Подсъзнанието може всичко 57 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 61 194
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 199
vanichka75, знаеш ли каква детегледачка имах преди 3-4 години newsm53
набор на майка ми, а как изглеждаше............всички мъже с вкус се обръщаха след нея
слабичка, нисичка с дълга черна коса (боядисваше я), с много правилни черти и се обличаше принципно младежки, очила с диоптър, но от тези леко затъмнените да изглеждат като скъпи слънчеви Joy
а всъщност косата си я държеше дълга и пусната за да прикрива слухов апарат
и беше без един бъбрек (още в началото ме предупреди, че няма да може да вдига детето ми, заради това), от там беше придобила с времето една грациозна походка.........
абе страхотна жена от всякъде и външно и вътрешно
сега е в Гърция и се справя страхотно жената (в смисъл въобще не й пречи липсата на слух и на бъбрек да изкарва двойно и тройно повече от нормалните българките)
така че да знаеш, че............
СИ СТРАХОТНАзащото си оптимист, защото си заобиколена от страхотни хора, защото Вселената те обича
 Hug Hug Hug




Благодаря ти!
 Колко малко му трябва на човек...няколко думи написани на място.
 newsm51 Hug

# 721
  • София
  • Мнения: 23 045
Утре всичко да стане така, както  adorable™ иска!  Praynig
На първа страниц има такъв ритула / ако несе лъжа....... newsm78 /. Виж спокйно и прецени кой ритуал е най=подходящ за теб! Успех утре!  Hug Praynig  bouquet

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 199
adorable™, да стане, както си желаеш! Стискам палци!

И да не забравиш да се похвалиш. Simple Smile

# 723
  • Мнения: 134
08.08.2013 год.
Харесва ми тази дата Момичета и имам чувството, че е необиновен ден. За мен ще е ден за желания и нека всеки получи това, което иска и както го иска   bouquet  bouquet

# 724
  • София
  • Мнения: 1 244
Знаете ли, който не е гледал Животът на Пи, е крайно време да поправи пропуска. Нещо което направих снощи, въпреки че отдавна го бях свалила. Разтърсващ житейски философии е.  Grinning
Пресъздава голяма част от нещата, които си говорим, но често е трудно да приложим в действителността - като това, че страхът може да ни е приятел и мотивация за напредък, стига да го превърнем в такъв.
Като това, че всичко и всички идват в живота и ни служат в точния момент, а когато си свършат работата, си отиват и това е толкова логично и не е тъжно.
Като това че (цитирам по памет) в един момент "нож, молив и кофа" са единствените неща, от които имаш нужда. Колкото и да ни липсва в живота, толкова всъщност сме презадоволени. Вместо да мислим как да вървим напред с наличното, искаме повече - за да го заврем в килера и да искаме още повече.
И впечатляващият финал: Че всяка една обикновена (в случая трагична история), може да е геройство и с повече въображение да се превърне в приказка и приключение.
А да. И че Господ (в случая всички такива, в смисъл нарочно са му размили фасона, така че и за нерелигиозни да става) винаги ти подава ръка. Ако можеш да гледаш...

Малко първични разсъждения, знам че не съм в темата за кино, но смятам, че този НЕнаучно-популярен филм си е баш за тук  Laughing А и на мен ми помогна в образното възприемане на иначе леко суха теория...  Whistling

adorable™, успех   bouquet

# 725
  • Мнения: 15 619
Фил, благодаря, имам нужда от подобен филм точно сега.  Grinning

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Фил, благодаря!
Намерих го и днес ще го изгледам.
 Hug

# 727
  • Мнения: 7 201
Знаете ли, който не е гледал Животът на Пи, е крайно време да поправи пропуска. Нещо което направих снощи, въпреки че отдавна го бях свалила. Разтърсващ житейски философии е.  Grinning
Пресъздава голяма част от нещата, които си говорим, но често е трудно да приложим в действителността - като това, че страхът може да ни е приятел и мотивация за напредък, стига да го превърнем в такъв.
Като това, че всичко и всички идват в живота и ни служат в точния момент, а когато си свършат работата, си отиват и това е толкова логично и не е тъжно.
Като това че (цитирам по памет) в един момент "нож, молив и кофа" са единствените неща, от които имаш нужда. Колкото и да ни липсва в живота, толкова всъщност сме презадоволени. Вместо да мислим как да вървим напред с наличното, искаме повече - за да го заврем в килера и да искаме още повече.
И впечатляващият финал: Че всяка една обикновена (в случая трагична история), може да е геройство и с повече въображение да се превърне в приказка и приключение.
А да. И че Господ (в случая всички такива, в смисъл нарочно са му размили фасона, така че и за нерелигиозни да става) винаги ти подава ръка. Ако можеш да гледаш...


Пресъздала си го много добре, phil! Peace
Гледах филма скоро ..
Точно така, както го описваш, с притаен дъх бях през цялото време.Хареса ми!
Четох коментари, че за някои се сторил скучен и неинтересен  Rolling Eyes

Ами, явно им е бедна душевността и емоциите. Mr. Green

# 728
  • Мнения: 2 487
Здравейте, феи  Heart Eyes  .  Напуснах работа, защото от цялото това напрежение и никакво свободно време , не видях нито лято , нито приятели , нито почивка, още по-малко семейство. Вече съм си вкъщи, липсва ми работата, но сега когато съм си вкъщи си ми е по-добре. Другата седмица заминавам с приятелки малко на пътешествие в планината и се надявам да се отрази пречистващо за всички ни . Най-добрата ми приятелка е много подтисната от приятеля си и се чувства ужасно зле и искам поне да съм до нея в такъв момент. Не знам как да й помогна, защото не съм изпитвала това което й е в момента, пратих я на психоложката при която бях и от няколко дни е видимо по-добре. А сред природата няма как да не се почувства по-добре. Отделно моят бивш приятел, който забрани на човека, към който изпитвах симпатии и с който си прекарвах добре , да се вижда с мен защото не искал да ме дели с никого в крайна сметка си намери нова тръпка до себе си , която за голямо мое учудване е моя приятелка.  Макар и да не показвам пред приятелките ми , се чувствам леко предадена и излъгана , но няма какво да направя по въпроса освен да приема избора им и да не се бъркам там , където не ми е работа . Последствията са си за тях , не мога да ги съдя за нищо и освен да им простя друго от мен не се очаква.
Сега си пиша желания , вие написахте ли ?

# 729
  • Мнения: 2 206
Алетеа , можеш само да благодариш на Вселената, че те е спасила от такъв мъж.Усмихвай се, забавлявай се, Твоят мъж ще те намери!Не пиша желания, просто си ги пожелавам, но на мен така ми идва отвътре.  bouquet

# 730
  • Мнения: 287
adorable™, успех !

Знаете ли, който не е гледал Животът на Пи, е крайно време да поправи пропуска.

Любим. На  децата също много им хареса.

# 731
  • Мнения: 134
Simple Smile  bouquet Hug newsm51 hug 1swing  grinning039

Последна редакция: пт, 09 авг 2013, 11:37 от *Tetida*

# 732
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


Ами, явно им е бедна душевността и емоциите. Mr. Green

Rolling Eyes

Дам , коментар с голяма душевност и емоция  .....   




За първи път чувам за филма  Grinning провокирахте ме да го гледам  Wink

Вчече ще знам че ако не ми арЕса,  значи не съм достатъчно възвисена,  Wink бедна душевност  и т.н.





Най-важните неща се изричат винаги най-трудно. Това са нещата, от които се срамуваш, понеже другите ги смаляват... те свиват нещата, изглеждали безгранични, докато са били в главата ти, до съвсем тривиални размери, когато се изрекат. Но не е само това, нали? Най-важните неща се намират съвсем близо до истинската ти същност, която не обичаш да показваш на другите - като съкровище, което враговете ти с радост биха ограбили. И може да се случи така, че да разкриеш душата си, което съвсем не е лесно, само за да те изгледат особено, без изобщо да разберат какво си казал или защо си помислил казаното за така важно, че едва не си се разплакал, докато си споделял своята тайна. Струва ми се, че това е най-лошото - когато тайната остава заключена в теб не поради липса на разказвач, а поради липса на слушател, който да те разбере.

„Особени сезони” Стивън Кинг





п.п. хванала ме е музата за четене и отново съм на вълна Кинг , в неговите книги па колко неща и мъдрост намирам  Crazy  не е истина , направо мога да го обява за духовен писател  Laughing Hug

# 733
  • София
  • Мнения: 26
adorable™, успех !

Знаете ли, който не е гледал Животът на Пи, е крайно време да поправи пропуска.

Любим. На  децата също много им хареса.

Страхотен филм! Благодаря много, имах нужда от такава история толкова добре пресъздадена.

# 734
  • Мнения: 134
Desss
Страхотно е това, което си написала и е много вярно.

Последна редакция: пт, 09 авг 2013, 11:36 от *Tetida*

Общи условия

Активация на акаунт