Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 103~

  • 30 929
  • 746
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 16 938
Момичета какви са тез снимки на наш Емко направо да го хванеш и да него пусне направо......Не мога да коментирам....Гледам че някоя девойка много обича Халил предлагам да си го вземе за у тях и да не го допуска до 43 епизод...... Joy

# 616
  • Мнения: 11 820
Момичета какви са тез снимки на наш Емко направо да го хванеш и да него пусне направо......Не мога да коментирам....Гледам че някоя девойка много обича Халил предлагам да си го вземе за у тях и да не го допуска до 43 епизод...... Joy
нещо против моя мъж ли имаш внимавай дан ти го пусна  Whistling

# 617
  • Мнения: 19
напускам ви за малко, после пак  Hug

# 618
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Вай, Димитричке Hug, кви са тез снимки с абли, дет му се натискат, рано сутрин ще ни докараш емоционален срив ooooh! ooooh!
Дубре, че не си открила някое фото и с кроки, че направо щях в болничен да изляза от естетична недостатъчност Mr. Green

Хайде да си оправим малко вкуса от видяното


 Heart Eyes

# 619
# 620
  • Мнения: 16 938
Нямам нищо против мъжа ти само си го дръж у вас че като няма контрол и започва да използва разни инжекциии.... Joy

# 621
# 622
  • Мнения: 0
Момичета какви са тез снимки на наш Емко направо да го хванеш и да него пусне направо......Не мога да коментирам....Гледам че някоя девойка много обича Халил предлагам да си го вземе за у тях и да не го допуска до 43 епизод...... Joy
нещо против моя мъж ли имаш внимавай дан ти го пусна  Whistling
Нещо май се заяжда  fightза Халилудко само убао или нищо аааааа

# 623
  • Мнения: 16 938
Не се заяждам...Не съм казала нищо против....

# 624
  • Мнения: 2
Здравейте! Hug

Петък е...с пожелание за хубав ден на всички,
за работещите-един успешен финал на работната седмица,
за отпускарите и почиващи-приятни забавления и релакс! Hug



Ирка, Петрова, Вани, Звезде, Лава, Джайн, Пепи, Туити, Надето, Надя, Снежи, Анито, Дими, Фешка Чепикова, Влъзкалка, Беллора, Ани2, Дани, Габи,  Галя! Hug Привет, момичета! wavey

Благодаря ви за кафенцата, закуските, чайчетата, почерпките, снимките, красотите, инфото и статията!  bouquet

Влъзкалка, Hug честити дрешки, много си шик Heart Eyes

И при мен форума е доста бавен...

И пак сте споменали Аблата...като се сетя за нея... #Cussing out #2gunfire...мазна твар, пиявица smile3515

Ето я моята картина на тази красива любовна история ФЕМИР! Two Hearts

 

Имаше от всичко - романтика, красота, любов, целувки, недоразумения, кървави сцени, скандали, мъка, гняв, болка, абе от всичко по много. Мога да разбера, приема и понеса всичко, всяко чувство и емоция...но само в рамките на тази картина.

Момичета, толкова са сладки двамата, че не мога да им се нагледам - колкото и пъти да гледам сцените с тях всеки път ми се свива стомаха!  Two Hearts
Мога да ги гледам безкрайно и да се самонаказвам всеки път като някой патологичен мазохист Mr. Green

Любов, която се превърна в една много красива, бурна и същевременно нежна любовна история. Превърнаха се в една легенда - ФЕМИР, легенда за единствената, истинската, вечната и безсмъртна любов!

Въпреки всичко това, което видях, преживях с тях, дори и финала не успя да ми го отнеме! То тази любов не се забравя...ще се поуталожи с времето, ама винаги ще има едно кътче в съзнанието и сърцето ми, запазено за тях   txtloves

Един клип от сериала с пожелание за хубав ден с хубави мисли и хубави случки! Hug   love001

Обикновено след първата фаза на мания по епизодите, като втора фаза ми е мания по клипчета... после почват да се редуват, и така докато престана да ги следя фазите...


# 625
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Влъзке Hug

Ся пък ти Mr. Green Ша колабирам ритуално от тез снимки Mr. Green
Брей, направуууу ... отивам да пуша няколко цигари да се освестя  smile3546 smile3546 smile3546



 smile3508

Имам си и компания newsm68

# 626
  • Мнения: 0
Не се заяждам...Не съм казала нищо против....
Ааааа сигурна ли си Mr. Greenда не се връзваш Rolling Eyes

Кали Hug  bouquet

# 627
  • Мнения: 5 138
Бийте ме ако щете но тук са ми много сладки и двамата

# 628
  • Мнения: 2 787
Ето я моята картина на тази красива любовна история ФЕМИР! Two Hearts

 

Имаше от всичко - романтика, красота, любов, целувки, недоразумения, кървави сцени, скандали, мъка, гняв, болка, абе от всичко по много. Мога да разбера, приема и понеса всичко, всяко чувство и емоция...но само в рамките на тази картина.

Момичета, толкова са сладки двамата, че не мога да им се нагледам - колкото и пъти да гледам сцените с тях всеки път ми се свива стомаха!  Two Hearts
Мога да ги гледам безкрайно и да се самонаказвам всеки път като някой патологичен мазохист Mr. Green

Любов, която се превърна в една много красива, бурна и същевременно нежна любовна история. Превърнаха се в една легенда - ФЕМИР, легенда за единствената, истинската, вечната и безсмъртна любов!

Въпреки всичко това, което видях, преживях с тях, дори и финала не успя да ми го отнеме! То тази любов не се забравя...ще се поуталожи с времето, ама винаги ще има едно кътче в съзнанието и сърцето ми, запазено за тях   txtloves
Кали, прекрасен пост, много хубави думи за нашата любима история, ама не мога да преживея финала , чудя се как можаха един щастлив човек да няма на края - Ферия ...., Емир разбит, Ханде и Корай - нещастни, Гюлсум също, Зехра.........., дори Чепиков съсипан, абе въобще само  newsm45
И аз сега попреглеждам серийките и толкова много ги харесвам, ама нямааа нови, кой каза 39

Ето какво пишеше на вратата на клиниката като влизах
МАЙТАП БЕ,  УИЛИ  и моля, моля ,Ча само с ХАЗАЛ, други не върват - ни абли, ни мабли, ни гюземчета, ни димитрички, ни връзкарки, ни пешки, ни мешки

# 629
  • София
  • Мнения: 379
Добър ден и от мен!  Hug Hug Hug Hug

Малеее Бабо Димитричке молим ти се, недей поства снимки на мойто лъвче с абли  Sick Sick Sick Sick ама тая каква ръка има, като на сумист  Sick Sick Sick Sick Sick пууууууу ooooh!
Ни с абли, ни с бледолики, ни с телета  Stop  Sick Sick Sick Sick

Аййй Габи на тая снимка с цигарката  Crazy Crazy нема му простим  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт