Отговори
# 45
  • Мнения: 15
Абе залагалката и пръста са най-големите ми кошмари, аз като бебе не съм ги ползвала Mr. Green не съм искала залагалки, а вредата им е огромна ooooh! в никакъв случей няма да дам, просто за мен това е кошмар. Зная племеницата какъв проблем имаше с това и прсто не сиакм после да се чудя какво да правя за да отучвам Crossing Arms
оная малката пикла я бяха излъгали даси даде бибата за някакъв празник на някви крале по някакъв испански празник и да й дадът подаръци и на другия ден каза да си взимат подаръците, баща й да ги носи с колата и да й взима бибата ooooh! не давам тва нещо

# 46
  • Мнения: 260
Записче от мен  Embarassed
Дндичка благодаря за старанието мила,  справила си се страхотно   bouquet
Ох момичета моето бебе днес е толкова кротко ,че съм се притеснила вече  Embarassed , утресъм при док ама ще се побъркам усещам го , но не е като онзи ден постоянно сега е от време на време дали му е тясно вече  newsm78
Връщам се да ви чета  Embarassed

# 47
  • София
  • Мнения: 142
Леле на 4-та страница сте ooooh!  Записвам се само и отивам назад да чета.
Дундичка, благодарско за темичката  bouquet

# 48
  • Мнения: 142
Не сте стискали достатъчно палци  Mr. Green МъжО излезна на работна среща...но за да ме укроти след новината, че няма да излизаме днес обеща утре да излезнем и да пазаруваме   Hands Clap И понеже съм добра сега му правя ябълков сладкиш (уж за него де ама и ние с беба ще намажем  Mr. Green)

За родилното силно се надявам да се съобразяват с моите желания...понеже на ММ сестра му е раждала там и при същата лекарка ще я разпитам как е било. Мен най-много ме притеснява кърменето. Много силно искам да кърмя, но ме е страх от проблемите и да не се проваля. Уж съм оправна..дано няма засечки  Praynig

Имената - айде и аз да изтипосам моите  Mr. Green Лиляна, Диана, Елена, Адриана, Аделина. Аз клоня към Лиляна. Съчетано с фамилията звучи много добре. Таткото обаче още не се е произнесъл. Като му ги казах и заяви, че Аделина е селско  Rolling Eyes, а пък Елена е българско и няма да върви в държавата в която сме (ще върви, защото съм проверила...всичките имена стават и за 2те държави ама иди му обеснявай) Има време, надявам се някой слънчев ден да ме просветли кое ще е  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 21
Здрасти мацки!
Честито на празнуващите годишнина! И нашата дървена сватба беше преди няколко дни.
Аз почнах с покупките.
Купих пелени 2 комплекта, дрехи 4 ката и бельо 6 ката. Освен това си взех помпа за кърма и едно шише. Засега толкова, другия месец почвам с хавлиите за банята.

# 50
  • велико търново
  • Мнения: 190
здравейте и от мен,да се запиша и аз в новата тема...  smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 много пи6ите колко бързо направихме 50 страници:) искам да ви попитам бях ви споменала за тъпи болки на онзи хрущял отпред дето е пред таза,наре4ено още симфиза,който хрущял като забременеем и омеква и самата матка може да опира там:) незнам дали ме разбрахте та този хрущял взе бая да ме наболява като ставам от леглото или от стола. а въпроса ми е дали вие имате такива болки  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 3
Охоо, аз днес цял ден или си дремвах, или четях разни теми и статии за кърменето и съм изпуснала края на предната тема, че и началото на новата и сега изчетох всичко.

Благодарности на Дундичка за новата темичка  Simple Smile

RAQSVETLINA Честита ви годишнина!  newsm51

DianaR, въобще не се притеснявай за "кашкавалените" ръце. Аз постоянно се спъвам, всичките ми обувки са ожулени отпред и ММ се шегува, че ако и бебонка е като мен все ще е с ожулени коленца  newsm09

juli.nikolova   и  el 8004 мисля, че аз съм най-назад що се отнася на тема покупки, така че не се тревожете. Аз само блея из интернет, но нищичко не сме купили. Първата ни и единствена за сега покупка е албум за бебето ( от тези шарените, където се попълват разни данни и се слагат снимчици ). Видяхме на живо количката, която искаме и това е. Исках да видя един шезлонг на Fisher Price, който много го харесах в нета, но като отидохме в магазина ми казаха, че е в кашон, който не можело да се отваря и че той бил същия, като на снимката  smile3527 Повиших малко тон в магазина и си тръгнахме   ruporuu
Сега ще влизам вече официално в 7ми месец и ще трябва да се активираме вече, че като ви гледам вас много съм изостанала, въпреки че ако зависеше от ММ още от деня на  EFP щеше да тръгне да купува разни неща, а последните седмици вече едва го удържам.

За стволовите клетки, ние също сме взели решение, че ще си съхраним.

А за козметиката смятам да взема бебешката серия на Bioderma.

Пак много изписах, но нали ми се иска за всичко да си кажа  Kissing Heart

# 52
# 53
  • Мнения: 0
Леле колко бързо нова тема   Crazy 
За имената гледам сте записали, ние за сега сме се спряли на Калоян, на никой не го кръщавам, името просто ми харесва  Peace
Връщам се да чета......

# 54
  • Мнения: 7
Цоп и аз в новата темичка.
Благодарско Дундичка.
Чочка ние и албум не сме купили , ах а така да ми се иска поне едно чорапки да се запиша и аз.Голям срам пред вас  Embarassed .
Лека вечер

# 55
  • Мнения: 1
Искам само да ви пожелая лека нощ, без много ставане до ВЦ и без никакви крампи, изтръпвания и тем подобни, а и да се запиша в новата тема, надявам се тук да успявам да пиша по-често и да работя по-малко  Grinning

Странно лентичката ми показва 7ми месец, аз мислех, че петък-събота чак влизам в седмия  Thinking

# 56
  • Мнения: 931
Силви, и аз нямам и толкова купено за бебчо. Rolling Eyes
Казвала съм, че и с големия, който беше първо дете, първата покупка беше в девети месец. В момента още акълът ми е съвсем другаде, чак ми е супер нереално да си го представя родено вече и ползващо аксесоари бебчето. Сега само съм благодарна, че си кротува там в корема - самичко си се занимава, не създава проблеми  Mr. Green Надявам се поне още месец, че и повече, да продължи да е толкова спокойно и позволяващо ми да върша всичко, което ми хареса.

За имената - понеже имам наблюдения върху доста детски имена, аз пък лично не обичам "модерните" имена. Може и да са много хубави, но не ми харесва, когато всяко второ дете се казва така - като почнем да си говорим с учителките за Марти, Мони и Алекс и неизменно се объркваме  hahaha

Ограничаваме се освен това и да не изглежда все едно е кръстено на някого. Никола/Николай много ми харесват и двете, но баща ми и брат ми се казват така; едно от любимите ми имена е Стефан, но пък така се казва таткото и той не иска да е на него, а пък и другият дядо е е със С и ще излезе, че е на него. Харесвам и традиционните имена - Иван, Петър, Васил, Димитър, Георги - там пък обратното, така се е наложило децата с тези имена да са кръстени на дядовци, че пък не ми върви от никъде, като няма никой друг с това име в рода, да го кръстим Георги, например.
Сега пък съобразяваме и още нещо - че имената на двете деца трябва да си пасват, поне аз така го усещам. Не върви единият да е Боил, а другият - Освалдо Simple Smile

# 57
  • Мнения: 285
Дундичка, отново благодаря за старанието ти  Hug  За приблизително 6 месеца караме 16-та тема , не е зле . Аз изпуснах цял месец де , но нищо сега ще си наваксвам.
Моето чедо е болно  Cry Взех я от ДГ и веднага ми се оплака от , че я боли глава . Температура 37- 37.5 -37.7 , така варира и за сега нищо не сме давали . Веднага я командировахме в бабината къща и докато ММ не я зеведе утре на лекар ще е там. Притесняваме се да не е шарка , защото има разни пъпки тук-там , но според мен са от комари. За всеки случай ще я заведем на преглед и дано не е шарка. Аз си взех инфлуцид и сега ще пия за да се предпазя ако е вирус. От ДГ казаха , че в групата има случаи на болни дечица с вирус и сигурно най-вероятно е това. Моля се да ми се размине , че още си спомням за зимното ни боледуване  Close
Името Ясен и аз мисля , че е идва от дървото , а не от смисъла на думата  Rolling Eyes  Ясна също е интересно. Аз много харесвам Искра , това беше в списъка ми с женски имена , и даже за Невена до последно много се чудех кое да е Искра или Невена .
А дали двете имена трябва да си подхождат , не мисля , че е задължително , но много често цлучаите са такива . Имам мого познати в които имената на сестри /братя си подхождат . Марияна и Боряна , Ирена и Кремена , Аспарух и Кубрат .

# 58
  • Мнения: 26
Choch_KA, тази мрежа изглежда интересно.

За движенията на бебо: нашето също кротува докато съм в движение.

Аз явно се претоварих последните дни и днес,  след като няколко часа мерих улиците седнах на една пейка и дотам. Стъпалата ми се бяха подули ужасно ooooh!  ММ ме прибра и като си легнах веднага се възстанових. Хубавото е, че си намерих ново студио да се раздвижвам Grinning
Да попитам: Прилагате ли някакви лекове и мехлеми срещу оток?

ku4o, сподели моля те, плетката Praynig И аз съм решила да пробвам плетенето, а нямам налични баби да помагат Wink

tania_tsvetanova, много харесвам вашия избор за име. За девойка бях пригодила Никол, но таткото се възпротиви и сега се колебаем между Виктория и Елица.

shirina, честита кукла!

sealover, четох за този ефект. Според статията, част от симптомите се дължат на липса на някои вещества в организма, които могат да се компенсират. Ако се интересуваш ще намеря публикацията и ще я изпратя.

mimi_9, стволови клетки обмислям да даря в обществена банка.

RAQSVETLINA, честита годишнина!

За килограмите: възвръщат ми се разни прищевки от началото на бременността. Толкова ми се хапваше пица, че сама замесвах тестото Crazy Сега позивите се завръщат с пълна сила. Кантар нямам, но мисля че съм + 10.

# 59
  • Мнения: 0
Звездичка, зависи от какво ти се образува отокът. През миналата бременност при мен беше от недостиг на белтъчини. С нищо не може да се маже, трябва да се увеличи приемът на белтъчини - повече млечни, яйца, ядки, бобови, пиле и риба.
Може би лекарят ти ще установи при теб на какво се дължи и ще те посъветва какво да правиш.

Общи условия

Активация на акаунт