Слънце жарко вън пече, НОЕМВРИйче сладко в нас расте! Тема №8

  • 28 449
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6
Simonita1106 аз поне не им мълча и нямам намерение да им мълча. Хич не ми пука леля ли, чичо ли си.
Моята братовчедка като роди миналата година родата я побърка от "обгрижване", а тя милата на мравката път прави, та и се качиха на главата. Само ходеше напред назад и плачеше. Накрая всички като си заминаха по градовете и положението се успокои. Та аз не смятам да ме докарват до това състояние и от сега им казвам, че при мене тези глупости не минават. Разбира се мама ще е до нас, ама тя поне е тактична и знае кога трябва да се отдръпне. Така че родата много много да не хвърчат в облаците, защото Надето ще ги приземи много бързо. Ако при други минават тези номера, то при мен нямат шанс  Grinning

# 721
  • Мнения: 90
Рейни, аз бях тази, която пускаше линкове за Malibu all in one. Бях ходила в Айко и там ги има, и ми я развасоваха нацяло. На мен ми се стори доста лека, маневрена, което по принцип търся. Дано не излезе някой куц кон, защото съм решила че ще е тя Laughing
Момичета, да ви се похваля....най-после бебето започна да се усеща малко по-осезаемо. Вече трети ден като си легна и го усещам как побутва и с ръка на корема newsm44.
Това го казвам за всички, които се притесняват, че още не усещат бебчетата си. Ето, че всичко с времето си. До преди тези дни....веднъж на седмица някакво превъртане и балбукане.
Вампи, чакам новата тема с нетърпение да цопна Hug

Последна редакция: пн, 17 юни 2013, 11:48 от tanya_misha

# 722
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен, момичета! Моля за синьо щъркелче, най- после и аз мога да се похваля със здраво момченце, бяхме на фетална морфология и всичко е наред. Моят корем доста е пораснал, всичките 5 кг са ми там, а бебче по цял ден ме подритва, много е игрив. Относно количката на Hauck- много е симпатична, има супер цветове, цената е доста приемлива за 3 в 1, обаче колелата са много малки и всяко камъче си е препятствие, онзи ден побутах малко едно бебче  и малко се разочаровах, и аз бях набелязала този модел. Лека седмица от мен  Simple Smile

# 723
  • Мнения: 90
Здравейте и от мен, момичета! Моля за синьо щъркелче, най- после и аз мога да се похваля със здраво момченце, бяхме на фетална морфология и всичко е наред. Моят корем доста е пораснал, всичките 5 кг са ми там, а бебче по цял ден ме подритва, много е игрив. Относно количката на Hauck- много е симпатична, има супер цветове, цената е доста приемлива за 3 в 1, обаче колелата са много малки и всяко камъче си е препятствие, онзи ден побутах малко едно бебче  и малко се разочаровах, и аз бях набелязала този модел. Лека седмица от мен  Simple Smile
С тази количка ли бута бебчето?? ЕЕЕ, направо ще ме разубедите. Mr. GreenАз пък точно това харесах, че са малки колелата и са маневрени. Пробвах големи и е доста трудоемко newsm78

# 724
  • Смолян
  • Мнения: 64
Таня една приятелка имаше хаук и съм я бутала и мога да кажа,че  е маневрена но модела беше от 2010 две години вози детето си в нея и е нямала оплаквания.
Аз се спрях на кангарото бутай я сгъвах,разгъвах и за сега е тя.Някой беше писал,че не вършат имам доста познати в града с триколките на кангаро и са много доволни.
Ето линк     http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … cf447205cf0a74451    цената в нашия магазин в Смолян е 395лв.

# 725
  • Мнения: 90
Таня една приятелка имаше хаук и съм я бутала и мога да кажа,че  е маневрена но модела беше от 2010 две години вози детето си в нея и е нямала оплаквания.
Аз се спрях на кангарото бутай я сгъвах,разгъвах и за сега е тя.Някой беше писал,че не вършат имам доста познати в града с триколките на кангаро и са много доволни.
Моля, за линк на модела на Kangaroo, който си харесала Hug
Старите им модели бяха доста тежки, новите може да са доста подобрени Peace

Последна редакция: пн, 17 юни 2013, 11:58 от tanya_misha

# 726
  • Мнения: 6
добро утро мамииии  Grinning
тоя път ще дебна новата темичка  Laughing
количките на baby design ми харесаха ама и аз май като пепита повече клоня към лупо-то.... на спринта гумите помпещи ли са или не?!?!
за мамите без коремчета абе я се успокойте....имам приятелка която разбра че е бременна когато бебето промърда което в нейния случай беше вече в 6-ти месец.... мхм колкото и да е странно няма как да е еднакво при всички тей че спокойнооооо  Hug

# 727
  • Мнения: 931
[i]Дестини , на спиринта не са , а на лупото - са, обаче все противоречиви мнения за тия помпащи гуми чувам , обаче на мен ми се иска да са помпащи  Peace[/i]

# 728
  • Мнения: 90
[i]Дестини , на спиринта не са , а на лупото - са, обаче все противоречиви мнения за тия помпащи гуми чувам , обаче на мен ми се иска да са помпащи  Peace[/i]
Това , че са помпащи, няма ли риск на улицата да се спука някоя гума? newsm78

# 729
  • London
  • Мнения: 73
Добро мамчета
Нормално е на този етап да се заслушваме във всяко движение... На мен ми се струва че моя бебок по малко шава напоследък, и трезвомислещия човек в мен ми казва, че сигурно се е преместил по такъв начин и по не го усещам. Но винаги го има и дяволчето, което се опитва да те вкара във филми... Та сега чакам ММ да се прибере от фестивала и ще вадим Доплера да слушаме сърце за успокоение. Скоро ще ни ритат постоянно и ще си спомняме тези нетърпеливи моменти със завист може би,хехе.

Жалко, че на някои все още им се гади, на мен ми помагаше джинджифил и солетки/обикновени бисквитки.

Аз пък имам понякога сутрин малко кръв във носа, на някой друг да му се случва? Предполагам че е от ниско кръвно може би.

Иначе за прещипания ми нерв писах на физиотерапевката ми, не знам дали мога да хода в такъв стадий при нея, та чакам отговор, че ми писна да куцам.

Иначе след като писах снощи, че само едно момиче досега ми е пипнало корема, вчера като за последно събиране на този дипломантки концерт бая ми ти народът колежките ме пипна  Laughing. Но вината си беше моя, носих тясна пола и гордо си показвахкоремчето. Според мен хората направо се хипнотизират! Само жените пипкаха, де. Не ме ядоса особено, ама аз съм супер спокойна в момента, моите хормони по друг начин ми действат.

Виждам, че говорите за колички - аз вчера маневрирах с лява ръка (с която съм зле по принцип) stokke на моята приятелка в местното costa кафе измежду масите като си носих таблата с кафе и кексче с дясната, и ми се видя супер удобна. Само дето струват майка и баща и отгоре даже.

# 730
  • Мнения: 6
[i]Дестини , на спиринта не са , а на лупото - са, обаче все противоречиви мнения за тия помпащи гуми чувам , обаче на мен ми се иска да са помпащи  Peace[/i]
Това , че са помпащи, няма ли риск на улицата да се спука някоя гума? newsm78
амиии пепита и аз предпочитам помпещи се...
таня_миша чувала съм че са много по-устойчиви и издържливи ама не знам до колко е вярно де  Thinking

# 731
  • София
  • Мнения: 8
Симонка нищо не помага с това гадене ,не е само сутрин а е постоянно Mr. GreenНай добре хапвам сутрин(обикновено сандвич или принцеса) а после солети, салати,плодове,и въпреки това качих около 3 килограма.Ужасна работа човек с толкова малко храна и повръщане би отслабнал а аз качвам #2gunfire                                                                                                                                                      Наде един пост написа без стрелби хахаха Joy

# 732
  • Мнения: 6
Светулке Стоккето е супер. И аз съм бутала на една приятелка. Малко по-тежка е , но пък е супер висока, което за мен е най-най-най-големия плюс. Ако имаш възможност - действай Simple Smile Аз се двоумя между нея и Мима, а пък ще видим кво ще измъдрим.
Айде мацки , аз отивам да си разположа шкембата на плажа. Hug
Гери и Габи , станаха 2 поста без стрелба.  Laughing Laughing

# 733
  • Мнения: 5 468
Днес съм много агресивна, отивам да закуся да се поуспокоя малко  Laughing
уууу.... не си ти, когато си гладен Crazy Joy

Имам чувството че корема ми расте с часове,вече съм като 6,7 месец Joy                                                                                                
И моят корем така. До преди 2-3 седмици нямах, а сега расте като луд. Като се мярна в някоя витрина и си викам - Брей, това аз ли бе?!?  Shocked

Моля за синьо щъркелче, най- после и аз мога да се похваля със здраво момченце, бяхме на фетална морфология и всичко е наред.
Честито  Simple Smile . Ей, много момчета в нашата тема  newsm78 . Сигурно моето ще издъни работата накрая  hahaha.


Това , че са помпащи, няма ли риск на улицата да се спука някоя гума? newsm78
Ами то трябва и гуми да помпаме по улиците и да сменяме  Crazy . Аз въобще не съм гледала никакви колички. Ама сега, какво да гледам? Ни бебе, ни пари...  Sly ... ще чакам бебето и да ми дадат парите от университета  smile3508 , а и някое майчинство така, че да дръпна малко. Сега сме се окачили 1000 маймуни на гърба на мъжа ми и направо ме е срам да погледна витрина, иначе зад гърба му гледам ей така  #Shocked

# 734
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен, момичета! Моля за синьо щъркелче, най- после и аз мога да се похваля със здраво момченце, бяхме на фетална морфология и всичко е наред. Моят корем доста е пораснал, всичките 5 кг са ми там, а бебче по цял ден ме подритва, много е игрив. Относно количката на Hauck- много е симпатична, има супер цветове, цената е доста приемлива за 3 в 1, обаче колелата са много малки и всяко камъче си е препятствие, онзи ден побутах малко едно бебче  и малко се разочаровах, и аз бях набелязала този модел. Лека седмица от мен  Simple Smile
С тази количка ли бута бебчето?? ЕЕЕ, направо ще ме разубедите. Mr. GreenАз пък точно това харесах, че са малки колелата и са маневрени. Пробвах големи и е доста трудоемко newsm78

Да, с тази количка. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт