Евтините неща, от които сме доволни - 18

  • 68 458
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 363
искам да помоля, ако е възможно когато сте доволни от някой продукт и ни го представите Simple Smile да кажете и от къде сте го купили newsm78, така ще е по-лесно за всички ни. Благодаря Simple Smile

# 706
  • Мнения: 25 887
Нека да пишем и цените като хвалим нещо.   bouquet
Също и от къде е купено  Mr. Green

# 707
  • Русе
  • Мнения: 1 531
Аз с моливите на Голдън Роуз нямам проблеми с остренето, но виж тези на Импала не мога да подостря, а момичетата тук ги хвалят постоянно. Много често тези на Импала направо ми се чупят докато ги слагам, толкова са меки.

# 708
  • Мнения: 6 214
Аз с моливите на Голдън Роуз нямам проблеми с остренето, но виж тези на Импала не мога да подостря, а момичетата тук ги хвалят постоянно. Много често тези на Импала направо ми се чупят докато ги слагам, толкова са меки.
няма да остриш много. Не можеш да получиш много остър връх на тези меките моливи. Една моя приятелка остреше по 10 пъти, докато се гримира веднъж и така един молив и заминаваше за месец.

# 709
  • Русе
  • Мнения: 1 531
Ако не ги подостря достатъчно пък дървената част на молива ми дращи по клепача, докжто си го слагам.

# 710
  • Мнения: 1 271
Не мога да не споделя изненадата си от дезодоранта на Арома против изпотяване! Честно казано,очаквах, че ще е само аромат, без да върши работа против изпотяване! Досега съм ползвала други марки, но не са били ефикасни. Този дезодорант е 100% надежден против изпотяване, има приятен аромат, не остава бели следи и е евтин за такова качество! Очарована съм направо! Други продукти, от които съм доволна против изпотяване са рол-оните на Гарние - минерал калм и инвизи интенс 72ч, страхотни!
за тези ли става дума http://www.aroma.bg/catalog/moeto-tyalo/dezodoranti/
И аз съм много доволна от дезодоранта на Арома - и като трайност и като аромат, а и не оставя петна.Ползвам синия в момента, но като свърши мисля да пробвам и другите аромати.Последно си поръчвах неща на Арома директно от сайта им, тъй като не навсякъде зареждат всичко.Други техни неща, които съм пробвала и съм доволна са - боята Арома Интенс, серията за лице 30+ - с хиалурон и ретинол, кремчето за крака, интимните им гелове, маските за лице - хидратираща и дълбоко почистваща.Като цяло продуктите им са страхотни и на добри цени.

# 711
  • Мнения: 1 262
УСетих се, че все пак имам един крем, който не ми причинява алергични реакции, но тъй като е с нисък фактор (15) го ползвам само около очите през деня и съвсем съм забравила да му обърна внимание, че е против стареене. Снощи го пробвах и като нощен - на сутринта очите ми не бяха по-подути от обикновено. Вероятно ще си взема и други кремове от тази серия. Кремът  е по-евтин от другите, които съм ползвала до сега, но не ми причинява алергични реакции и има лека, но подхранваща консистенция. Всъщност е флуид, поне така се води. Става дума за Balea beauty tages fluid с хиалуронова к-на, от магазини ДМ, на цена около 10 лв, за жени над 30 години. Единствения противостареещ продукт, който не ми причинява алергични реакции, при това по-евтин от другите.  Party

Скрит текст:

# 712
  • Мнения: 84
УСетих се, че все пак имам един крем, който не ми причинява алергични реакции, но тъй като е с нисък фактор (15) го ползвам само около очите през деня и съвсем съм забравила да му обърна внимание, че е против стареене. Снощи го пробвах и като нощен - на сутринта очите ми не бяха по-подути от обикновено. Вероятно ще си взема и други кремове от тази серия. Кремът  е по-евтин от другите, които съм ползвала до сега, но не ми причинява алергични реакции и има лека, но подхранваща консистенция. Всъщност е флуид, поне така се води. Става дума за Balea beauty tages fluid с хиалуронова к-на, от магазини ДМ, на цена около 10 лв, за жени над 30 години. Единствения противостареещ продукт, който не ми причинява алергични реакции, при това по-евтин от другите.  Party

Скрит текст:

Ей супер, отдавна се интересувам от тази серия .... този флуид се води дневен, и май имал озаряващ ефект ... така ли е?

# 713
  • София
  • Мнения: 23 077
Купих си комплекса от етерични масла против гъбички. Една съфорумка го похвали.
 Аз няма гъбички, но реших профилактктично да го ползвам. Simple Smile


Какво представлява, цена, от къде?



Маслото го купих от Елитис в Халите. Цената е около 8.00лв.



Ето и информация за него:

http://rivana.eu/?page_id=54


Скрит текст:
Моля да ме извините за късния отговор, снимка и информация, но вчера не съм ползвала интернет. Simple Smile
[/color]

Последна редакция: чт, 18 юли 2013, 12:25 от nikolinanik

# 714
  • Мнения: 84
Момичета имам малко странен въпрос, надявам се да помогнете. Свекито ми донесе ползван слъцезащитен лосион, уж отворен миналата година, но не мога да разбера до кога е годен newsm78. На ръба на тубичката пише 54H308 Знаете ли това какво означава. Няма други маркировки, освен още един 13-цифрен код  newsm78 Rolling Eyes

# 715
  • Мнения: 25 887
Отворен миналата година -отива на боклука  Peace

# 716
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Отворен миналата година -отива на боклука  Peace

Абсолютно. Без значение дали срока му на годност казва, че е годен дори до 2014- щом е отворен миналата година си заминава.

# 717
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Момичета имам малко странен въпрос, надявам се да помогнете. Свекито ми донесе ползван слъцезащитен лосион, уж отворен миналата година, но не мога да разбера до кога е годен newsm78. На ръба на тубичката пише 54H308 Знаете ли това какво означава. Няма други маркировки, освен още един 13-цифрен код  newsm78 Rolling Eyes

Виж дали има такъв символ на опаковката:


Този символ показва колко време след отваряне е годен продукта.Вътре може да пише различни месеци.Важи и за други продукти  Peace

# 718
  • Мнения: 84
Е да, аз вече хвърлих един от миналата година, винаги хвърлям стара козметика, просто този е малко по-скъпичък  newsm78 с минерални филтри и т.н.
И свекито е мазала малкия миналата седмица с него на плажа, като се прибраха ми се стори с по-зачервени бузи от обикновеното, въпреки че са стояли само час  newsm78
Айде отива в коша. Peace
А все пак  от маркировката Вие, разбрахте ли до кога е годен ? ... това вече е лично към свекито /но това друга тема, извинете ме #2gunfire/

Пантера, Пише 12 месеца, бил отворен през август2012.

# 719
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Щом те съмнява директно в коша.
Аз пиша принципно как да определяш какъв е срока на годност
Peace

Общи условия

Активация на акаунт