Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 103~

  • 30 920
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Ееее той треба да мине през Цонга домакина LaughingКой ти е набора newsm78

Петлова Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet

# 691
  • Мнения: 0
Габи, НИдейте така, де видяхте куцо и сакато около Чаги.....аааа, пардон, тя Хазал е най-най-най.....заборавих. Rolling Eyes
Добре, че не Ви пита Вас с коя да бъде. ooooh!
Симпатична е Хазалчето, талантлива е, ама чак пък да я Боготворя........и с лека ръка да отхвърлям всички други актриси само защото не са Хазал...., а мерси, няма нужда.

Бих искала да изразя скромното си мнение и аз. Напълно съм съгласна с теб. Не помня при вас ли бях чела или на друго място - самата Хазал казва, че Чаги щял да хване херния от това да се навежда към нея. Много нисичка за него бееее  ooooh!

# 692
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Петрова Hug

Както винаги ще извадиш нещичко от вълшебната шапка, ей го на, сега сладоледче  Laughing

Мерсиии Heart Eyes

Ох, това ми попадна в туитъра Joy Joy Joy
Скрит текст:

# 693
  • Мнения: 11 820
Ееее той треба да мине през Цонга домакина LaughingКой ти е набора newsm78

Петлова Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet
аз ги бъркам Ферер и Федерер  Mr. Green  
Скрит текст:
Новак Джокович (на сръбски Новак Ђоковић) е сръбски тенисист, роден на 22 май 1987 в Белград.

# 694
  • София
  • Мнения: 379
Скрит текст:
Габи, НИдейте така, де видяхте куцо и сакато около Чаги.....аааа, пардон, тя Хазал е най-най-най.....заборавих. Rolling Eyes
Скрит текст:
Добре, че не Ви пита Вас с коя да бъде. ooooh!
Симпатична е Хазалчето, талантлива е, ама чак пък да я Боготворя........и с лека ръка да отхвърлям всички други актриси само защото не са Хазал...., а мерси, няма нужда.

Скрит текст:
Наде ние с теб и преди сме коментирали този въпроси даже мисля, че от предния път си ми леко убидена или сърдита незнам кое от двете е....
Аз в никакъв случай не боготворя Хазал, изключено! И ако Гизем беше показала таланта си в ПЕ моето мнение не мисля, че щеше да бъде такова за нея! Но аз не видях нищо! Същото мога да кажа и за Аху /сега като гледам АФКПЕ/ еми и тя ми играе как да кажа изкуствено и на моменти ми се струва и преиграно и много заучено може би, но пак казвам може да се развие това момиче, не зная, ако се развие ок, но на мен тя просто не ми е симпатична, това е! Ще кажа да развило се е момичето, подобрило е играта си и толкоз..
Скрит текст:
Остави таланта й има ли го, няма ли го.
Никой не пише за него, Ани сподели тяхна обща снимка от ПЕ без да се споменава за качествата й, а само как стоят един до друг и отново се започна старата песен на нов глас.
В никакъв случай не бих могла да се засегна или обидя заради някой актьор/актриса/герой или героиня, те не са ми близки, не са ми никакви освен познати лица от екрана, че да се засягам или сърдя заради тях, но винаги бих дала шанс на всяка актриса, която, ще е бъдеща партньорка на Чаатай.


 

 Hug Радвам се, че не са останали някакви как да кажа лоши чувства, но незнам аз защо с такова впечатление съм останала..  Simple Smile


Ето като заговорихме примерно за ОК аз съм скептична и относно Серенай, това което гледах в сериала по диема, не помня как се казваше, също не ме впечатли.. Ама ще я дивим и тази работа  Mr. Green


Скрит текст:
Йоана, няма такова нещо, Hugкак бих могла да се сърдя на някой от Вас заради Хазал, Чаги, ФЕмир или други екранни лица, абсурд.
Не знам какво те е накарало да си помислиш подобно нещо, но повярвай ми, не тая негативни чувства към никого заради екранни герои. Това е абсурдно, те са ми познати лица от екрана, с тяхната история живях както се казва две години, но реалността си е реалност и в моя свят те нямат място. Излизайки от форума, от темата, всички актьори/герои си остават единствено и само тук и сега.
[/spoiler]

 Hug Hug Hug

# 695
  • Мнения: 10
Профи  newsm10 smile3501 Наистина си искаме приказката!!! И аз гледах само първата серия на ПЕ и престанах...нямаше смисъл да си го причинявам повече...Нямам и най-малкото намерение да го сторя  Peace
Йоанче!  smile3508


# 696
  • Мнения: 2 787

Галя снощи засегна много интересна тема, защо други сериали продължават да се гледат и приемат от зрителите дори, и след смъртта на главна героиня или герой, а в случая след смъртта на Фери, зрителите предопределиха съдбата на третия сезон.
Защо, защо, защо........може би защото за първи път дадена екранна двойка е обявена за легенда......самата аз не зная, но има причина явно, щом продължението на сериала не се прие за разлика от другите сезони на сериали с кончина на някой главен герой или главна героиня.


И мен ме мъчи този въпрос.
Помните ли какво казваше Хубавата жена Джулия Робъртс малко преди финала на едноименния филм? - "Искам си приказката!" Оная - за рицаря с белия кон. Flutter
Това, което винаги съм си давала като отговор и в нашия случай е - ЗАЩОТО СИ ИСКАМЕ ПРИКАЗКАТА!
Аксой и компания ни я взеха. Малко преди да изпитаме удоволствието от затварянето на страниците ѝ. Малко преди да дойде рицарят с белия кон и да ни отнесе в оня чуден свят към, който се стремят душите на всички ни. Малко преди да изпитаме върховното блаженство. А ни разказваха най-хубавата и завладяваща приказка! Оставиха ни празнота.
Затова и ние подсъзнателно се опитваме да си я довършим по някакъв начин. Да запълним онази дупка в омагьосаните ни души и да спрем болезненото кървене. Като не можем с друго се опитваме да си пренесем приказката в реала, отчаяно вкопчили се в хората Хазал Кая и Чаатай Улусой. Толкова ни се иска поне те да ни дадат онзи край - с рицаря и белия кон, че ни е все тая те какво мислят и чувстват. Егоисти сме. Ревниви сме. Поне по-голямата част от нас.
И тази тема, която пълним ежедневно с емоциите си, изляти под всякаква форма, не е нищо друго освен отчаяният ни човешки вопъл
ИСКАМ СИ ПРИКАЗКАТА!

Докато напиша това, сте избълвали 19 нови отговора! Живи да сте! Hug
Профи, Габи, Tatarova Hug
Мараба и на всички останали момичета, момчета /нали имаме едно, дето го чакаме да каже за изпита/,
И АЗ СИ ИСКАМ ПРИКАЗКАТА!

Страшен фен съм на Хазатай, наясно съм, че оттук нататък ще играят с други, но това не ми пречи да си ги искам заедно, и да им се наслаждавам непрекъснато, може би защото ние сме сравнително от скоро в лудницата /аз от Февруари 2013/, но си пием редовно апчетата, провеждаме съвместно лечение с Прансу и Халилудко, въобще програмата е пълна.
А относно невъзприемането на ПЕ /не съм го гледала още/ смятам, че това, че изцяло са изтрили Ферия, все едно не съществува, че не е била част от живота му, бързото забравяне на Емир на "тази така силна любов, развълнувала милиони", както и повторенията с общите им моменти,както споменахте на това се дължи отлива и невъзприемането на филма.


# 697
  • Мнения: 16 938
Момичета аз ще ви оставям вече че ще съм извън града до неделя...И ме изчакайте за 39 епизод...бъзикам се. Joy
Приятни почивни дни.

# 698
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
За мен Гиземката я анатемосаха завинаги заради това, че посмя да се нареди до Ча, толкова скоро след Хазал. От тук нататък ще види главна роля, ама през крив макарон...само с една сладка муцунка и хубаво тяло не става, и талант трябва. Ако актьорския и талант е на същото ниво, трябва да е благодарна и ако за пълнеж да я взимат по сериалите. До нея Серенай е като Мерил Стрийп направо Wink по отношение на играта.
И да, Ча беше на макс в ПЕ и много наливаше в играта си с Гизем, но тя беше точно като продънена и не успя да улови и да отговори с подобаваща игра на този талант, дори и капка живот не успя да вкара в героинята си, а 8 серии не са малко... В АФК химията се усеща още от втората серия, да не говорим, че в Пе тръгнаха в обратния ред,/ говоря за  втора или трета серия/ както се казва от вратата и за краката Laughing Crazy и трябваше да ги почувстваме ама тц Rolling Eyes
Според мен полицайката стоеше най-добре до Ч, но бяха и отредили много досадна роля Rolling Eyes

пп Дано някой не ми се разсърди заради мнението ми

пп 2 Алоуу Crazy съфорумкитИИИ...големи метаморфози спретнахте бре- до тука разконспирирах само баба ви Димитричка Laughing Laughing Laughing

# 699
  • София
  • Мнения: 379
Татарова  Hug чакай,че аз малко бавно загрявам, като български реотан  Mr. Green Та какво викаш?  newsm78 Mr. Green  Embarassed

Чао Галя  Hug Hug Приятна почивка!

# 700
  • Мнения: 11 820
айде тоя не е почнал и почна с неговите тикове  Mr. Green  цял мач как ще го издържа не знам  Mr. Green

# 701
  • Мнения: 34
Ей тайфата гюнайдън и от мен бе Hug Hug HugПонеже си имам днес повод и немога да не го споделя  с всички вас Heart Eyes
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
връщам се да ви изчета  Simple Smileдано да успея,че нямам Winkмного време Joy Joy Joy Joy Joy
Скрит текст:
че стягам багажа и дим да ме няма

Последна редакция: пт, 07 юни 2013, 14:25 от Zhana Georgieva

# 702
  • София
  • Мнения: 379
За мен Гиземката я анатемосаха завинаги заради това, че посмя да се нареди до Ча, толкова скоро след Хазал. От тук нататък ще види главна роля, ама през крив макарон...само с една сладка муцунка и хубаво тяло не става, и талант трябва. Ако актьорския и талант е на същото ниво, трябва да е благодарна и ако за пълнеж да я взимат по сериалите. До нея Серенай е като Мерил Стрийп направо Wink по отношение на играта.
И да, Ча беше на макс в ПЕ и много наливаше в играта си с Гизем, но тя беше точно като продънена и не успя да улови и да отговори с подобаваща игра на този талант, дори и капка живот не успя да вкара в героинята си, а 8 серии не са малко... В АФК химията се усеща още от втората серия, да не говорим, че в Пе тръгнаха в обратния ред,/ говоря за  втора или трета серия/ както се казва от вратата и за краката Laughing Crazy и трябваше да ги почувстваме ама тц Rolling Eyes
Според мен полицайката стоеше най-добре до Ч, но бяха и отредили много досадна роля Rolling Eyes

пп Дано някой не ми се разсърди заради мнението ми

пп 2 Алоуу Crazy съфорумкитИИИ...големи метаморфози спретнахте бре- до тука разконспирирах само баба ви Димитричка Laughing Laughing Laughing

+11111111111  smile3521 Съгласна съм с всичкои казано! И особено с подчертаното! Много и на мен ми е досадна Wink

# 703
  • Мнения: 128
Аз с нетърпение чакам новия проект на Ча не за да го гледам как ще е с друга екранна партньорка, а за да видя дали играта му се дължи на това че е влезнал толкова добре в ролята на Емир Сарафоолу или просто момчето наистина е надарено и няма нужда от курсове а е роден да е актьор! Hug

# 704
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Скрит текст:

Галя снощи засегна много интересна тема, защо други сериали продължават да се гледат и приемат от зрителите дори, и след смъртта на главна героиня или герой, а в случая след смъртта на Фери, зрителите предопределиха съдбата на третия сезон.
Защо, защо, защо........може би защото за първи път дадена екранна двойка е обявена за легенда......самата аз не зная, но има причина явно, щом продължението на сериала не се прие за разлика от другите сезони на сериали с кончина на някой главен герой или главна героиня.


И мен ме мъчи този въпрос.
Помните ли какво казваше Хубавата жена Джулия Робъртс малко преди финала на едноименния филм? - "Искам си приказката!" Оная - за рицаря с белия кон. Flutter
Това, което винаги съм си давала като отговор и в нашия случай е - ЗАЩОТО СИ ИСКАМЕ ПРИКАЗКАТА!
Аксой и компания ни я взеха. Малко преди да изпитаме удоволствието от затварянето на страниците ѝ. Малко преди да дойде рицарят с белия кон и да ни отнесе в оня чуден свят към, който се стремят душите на всички ни. Малко преди да изпитаме върховното блаженство. А ни разказваха най-хубавата и завладяваща приказка! Оставиха ни празнота.
Затова и ние подсъзнателно се опитваме да си я довършим по някакъв начин. Да запълним онази дупка в омагьосаните ни души и да спрем болезненото кървене. Като не можем с друго се опитваме да си пренесем приказката в реала, отчаяно вкопчили се в хората Хазал Кая и Чаатай Улусой. Толкова ни се иска поне те да ни дадат онзи край - с рицаря и белия кон, че ни е все тая те какво мислят и чувстват. Егоисти сме. Ревниви сме. Поне по-голямата част от нас.
И тази тема, която пълним ежедневно с емоциите си, изляти под всякаква форма, не е нищо друго освен отчаяният ни човешки вопъл
ИСКАМ СИ ПРИКАЗКАТА!

Докато напиша това, сте избълвали 19 нови отговора! Живи да сте! Hug
Профи, Габи, Tatarova Hug
Мараба и на всички останали момичета, момчета /нали имаме едно, дето го чакаме да каже за изпита/,
И АЗ СИ ИСКАМ ПРИКАЗКАТА!

Страшен фен съм на Хазатай, наясно съм, че оттук нататък ще играят с други, но това не ми пречи да си ги искам заедно, и да им се наслаждавам непрекъснато, може би защото ние сме сравнително от скоро в лудницата /аз от Февруари 2013/, но си пием редовно апчетата, провеждаме съвместно лечение с Прансу и Халилудко, въобще програмата е пълна.
А относно невъзприемането на ПЕ /не съм го гледала още/ смятам, че това, че изцяло са изтрили Ферия, все едно не съществува, че не е била част от живота му, бързото забравяне на Емир на "тази така силна любов, развълнувала милиони", както и повторенията с общите им моменти,както споменахте на това се дължи отлива и невъзприемането на филма.




Джейн Hug Ами такава съм си и аз чувстивтелна, романтичка, ревнивка. Чувствам се прекрасно да съм такава, чувствам се прекрасно да се смея и да плача с ФЕмир, да ме стяга сърцето с ФЕмир. Така че, ще се отворя към други ако ми иска душата, ако не ми иска пък, няма. Не работя по план-програми или тезиси, че да трябва да давам шанс, щото трябва да давам шанс, ако ми допаднат - ще гледам, ако не - не.
Не съм гледала ПЕ и скоро нямам намерение да го гледам, че от скърцане на зъбите ще ми изпопадат, а пък струват скъпичко вече Laughing

Общи условия

Активация на акаунт