Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 208

  • 36 038
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 966


Парфюмът?....
Скрит текст:

Дано успея да го запомня... някой ден може и да се изкуша да го помириша в някой МОЛ. Simple Smile) Е, тогава вече ще знам как мирише Керим на първата си уговорена среща с Фатмагюл. Simple Smile))

# 721
  • Мнения: 23 316
Ето ви едно сърце от мен, където Булута трайно се е настанил.

# 722
  • Мнения: 4 966


Прекрасен... така изразителен... няма как да не докосне сърцето ти... да не разтревожи ума ти...

# 723
  • Мнения: 1 097

Парфюмът се казва Гуерланд

# 724
  • Мнения: 0
Момичета,почерпете се.Да ви е сладко.      love001  Аз ви пожелавам лека и спокойна нищ и розови сънища.   Heart Eyes Hug

# 725
  • Мнения: 4 966

Парфюмът се казва Гуерланд

Миле, още сто пъти да ми го покажете и кажете, все тая. Simple Smile Пак ще забравя как се казва. Simple Smile) Имената са моето проклятие. Ами дано някой ден се разхождам с човек, който помни и се интересува от Керим, та да стане въпрос и да ми дадат възможност да опитам този аромат - ей тъй - за информация просто. Simple Smile)) Аз харесвам по принцип тръпчивите аромати, преобладамащи в мъжките парфюми. Предполагам, че ще ми хареса. Simple Smile

# 726
  • Мнения: 4 966
Момичета,почерпете се.Да ви е сладко.      love001  Аз ви пожелавам лека и спокойна нищ и розови сънища.   Heart Eyes Hug

Лека да е, Ками. Simple Smile Вземам чашата с розето и се приготвям да те последвам. Simple Smile)

# 727
  • Мнения: 0
И за лека нощ.            

# 728
# 729
  • Мнения: 1 026
Привет!  bouquet  bouquet

Марица  Валя  Kami  радвам се, че сте прочели  това, което сложих днес. Heart Eyes Heart Eyes

Благодаря ви!   bouquet  bouquet  bouquet 

Kami   Hug   bouquet  голяма гощавка си ни устроила Grinning Grinning  благодаря!


# 730
  • Мнения: 4 966
 wavey Ели... и лека нощ...



този младеж така сладко спинка, че ме подмами да се присъединя към него. Simple Smile)

До седваща среща, момичета... Ако е рекъл Господ. Simple Smile

# 731
  • Мнения: 849
Цитат на Марица
“Днес нарочно поствах старите си коментари по филма. Първо - защото съм го казала добре, второ - защото мнението ми не се е променило от тогава и трето - защото се опитах да разбера, как едни и същи думи преди година са предизвиквали у ВалентинаР, димана-нова и др. отзиви от типа на "адмирации, маричке!", "благодаря ти за проникновените коментари", а сега водят до ругателства към мен - колко съм хаотична, как не разбирам филма и как злостно се изказвам за създателите му.“

Скъпи съфорумки,

Моля да не бъда цитирана при положение, че съм се оттеглила от активно присъствие в темата и не участвам в коментариите и кавгите. Веднъж вече участвах в една свада, след което реших  повече да не пиша и го обявих. Единственото, което правя е да
влизам и да чета какво са написали определени съфорумки, на които ценя и харесвам мнението и   постовете.Скоро бях поздравена с любима снимка  на заварчик Керим, не се въздържах и влязох да благодаря, защото поздравът беше много дружески. Снощи също бях поздравена и се извинявам, че не отговорих, но мислено отпратих целувки. Останалото ми присъствие в темата е на балкона. Надявам се да имам това право.
Отдавна темата на КВФ за мен вече не е нашата тема. Това е лично усещане, каето не ме задължава за обяснение.
Не ми е приятно, че се ползва по този начин мое мнение по 15 серия на АБО за доказване правотата на някой в случай на Марица. Защо е нужно това доказателство? Моето мнение и тогава и сега е едно и също. Не съм го променила, защото такива са моите нагласи и моето отношение към психиатриите въобще. И в линка, който Марица е публикувала от 30,09. съм казала нещата едно към едно. Не разбирам защо се вадят изводи извън текста, който е достатъчно ясен - не знам. Не знам вече Марица какво иска да докаже? Да, по повод психиатрията сме имали с нея близко мислене, но това не означава, че по всички герои трябва да сме с еднакво и да не се критикуваме. Моята критика към Марица бе във връзка с нейно грубо определение за Нарин, че е овца и прочее определения за нея, Сердар и т.н. Такова категорично отношение към персонажи не ми е приятно и съм изразила тогава категорично и за жалост доста яростно своето недоволство. И стана свадата, след която и моето оттегляне. Такова ми бе решението, но до сега, когато видях да  се вадят накои цитати, които засягат моето име. Не съм съгласна с такова поведение от съфорумката Марица и моля за намеса да не ми бъдат употребявани постовете от нея с цел доказване на нейна правота.
Заставам зад всичко, което съм коментирала за АБО и  не променям мнението си за начина, по който съм усетила героите и сюжета. Казала съм веднъж моето виждане, не искам да се повтарям.
Много ясно казах при оттеглянето си, че повече не мога да дам за темата, а и да получа, защото това повторение не ми носи нищо ново на изграденото ми усещане за АБО. Гледах сериала, пречупвайки го през реала и моето професионално изкривяване, затова и серията с психиатрията ми е любима, макар и много мъчителна.
Останах да чета, защото се появиха много ерудирани момичета, които ме обогатиха безкрайно много с техните разсъждания, които са безброй галактики и пътувах  в тях до безкрая.
Но горчилката е голяма от кавгите и се стигна до там, че автори на творби да искат да им бъдат свалени от 1-ва страница на темата. Жалко, много жалко за хубавата тема.
Неправилният прочит на един пост и недостатъчното вникване в изказа на автора на поста доведе до тези спорове и създадени полюси.  
Още веднъж моля, да не бъдат цитирани мои постове с цел някой да доказва собствена теза в разразил се спор, както е направила в горния цитат Марица. Приемам това за манипулация от нейна страна и обида. Нямам достатъчно време да извадя подканвания от Марица към друга съфорумка от рода на: хайде още ли не си напуснала темата или нещо подобно. Това е по памет, защото ме е втрещило и го запомних, но при време ще го намеря и публикувам, а също може би и други бисери от такова естество. А самата Марица в неин следващ пост публикува правилата за поведение във форума. Това поведение ме води към извода, че виновникът казва: дръжте виновника.
Такова поведение загорча на достатъчно много съфорумки, които обявиха напускането си, а Марица в неин пост се чудеше защо аджеба всички са срещу нея.Отговорите и изводите оставам на вас.
Тя надали ще си направи градивни изводи за отношенията между нас всичките оттеглили се   съфорумки, които с любов обгрижвахме тази тема и приемахме различията си позитивно За жалост бяхме “изгонени“ от нея.
Накрая ще кажа нещо, с което съм завършвала своите постове: Нищо лично, просто форум.
Спокойна вечер!Бъдете щастливи! Flowers Rose Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
      
 

# 732
  • Мнения: 1 026
wavey Ели... и лека нощ...



този младеж така сладко спинка, че ме подмами да се присъединя към него. Simple Smile)

До седваща среща, момичета... Ако е рекъл Господ. Simple Smile


Лека нощ. Марица! smile3524

# 733
  • Мнения: 4 133



Да си припомним тази вълшебна песен и тези прекрасни гласове. Simple Smile Simple Smile

# 734
  • Мнения: 23 316



Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт