Моята Любов голяма АВГУСТ ще се види с мама - 11

  • 27 270
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Честит празник на децата!!!! Да са живи и здрави и дано имат щастливо и безгрижно детство! Момичета не е минал и ден, в който да. Не ви чета, но все не ми остава ред да пиша! И сега да споделя - чакаме си момченце! Преди два дни доктора каза, че всичко е ОК . Тежи 1720 гр. И според него върви по-големичко,но така или иначе ще съм секцио та не би трябвало да е проблем! Говорихме да е около 25.07.! Като гледам обаче снимката виждам, че главичката върви 2 седм. Напред, което ме притесни. При някой да е така? Иначе като цяло съм добре, като изключим контракциите които се надявам да не ни попречат да стигнем до края на юли!


Хубав ден на всички!

# 31
  • Мнения: 646
Хайде и аз да се разпиша   bouquet

Честит Празник на нашите слъннца  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 0
Zdraveite i ot men .... blagodarim za temichkata  Hug Chestit praznikkk  bouquet

# 33
  • Мнения: 1 214
Честит Празник на дечицата!Много радост и игри!

Silvi8131 чувала съм , че по принцип момченцата са така с по-големи главички  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 62
Честит празник на децата и честита нова тема!! много ми харесва заглавието , браво !! Само хубави неща да четем тук.

Silvi8131  голямо пухкаво бебче ще имаш  1720 гр , аз също си мислех че съм доста голяма 1380 гр и бебто се развива с една седмица и нещо напред от самото начало !! Сигурна съм че просто бебчето  ти ще е много умно ..а и доктора би ти казал ако е нещо притеснително. Просто си е едно здраво бебче .

А и да ти кажа тези машини са малко ....аз бях във София и трябваше там да си правя една ЖК към 16г.с  в Токуда и ми казаха по-късен термин за раждане към 10.08, после като се прибрах след месец в Пловдив и на Узи ми казаха 30.07. , а преди седмица като ме гледа лекаря в Селена при който ще раждам на снимката пише термин 28.07. сега иди разбери , но доколкото разбрах от доктора щом термина ми е на 8.08 то от 8.07 трябва да съм в очакване.
А ето и един линк и на вас го пускам  един американски сайт с размерите на бебето в плод или зеленчук спорд г.с. http://pregnant.thebump.com/pregnancy/pregnancy-tools/articles/h … y.aspx?MsdVisit=1
 Аз съм с краставичка като гледам !!

Весел празник отново на всички деца !! Hug

# 35
  • Мнения: 25
Здравейте и от мен!
Честит празник на всички дечица!
Гледам всички се притеснявате как че бъде след като родите,а аз изобщо не мисля за после.Такъв страх ме е хванал че само си викам да родя един път и всичко да е наред после ще му мисля. Grinning
Направо незнам как да контролирам този страх,постоянно са ми едни филми в главата че направо...

# 36
  • Мнения: 1 214
 Аз на есен ще съм с четвъртокласничка и като си спомня какво беше цяла зима , как учихме по разказвателните , колко време отнемаше.... а как се мотка и как си разхвърля стаята  ooooh! Е , сега ако не се научи на ред и да си разпределя времето , няма кога  Twisted Evil Моментът ще е много подходящ.А на нас ще ни предстои ремонт точно като се роди бебето , разбира се не в апартамента , където живеем сега , но се чудя как ще успеем и с това.... разправията с майстори , избор на мебели... Whistling А трябваше да се насладя истински на подреждането на новата къща , ама каквото такова.

# 37
  • Мнения: 1 214
evgeniq-l , почети малко за силата на позитивното мислене.Не трябва да извикваш лоши мисли в главата си.Опитай се да ги отхвърлиш по някакъв начин.

# 38
  • Мнения: 25
evgeniq-l , почети малко за силата на позитивното мислене.Не трябва да извикваш лоши мисли в главата си.Опитай се да ги отхвърлиш по някакъв начин.
Да,наясно съм че трябва да направя нещо по въпроса и като ви чета се успокоявам малко.Също и темата за смешното раждане много ми помага. Grinning
Така или иначе връщане назад няма,страх не страх това бебе не може да остане вътре нали  Grinning

# 39
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Привет и от мен в новата темичка   bouquet
Честит 1-ви Юни, много здраве, щастие и радост на малките слънчица!
Аз напоследък имам болки в областта на пубиса, явно се разширяват костите. Направи ми впечатление, че много бързо взех да качвам, почти по килограм на седмица за последните 3  Shocked
Ще видим следващата седмица на ЖК как се развиват нещата, надявам се всичко да е наред  Praynig

# 40
  • Мнения: 0
KokonaBonbona i Cvetelinabramley   Heart Eyes

Blagodria vi mnogo pouspokoih se!

S parvata mi bremennost s dashteria mi-tia e na 5g. kato che li ne se zachitah tolkova i mai beshe po -dobre Mr. Green

Tia mnogo se valnuva i temata vkashti e samo bebeshka Laughing

Iska mi se da vi pratia snimka s neia ama kato neznam kak newsm78 da kacha????

# 41
  • Мнения: 1 214
KokonaBonbona i Cvetelinabramley   Heart Eyes

Blagodria vi mnogo pouspokoih se!

S parvata mi bremennost s dashteria mi-tia e na 5g. kato che li ne se zachitah tolkova i mai beshe po -dobre Mr. Green

Tia mnogo se valnuva i temata vkashti e samo bebeshka Laughing

Iska mi se da vi pratia snimka s neia ama kato neznam kak newsm78 da kacha????


Е , и аз с дъщеря ми бях кажи-речи по-спокойна , а пък сега нещо изперквам от време-навреме и започвам да броя движенията на бебето.А то  все пак и спи доста , пък аз в това време се тормозя ужасно.Като рита много пък , защо рита Thinking

Хей момичета, ставайки тази сутрин не знаех , че ще си поръчам количка , ама пусто намаление първоюнско и не устискахме  bowuu.А мислех по-нататък да го направя това.Сега ще и диря и на нея място из къщи.За всеки , който се интересува новобебе има първоюнско намаление.Само днес -10% на всичко и -15% на отворени колички(каквото и да значи това).Май за летни става въпрос , защото моята я спазарих за -10%.Поръчах я през сайта и вторник-сряда ще е в къщи  Grinning

# 42
  • Мнения: 0
CvetelinaBramley и аз ходя в Селена, ти при кой си решила да раждаш?

# 43
  • София
  • Мнения: 3 261
Записче и от мен Simple Smile При мен също се появи някаква болка в кости и стави под таза. Вчера ходих около 3-4 часа и след това не можех да се вдигна  Sad
Хубав уикенд на всички ви !   bouquet

# 44
  • Мнения: 62
CvetelinaBramley и аз ходя в Селена, ти при кой си решила да раждаш?

Silvi8131 Аз си следя бременноста при Петрова по Здравна каса в Селена  , ще раждам при Минев и вече ходя един път в месеца при него за да го държа в течение на нещата с бебето и е много добър. Ти при кой си  Hug   ?

Общи условия

Активация на акаунт