Подсъзнанието може всичко 57 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 61 166
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 185
оооооо
Дес винаги се появява в точното време на точното място

Дес ако днес все още никой не ти е казал нещо хубаво аз ти казвам
ВЕЛИКОЛЕПНА СИ

# 736
  • Мнения: 2 492
Здравейте, феи  Heart Eyes  .  Напуснах работа, защото от цялото това напрежение и никакво свободно време , не видях нито лято , нито приятели , нито почивка, още по-малко семейство. Вече съм си вкъщи, липсва ми работата, но сега когато съм си вкъщи си ми е по-добре.
Отделно моят бивш приятел, който забрани на човека, към който изпитвах симпатии и с който си прекарвах добре , да се вижда с мен защото не искал да ме дели с никого в крайна сметка си намери нова тръпка до себе си , която за голямо мое учудване е моя приятелка.  Макар и да не показвам пред приятелките ми , се чувствам леко предадена и излъгана , но няма какво да направя по въпроса освен да приема избора им и да не се бъркам там , където не ми е работа . Последствията са си за тях , не мога да ги съдя за нищо и освен да им простя друго от мен не се очаква.
Сега си пиша желания , вие написахте ли ?
Алтеа, горе долу и сюжета на моя живот е такъв.
Но...в поста ти не открих никакво съжаление, нито гняв, страх или производни. А аз бях изключително зле! Спомням си, че тогава бях поръчала импланта на Крион, смяна на духовните водачи и света просто се срути отгоре ми!
Но при теб има приемане, а това е много важно за крачката напред, която ти предстои да направиш.
Приятна почивка и попътен вятър нататък!

Момичета, има ли ритуал, в очакване съм на едни пари, чийто краен срок за получаване принципно е в началото на септември. Ама...дали не мога да ускоря нещата някак? Касае се за изплащане на хонорар newsm78

# 737
  • Мнения: 48
Заповядайте в новата, може да се каже новолунска тема  Hug
Утре заминавам, да видя любимото си море  Simple Smile

# 738
  • Мнения: 1
Да си щастлив е много лесно...достатъчно е да направиш избор

http://drugiatsvqt.blogspot.com/2014/05/blog-post_16.html

# 739
  • София
  • Мнения: 22 859
О, изборът да съм щастлива е направен много отдавна!
Да, щастлива съм!

# 740
  • Мнения: 10 703
Тази тема е от август 2013. След нея има още три.
Пишете, моля, в актуалната, която е ТАЗИ

Общи условия

Активация на акаунт