Слънце жарко вън пече, НОЕМВРИйче сладко в нас расте! Тема №8

  • 28 471
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Добро утро, мами!
Аз днес ще имам много мили гости и след малко ставам да чистя и да се приготвям, че ме чакат бая гозби за готвене -   chef основни - местни, вегетариански, предястия, салати и десерти, ако остане време. Ако не десерта ще е купен. Или ще е нещо бързо за приготвяне. Няма да питам за идеи, че да не се разсърди някой. Но ако някой все пак може да сподели бърза идея за десерт - приемам на лични!
 Hug на всички и хубав ден!

# 61
  • Мнения: 209
Добро утро!

По въпроса с домакинската работа - аз си върша всичко сама ,че и отгоре.Даже трябва да се поспра малко,че да не направя някоя беля.Простиране, гладене,прахосмукачки, миене, пазарене, помагам на свеки всеки ден с нещо..абе общо взето като се замисля доста работа върша.Мъкна насам натам разни работи  newsm78 Но трябва да отбележа,че аз се чувствам много добре (да чукна на дърво) и съчувствам на момичетата с болежки. Sad Определено съм ЗА някой да помага в такъв случай. Naughty  Честно да си призная понякога ми се иска да си изкарам един ден в леглото, а от два месеца насам не ми се получава.От сутринта задачи ама буквално. Метене на двор, стирка на цялата къща, която е доста голяма #Crazy Лошото при мен е ,че ние с ММ живеем у тях и някак не мога да се просна да мързелувам , след като всички знаят и аз знам пък и е очевидно,че се чувствам добре.И така помагам на всеки с нещо, но понякога определено ми идва в повече и ми се иска да си имам един ден за мен , в който да си отпочина и прекарам както аз реша.Не ,че ако легна някой ще ме дигне, ама ми е съвестно такова.. Стига съм се оплаквала ааааааа, важното е , че съм ток и жица!  Naughty

Имам въпрос.Как усещате гърдите си? Забелязвам,че напрежението и болезнеността от преди ги няма?При вас как е ?

# 62
  • Мнения: 14
Ехооо и аз да се впиша много хубава тема...аз отдавна не съм писала просто няма кой знае какво около мен цяло лято съм в слънчев бряг и нямам търпение да изгрее слънцето и да почна малко по малко да пека тумбака...  grinning039 ходя малко на фитнес  newsm39 правих и ФМ всичко е ок накрая на месеца ще ходя да му правят пълни изследвания на сърчицето и кръвоносните съдове и така голям мъж става с много големи крака хихи иии това е....относно чистенето аз имам една женичка да е жив и здрав мъжа ми и аз сега нищо не правя глези ме и ме пази много
Чета ви редовно иии ми направи впечатление чи говорите за 3д и 4д аз ходя в частния кабинет на бившата дирикторка на тина киркова и разбира се има страхотна апаратура всеки път го гледам и на 3д и 4д ииии тъй като някой пита кога да отиде на 3д и 4д мога да кажа че ви е нужно само 3д защото на 4д ни го пускат само за наше удоволствие така че не очаквайте от 4д са ви кажат нещо.... надявам се да съм била полезна усмихнат ден на всички майки и малки бебета

Последна редакция: чт, 06 юни 2013, 09:46 от Kkaatteerriinnaa

# 63
  • София
  • Мнения: 1 289
Ехооо и аз да се впиша много хубава тема...аз отдавна не съм писала просто няма кой знае какво около мен цяло лято съм в слънчев бряг и нямам търпение да изгрее слънцето и да почна малко по малко да пека тумбака...  grinning039 ходя малко на фитнес  newsm39 правих и ФМ всичко е ок накрая на месеца ще ходя да му правят пълни изследвания на сърчицето и кръвоносните съдове и така голям мъж става с много големи крака хихи иии това е....относно чистенето аз имам една женичка да е жив и здрав мъжа ми и аз сега нищо не правя глези ме и ме пази много
Чета ви редовно иии ми направи впечатление чи говорите за 3д и 4д аз ходя в частния кабинет на бившата дирикторка на тина киркова и разбира се има страхотна апаратура всеки път го гледам и на 3д и 4д ииии тъй като някой пита кога да отиде на 3д и 4д мога да кажа че ви е нужно само 3д защото на 4д ни го пускат само за наше удоволствие така че не очаквайте от 4д са ви кажат нещо.... надявам се да съм била полезна усмихнат ден на всички майки и малки бебета
Кате, много хубаво да си изкарате на Сл. Бряг. Аз май ще се размина с морето, че На Валери отпуската му ще е август и тогава сигурно вече ще съм кит, а като знам как не ми е удобно да пътувам и сега, за тогава си представям как ще е. Иначе ние вчера бяхме на лекар и май сме си направили момче, което не беше потвърдено на 100%.
За домакинската работа - върша си я както преди, че и повече - не ми тежи. Само ако се налага вдигане на тежко го прави мъжа ми. Трябва си движение, а последните 2-3 седмици е отвратително времето и няма какво да правя.

# 64
  • Мнения: 594
Момичета, черпя ви виртуално за мое здраве - вчера пораснах с още една годинка...

# 65
  • София
  • Мнения: 1 289
Момичета, черпя ви виртуално за мое здраве - вчера пораснах с още една годинка...


Честито на патерици! Всичко най-добро ти пожелавам - и за теб, и за малкото човече в теб  Hug

# 66
  • Мнения: 11
Момичета да ви питам, понеже като чета на повечето от вас бебчетата вече много мърдат и чак усещате ритници, има ли и такива които не усещат толкова интензивни движения на бебчето.Аз съм в 18 седмица, иначе на видеозона се вижда колко шава бебчето и си расте, знам че при това положение няма място за притеснение, но мислех, че досега трябваше и аз да усещам ритничета.Не съм пълна въобще и дори мислех, че така повече се усеща......  Rolling Eyes Имам приятелка, която ми каза, че е почувствала бебчо в петия месец в който тъкмо влизам и аз.При първата ми бременност имам спомен, че го усетих в 4-тия, но не съм съвсем сигурна.

# 67
  • Мнения: 140
Анжи  happy bd Бъди жива и здрава и ноември здраво и пухкаво бебче  Hug  bouquet

# 68
  • London
  • Мнения: 73
Запис и от мен. Вам пи, чудесна тема както обикновенно!
Браво на момичетата с взетите изпити! Да ви кажа, че и аз завършвам педагогически профил на руска филология. Наистина станахме много даскалите. Остана ми само държавния изпит.
Светулка 7, стана ми много любопитно какво преподаваш?

Jenny, аз съм басистка и преподавам в Tech Music School  Лондон от години като същевременно съм и студиен музикант и пиша музика и т.н. В момента преподавам предимно практическите класове, като изпълнение на живо и ансамбъл. Днес например имам три уъркшопа от 1 до 7, студенти първи курс, които в момента свирят рок (днес е песен на Muse). Миналата седмица баса беше толкова силен, че цялата стая вибрираше, та се приетсних да не тормозя бебчо, вчера почна да мърда като имаше ниски баси  Shocked. днес ми е за последен път, надявам се да не е пак така. Ако ти е интересно, това е страницата на колежа с моята информация http://www.techmusicschool.co.uk/bass-tutors/svetlana-vassileva- … -workshop-ma-ccpd. Също моя фейсбук е пълен със снимки от турнета и. Т.н

Да се включа и за чистачката - всичко е въпрос на възможности и приоритизации - ние от няколко години имаме жена която идва веднъж на две седмици за основно почистване, защото иначе ние никога няма да стигнем до например измиване на пода и т.н. Парите винаги могат да отидат за друго нещо, но на мен ми е важно като и двамата работим като луди цяла седмица, когато имаме свободно време да не го запълваме с миене на тоалетни и т.н. Но на млади години си се оправях сама де...

ЧРД Анжи, всичко най ти пожелавам!  bouquet

Поли, аз усещам бебо понякога като пърхане, понякога като единичен удар, но все още са дълбоко мисля, да не говорим че се въртят и зависи накъде е ритника. Скоро ще ги усещаме с пълна сила.

# 69
  • София
  • Мнения: 8
Здравейте,Анджи честит празник,бъди жива и здрава, много щастлива и здраво бебче ноември.Поли и аз си мисля че с първата бременност усетих по рано ритничета,а сега само усещам някакво движение по скоро пърхане.

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 4 566
Поли, аз не само не усещам ритници, ами изобщо нищо не усещам. Вярно е, че аз съм с един от най-късните термини, но като втора бременност се надявах по-рано да усетя бебето. И без това като ходя  на док, първото нещо, което питам е дали е живо Whistling От няколко дни заставам в разни пози и стоя без дъх в очакване  Mr. Green Ама нищичко. При първата бременност усетих бебето в 18 г.с.

# 71
  • Мнения: 29
Много здраве и сбъднати мечти на Анджи, и много красиви семейни мигове на Рони с нейния рожденик! Скоро и аз ще съм рожденичка- от отбора на БЛИЗНАЦИТЕ съм!

# 72
  • Мнения: 22
anji78 честит рожден ден на патерица,много здраве,щастие,късмет и любов ти пожелавам и ноември месец най-хубавия подарък-едно здраво бебче  Hug

# 73
  • Мнения: 191
 poli_2012 чудя се как да определя ритниците ама освен за "почукване" друго не ми хрумва, абе направо си усещаш като те рита...няма как да го сбъркаш с нещо друго.Вчера си държах ръката поне половин час..голямо ритане беше голямо нещо, като му усетих крачетата по ръката си и цяла вечер бях с най-мазната си усмивка  newsm76

# 74
  • Мнения: 520
Темата отново е страхотна, Вампи   bouquet
Аз съм по добре , болките не спряха изцяло , но намаляха значително като интензитет и честота.ще си стоя в нас  Peace . Вчера и аз имах Рожден Ден, но цял ден пазих леглото. Само вечерта станах да вечерям с ММ и родителите ми.
Анджи честит Рожден Ден на петерица и от мен.
За чистенето- вече нищо не правя. Само готвя от време на време и пералня и сушилня. Всичко останало го върши ММ или ако е нещо повече майка ми или сестра ми. Преди да влезна в болница си правех всичко, но сега ...

Общи условия

Активация на акаунт