Моята Любов голяма АВГУСТ ще се види с мама - 11

  • 27 272
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
 pregnant  Hug Само хубави моменти да споделяме в новата тема !

# 46
  • Мнения: 0

Silvi8131 Аз си следя бременноста при Петрова по Здравна каса в Селена  , ще раждам при Минев и вече ходя един път в месеца при него за да го държа в течение на нещата с бебето и е много добър. Ти при кой си  Hug   ?






























 Cvetelinabramley   Аз ходя при Матев и съм много доволна засега, иначе ходих и при Кръшков на фетална и той е много готин. За Минев също съм чувала само хубави отзиви.Дано всичко е ок!!! Wink

# 47
  • Мнения: 91
Здравейте сладурки,
Честит първи юни ма всички дечица!!!Нека да са много здрави и да запазят детското в тях завинаги!!!
Благодаря и за новата темичка  Hug Нека да я напълним само с хубави новини  Peace

# 48
  • Мнения: 471
Здравейте и честит празник на малки и пораснали деца! Аз пък се вкарвам във филми за колко време ще се роди бебето и дали ще успея да оставя дребния на баба му и да стигна до болницата без да съм родила вече /таткото ни работи на морето и едва ли ще смогне да си дойде толкова бързо/. Я момичетата, които чакат трето да кажат вторите деца колко по-бързо се родиха и има ли значение разликата между децата /нашата е  над 6 години/.

# 49
  • Мнения: 9
Здравейте,този път се записвам и аз в поредната прекрасна темичка...,че последно време когато вляза вече сте преполовили или свършвате темата   !
Честит празник на всички мамчета,които са запазили детското в себе си и на тези които вече се радват на дечица  Hug ! Живот и здраве другата година сме и ние -първескините  Peace !
Скарлет: исках да споделя,че и нашата бебКа си върви седмица назад и е по-мъничка! Също ни казаха да не се притесняваме,защото слава на Бога всичко й е наред! Коремчето ни се води по-мъничко,но точно поради това ще се роди по-дребничка   ! Спокойно,аз самата съм се родила 2600кг и мама ми каза,че като за толкова малко бебе съм яла като 3 родили се на термин по 4кг !  ! Така че изобщо не се притеснявай ще пораснат после! (тъкмо ще излезнат по-лесничко)   !
Ние в 27г.с бяхме 924гр за това и аз се притесних,понеже сравнявам всеки ден с другите мами и той ми обясни! Важното е,че бебчетата са добре! Има време да растат,като излезнат  !

# 50
  • Мнения: 813
Ние в 27г.с бяхме 924гр за това и аз се притесних,понеже сравнявам всеки ден с другите мами и той ми обясни! Важното е,че бебчетата са добре! Има време да растат,като излезнат  !
Запис и от мен Hug
И аз съм като вас с мъниче, в 27 седмица +1,2 дни бяхме около 900 гр. също. Дано до края на бременността да се оправи теглото или ще е чак като се роди нормализирането newsm78

# 51
  • Мнения: 4
Запис и от мен в новата тема Графиньо прекрасна е  Hug
Пивал как си ?
За морето беше питал някой в предната тема - аз ще го пропусна, но другата седмица ще ходя до Бургас за няколко дена, малко се притеснявам - 300 км са все пак, но да видим....

Моето бебе пък преди ме риташе много силно, а сега не рита.. само се движи и се притеснявам мързи ли го или има нещо ?! Някоя друга като мен така ?

# 52
  • София
  • Мнения: 401
здравейте,

Честит 1-ви юни на всички дечица Simple Smile

Ние днес се завърнахме от морска почивка в Гърция и направо ме обзе яка депресия. Там беше страхотно, а тука направо се изнервям още като влязохме в София.

Темата е много готина.

# 53
  • Мнения: 14

Моето бебе пък преди ме риташе много силно, а сега не рита.. само се движи и се притеснявам мързи ли го или има нещо ?! Някоя друга като мен така ?

Милена, и преди сме го обсъждали. Не се тревожи излишно. Всяка майка усеща различно и всяко бебенце е различно, а ако се притесняваш много, попитай док, за да си по-спокойна. И моят юнак не рита толкова. Е, има моменти, в които ми мести корема и малко ме наболява, но през повечето време не е така активен. Притеснявах се и аз, но после реших, че си е такъв. Може пък да е по-сънлив и спокоен. Аз попитах докторката има ли някаква закономерност и тя ми отговори, че трябва да го усещам всеки ден, а дали ще е силно или слабо няма значение.

 Hug Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 21
Графиньо, благодаря за  прекрасно оформената темичка, специално за кътчето на малкото Катенце  Flowers Rose, дано и е светло на душичката!

Честит празник на всички дечица, да имат паметно детство и да запазят винаги детето в себе си!

cvetelinabramley, от коя г.с. са ти мерките 1380? Защото на мен преди два дни в края на 27 г.с. /по последна менструация/ ми измериха момчето 1360 гр. и ми казаха, че е седмица напред, а виждам, че ти си 30 г.с. и са ти казали седмица напред с този грамаж.. - толкова ли огромно ми върви хлапето /да е живо и здраво/ Shocked Аз не мога да си открия база за сравнение, в книгата ми за моите седмици пишеше тегло под килограм..

# 55
  • Мнения: 1 214
Milena_90 , ми то бебче  вече няма място да засили шута  Laughing

# 56
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен, коремчета   bouquet
Благодаря за хубавата темичка и нека да бъде изпълнена само с положителни емоции  Hug

# 57
  • Мнения: 25
Запис и от мен в новата тема Графиньо прекрасна е  Hug
Пивал как си ?
За морето беше питал някой в предната тема - аз ще го пропусна, но другата седмица ще ходя до Бургас за няколко дена, малко се притеснявам - 300 км са все пак, но да видим....

Моето бебе пък преди ме риташе много силно, а сега не рита.. само се движи и се притеснявам мързи ли го или има нещо ?! Някоя друга като мен така ?
Моето е така,някои дни направо ще ми пробие корема а някои дни пълно затишие,от време на време помръдва леко.Отначало много се шашках но като чели свикнах вече.Щом го усещаш макар и леко няма страшно.То за нас няма угодия ако вземе да рита ще питаш пък защо рита толкова  Grinning
Гадничко си е така като не можеш да надникнеш вътре да видиш какво става,наред ли е всичко... clean

# 58
  • Мнения: 62

cvetelinabramley, от коя г.с. са ти мерките 1380? Защото на мен преди два дни в края на 27 г.с. /по последна менструация/ ми измериха момчето 1360 гр. и ми казаха, че е седмица напред, а виждам, че ти си 30 г.с. и са ти казали седмица напред с този грамаж.. - толкова ли огромно ми върви хлапето /да е живо и здраво/ Shocked Аз не мога да си открия база за сравнение, в книгата ми за моите седмици пишеше тегло под килограм..
Тези мерки са ми от миналата седмица , 29 г.с, момиченце е ....а вие чакате момченце , не съм много сигурна но момченцата са по-едрички  май. Да са живи и здрави бебчовците и пухкави  Flutter

# 59
  • Мнения: 4
Е ще го питам док. ама и аз си мисля, че все пак го усещам значи няма какво да се притеснявам.. а ако сега няма място след още 5 седмици как ще е е Grinning

Общи условия

Активация на акаунт