Евтините неща, от които сме доволни - 18

  • 68 439
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 363
и аз съм много доволна от Хималая, mibobo благодаря за линка Simple Smile

# 691
  • Мнения: 1 262
Да попитам нещо - на няколко пъти в темата хвалите продуктите на Хималая. Не съм ги използвала до сега и реших да си купя един крем. Ходих в няколко аптеки, казват ми, че не ги продават. Вие от къде ги купувате - от аптеки или магазини за козметика?
Мернах техни шампоани в дрогерии Лили. Възможно е да има и други продукти на тази марка.

# 692
  • Мнения: 186
Наскоро си купих и молив за очи на ГР,в някакво тюркоазено,по - твърд е от Импала,но и по - издръжлив и траен върху падналия ми клепач
Моливите на ГР само един вид ли са, да не взема някой друг да гледам?

Ето това са моливите,може да има и други,но моят е такъв.
http://www.ivis.bg/golden-rose-eyeliner-%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B8 … %D0%B8-p7529.html
Happy Queen,да,това е спиралата,препоръча ми я приятелка,която забелязах,че е със супер естествени мигли - без напластявания,всяка си седеше извитичка и отделена,все едно няма спирала,та директно отидохме в магазина и си я взех.
Мисля да пробвам и оранжевата,също я хвалят много.

# 693
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Лилавата спирала , посочена по-горе, ми е най-любимата евтина спирала. Heart Eyes
Имах и оранжевата, също много добра, но наистина изсъхва много бързо.

# 694
  • София
  • Мнения: 2 705
Наскоро си купих и молив за очи на ГР,в някакво тюркоазено,по - твърд е от Импала,но и по - издръжлив и траен върху падналия ми клепач
Моливите на ГР само един вид ли са, да не взема някой друг да гледам?

Ето това са моливите,може да има и други,но моят е такъв.
http://www.ivis.bg/golden-rose-eyeliner-%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B8 … %D0%B8-p7529.html
Happy Queen,да,това е спиралата,препоръча ми я приятелка,която забелязах,че е със супер естествени мигли - без напластявания,всяка си седеше извитичка и отделена,все едно няма спирала,та директно отидохме в магазина и си я взех.
Мисля да пробвам и оранжевата,също я хвалят много.

Ивинявам се че се намесвам, но и аз си купих молив на ГД само че No.332 и имам проблем с него - немога да го изостря, прекалено мек е и се чупи в острилката, след това отчупеното неможе да излезе от острилката, направо е като масло и е някаква мъка. Аз ли нещо дефектен молив съм взела или всички са такива. Иначе като цвят много ми харесва.

# 695
  • Мнения: 1 262
Слагай го в хладилник, за да стяга.

# 696
  • Мнения: 1
От много време се каня да похваля интимният гел на Eva. Нищо, че е от серията For Teens - страхотен е  Heart Eyes Купувам си го от Кауфланд на цена от около 5лв.  http://drebulsworld.blogspot.com/2013/07/eva.html

# 697
  • Мнения: 1 640
koikoii, почистването на острилката от размазаното правя със салфетка , нагъната на 5-6 ката и острата част на сгънатата хартия избутвам и почиствам.Лятото моливите ми стоят /повечето/ в хладилника.Понякога обаче проблемът е от самия молив.

# 698
  • Мнения: 20 233
Наскоро си купих и молив за очи на ГР,в някакво тюркоазено,по - твърд е от Импала,но и по - издръжлив и траен върху падналия ми клепач
Моливите на ГР само един вид ли са, да не взема някой друг да гледам?

Ето това са моливите,може да има и други,но моят е такъв.
http://www.ivis.bg/golden-rose-eyeliner-%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B8 … %D0%B8-p7529.html
Ок мерси.

# 699
  • Варна
  • Мнения: 10 808
Мнения за лосионите на тяло Velnea - собствена марка на дрогерии Лили?



Днес ходих до Лили и си купих този лосион за тяло
Скрит текст:

Намазах се, консистенцията е гъстичка, сякаш трудничко се разнася, но попива, стори ми се, че стои после някак лепкаво. Този е за суха кожа, май трябваше да взема за нормална.  Thinking И има миризма на някакви си екзотични плодове или подправки - това не го очаквах.

# 700
  • Испания
  • Мнения: 206
HAPPY_QUEEN , петната ми не са се увеличили след ползването му,и аз си ги имам,но ги третирам само зимата. Поне овладявам положението и не излизат нови,затова съм доволна.Моята кожа не е суха,но предполагам че ще ти е добре,защото кремчето си е мазничко , но пък се разнася и попива добре Peace

# 701
  • Мнения: 10
Много доволен съм от крема за тяло с овес(6.45лв. за 300мл.) и от ампулите п/в пърхот и мазни корени(1бр. за 1.20лв.)  bowuu

# 702
  • Мнения: 160
Не мога да не споделя изненадата си от дезодоранта на Арома против изпотяване! Честно казано,очаквах, че ще е само аромат, без да върши работа против изпотяване! Досега съм ползвала други марки, но не са били ефикасни. Този дезодорант е 100% надежден против изпотяване, има приятен аромат, не остава бели следи и е евтин за такова качество! Очарована съм направо! Други продукти, от които съм доволна против изпотяване са рол-оните на Гарние - минерал калм и инвизи интенс 72ч, страхотни!

# 703
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Мнения за лосионите на тяло Velnea - собствена марка на дрогерии Лили?



Днес ходих до Лили и си купих този лосион за тяло
Скрит текст:

Намазах се, консистенцията е гъстичка, сякаш трудничко се разнася, но попива, стори ми се, че стои после някак лепкаво. Този е за суха кожа, май трябваше да взема за нормална.  Thinking И има миризма на някакви си екзотични плодове или подправки - това не го очаквах.

Не съм го видяла навреме, иначе още тогава щях да ти кажа - лепкави са и проблема не е във вида на твоя  Laughing . Аз имах с кофеин, лепнеше ужасно. Май дори не го доизмазах  Tired .

# 704
  • Сливен
  • Мнения: 4 075
Не мога да не споделя изненадата си от дезодоранта на Арома против изпотяване! Честно казано,очаквах, че ще е само аромат, без да върши работа против изпотяване! Досега съм ползвала други марки, но не са били ефикасни. Този дезодорант е 100% надежден против изпотяване, има приятен аромат, не остава бели следи и е евтин за такова качество! Очарована съм направо! Други продукти, от които съм доволна против изпотяване са рол-оните на Гарние - минерал калм и инвизи интенс 72ч, страхотни!
за тези ли става дума http://www.aroma.bg/catalog/moeto-tyalo/dezodoranti/

Общи условия

Активация на акаунт