Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 103~

  • 30 951
  • 746
  •   1
Отговори
# 630
# 631
  • Мнения: 128
Привет и от мен! Hug
Да си кажа да не забравя  Joy Joy
КАто гледам снимката с Гизем си месля че тя трябваше да участва в новия проект, а не Серенай! ТОва ми изкочи като ги видях двамата! НЕ са лоша екранна двойка!

# 632
  • София
  • Мнения: 379
Привет и от мен! Hug
Да си кажа да не забравя  Joy Joy
КАто гледам снимката с Гизем си месля че тя трябваше да участва в новия проект, а не Серенай! ТОва ми изкочи като ги видях двамата! НЕ са лоша екранна двойка!

Да де, само дето има една мъничка, незначителна подробност, че тая е толкова надарена актриса, колкото съм аз певица   Whistling

# 633
  • Мнения: 128
Привет и от мен! Hug
Да си кажа да не забравя  Joy Joy
КАто гледам снимката с Гизем си месля че тя трябваше да участва в новия проект, а не Серенай! ТОва ми изкочи като ги видях двамата! НЕ са лоша екранна двойка!

Да де, само дето има една мъничка, незначителна подробност, че тая е толкова надарена актриса, колкото съм аз певица   Whistling

Говорех чисто визуално  Grinning

# 634
  • Мнения: 128
Привет и от мен! Hug
Да си кажа да не забравя  Joy Joy
КАто гледам снимката с Гизем си месля че тя трябваше да участва в новия проект, а не Серенай! ТОва ми изкочи като ги видях двамата! НЕ са лоша екранна двойка!

Да де, само дето има една мъничка, незначителна подробност, че тая е толкова надарена актриса, колкото съм аз певица   Whistling

Говорех чисто визуално  Grinning

Е разбира се според мен!

# 635
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 075
А добър ден! Grinning
Срина ми се снощи нета и аз от нямане какво да правя спах. Разгеле преди малко се оправи! Даже успях да ви попрочета малко. Кротки сте били, Ирка е поддържала нощната смяна, някои пак са се преобличали, покръствали и т.н. Само Димитричка, коя стана не разбрах? Joy

Да не влизам с празни ръце - едно клипче на фона на песен, която страшно харесвам

# 636
  • София
  • Мнения: 379
Привет и от мен! Hug
Да си кажа да не забравя  Joy Joy
КАто гледам снимката с Гизем си месля че тя трябваше да участва в новия проект, а не Серенай! ТОва ми изкочи като ги видях двамата! НЕ са лоша екранна двойка!

Да де, само дето има една мъничка, незначителна подробност, че тая е толкова надарена актриса, колкото съм аз певица   Whistling

Говорех чисто визуално  Grinning

Е разбира се според мен!

Йок!!  Sick Sick Sick Ни визуално, ни виртуално!  Sick Sick Sick Тая немога да я гледам! Толкова пък да ми е антипатична  Sick /лично мое мнение, знам че има момичета които я харесват/

# 637
  • Мнения: 103

Защо ми се струва, че и тук погледът му е изпълнен с копнеж Shocked
ААААААААА, много влюбчив ще дойде тоз Чагитко.... Naughty

# 638
  • Мнения: 128
Привет и от мен! Hug
Да си кажа да не забравя  Joy Joy
КАто гледам снимката с Гизем си месля че тя трябваше да участва в новия проект, а не Серенай! ТОва ми изкочи като ги видях двамата! НЕ са лоша екранна двойка!

Да де, само дето има една мъничка, незначителна подробност, че тая е толкова надарена актриса, колкото съм аз певица   Whistling

Все пак наш обичан ЧА знаем колко задобря и на повечето играта му в трети сезон се харесва много, макар че има и други продукции преди това!
Не съм запозната с нейната игра и в проектите които е участвала!
Затова го казах просто визуално   Peace

# 639
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Абе вие слънчасахте ли? #Crazy newsm78
Кви Гиземки, кви 5 турски лири Twisted Evil

Да ходи да си шмърка някъде и да не завлича и нашето момченце, ха ма ха smile3515



Йоанче Hug Ха така, поддържай фронта, кви са тия залитания Laughing

Профи Hug

# 640
  • Мнения: 10
Габи!Кали!Джейн!   love001 Добре,че има такива като вас ,та мога по-спокойно да прескоча Абли,Гиземки и тем подобни твари  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
ХАЗАТАЙ за винаги!!! txtloves


# 641
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 075
Влюбчив, влюбчив, колко да е влюбчив?! Я ето още една негова стара любов, ама аз за тая нищо не знам. Embarassed



Ако някой подшушне какво точно се казва в клипа ще съм му благодарна до корена на последния си косъм.

# 642
  • Мнения: 16 938
А не се връзвам изобщо...
Какво викате ся вместо Серенейката да сложим Гиземката хмммм не знам да не стане както в ПЕ и да няма финал серияла...Моля ви недейте така......
А иначе на Чаги играта наистина за добря и възмъжа и така но за жалост не му дадоха възможност и шанс лошо. Hug

# 643
  • София
  • Мнения: 379
Привет и от мен! Hug
Да си кажа да не забравя  Joy Joy
КАто гледам снимката с Гизем си месля че тя трябваше да участва в новия проект, а не Серенай! ТОва ми изкочи като ги видях двамата! НЕ са лоша екранна двойка!

Да де, само дето има една мъничка, незначителна подробност, че тая е толкова надарена актриса, колкото съм аз певица   Whistling

Все пак наш обичан ЧА знаем колко задобря и на повечето играта му в трети сезон се харесва много, макар че има и други продукции преди това!
Не съм запозната с нейната игра и в проектите които е участвала!
Затова го казах просто визуално  Naughty

Аз за него нищо не казвам, играта му в трети сезон беше на ниво и то високо /поне според мен!/, но за съжаление немога да кажа същото за въпросната, но и не само за нейната игра, мога да го кажа за половината от актьорския състав в ПЕ...  Wink
И аз не съм я гледала в предишни проекти, но от това което показа в ПЕ изобщо не съм впечатлена и аз и преди съм го казвала, според мен това момиче не става за тая работа, ако ще на 100000 курса по актьорско майсторство да се запише и да изкара, НО може и да греша, времето ще покаже....
Това е лично мое мнение, мойте уважения към хората които я харесват!

П.П. Надявам се никого не се съм обидила с малко по-грубото си държание, нямам никакви лоши чувства към вас момичета! Надявам се го знаете!  Hug

# 644
  • Мнения: 21 201
Бийте ме ако щете но тук са ми много сладки и двамата
Хич няма да те бия, защото и аз мисля така, и не само в тази сцена а във всичките им общи такива.
Малииииииии, Фешка повлече крак, #CrazyПешка, Влъзкалка Халилудкова(баш в десятката) Димитричка........ако си смените и дрешките, хептен ще ми е зор да Ви различа.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт