тревога ,все едно отивах на гилотината,а бях на прага на изпълняването на една моя мечта.Всички ми казваха че съм луда ,че това е шанса на живота ми,аз го разбирах но не можех да тръгна ,все едно нещо ме дърпаше назад, и вси повтарях НЕ МОГА НЕ МОГА...Сега мисля да опитам пак да замина ,но се страхувам да не дръпна пак назад.Мисля си дори да си взема някакви успокоителни за да премина този период на заминаването ми по-лесно.Какво да направя за да се преборя с този страх?Прочетох на първа страница това за почукване на пръстите ,но честно казано не ми помага .МОЛЯ ВИ помогнете ми трябва да се справя...

# 701
  • София
  • Мнения: 2 968
ооооо, аз съм си свръхпозитивна Богиня от доста време, а и отдавна съм направила защита на мен, дъщеря ми и баща й, така че нито моето отмъщение може да се върне като бумеранг, нито ме стигат отрицателни енергии, както и от година работя с Повелителите на кармата, така че и карма не трупам
ритуалчето за посяване на пари е много лесно, избирате си саксия с цвете (по възможност най-красивата), изчаквате новолуние (7,08) и заравяте парички в пръстта (аз го направих в 12 през нощта), съответно ги благославяте, поливате и им припомняте, че до пълнолуние трябва да са пораснали- това последното се прави всеки ден Wink
при мен забелязах една закономерност, изскочи ли паричка при поливане значи от някъде пристигат пари още същия ден
успех и бъдете щастливи babydust7 

Redovno li go pravish?

# 702
  • Мнения: 5 459
Момичета, толкова сте прекрасни и толкова сте ми скъпи. Благодаря ви за съветите. Ми този човек е инвалид от години. Милионер е, но живее като скот и пести всяка стотинка. Пък и е иманяр и нумизмат, но пести, дори от ежедневни и най-елементарни нужди. Целият град му се смее и го нарича мошеник, но аз понеже не съм се вслушвала в клюки и не знаех нищо за него, освен, че е първи братовчед на мъжа ми. Аз дори не знам, че има тема на адвокати тук. Мисля си, че закрила на детето от, които исках разрешение да продам земите, биха ми обърнали внимание, но този нещастник много грозно кълне и се занимавал с някакви черни и гадни магьоснически истории..... Бе ужас. Както и да е. Май трябва да пия една студена вода и да мирясам....Но пък има две внучета, малко по-големи от сина ми. Постоянно се жалва колко алчни, гадни и ненаситни били дъщеря му и зет му и той трябвало да помисли за внучките си.......като граби други хора......понеже разбрах, че не съм единствена....

# 703
  • Deutschland
  • Мнения: 5 493
Naraia, ще се справиш.Ще срещнеш нови хора, ще опознаеш нови места. Германия е прекрасна. Дерзай.

# 704
  • Във въображаемия ми свят
  • Мнения: 107
Здравейте,

Днес е Преображение Господне!
На този ден небето се отваря и ако някой види това, се сбъдва всичко, което си пожелае.

Хубав и усмихнат ден на всички   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт