Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 103~

  • 30 917
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
За мен Гиземката я анатемосаха завинаги заради това, че посмя да се нареди до Ча, толкова скоро след Хазал. От тук нататък ще види главна роля, ама през крив макарон...само с една сладка муцунка и хубаво тяло не става, и талант трябва. Ако актьорския и талант е на същото ниво, трябва да е благодарна и ако за пълнеж да я взимат по сериалите. До нея Серенай е като Мерил Стрийп направо Wink по отношение на играта.
И да, Ча беше на макс в ПЕ и много наливаше в играта си с Гизем, но тя беше точно като продънена и не успя да улови и да отговори с подобаваща игра на този талант, дори и капка живот не успя да вкара в героинята си, а 8 серии не са малко... В АФК химията се усеща още от втората серия, да не говорим, че в Пе тръгнаха в обратния ред,/ говоря за  втора или трета серия/ както се казва от вратата и за краката Laughing Crazy и трябваше да ги почувстваме ама тц Rolling Eyes
Според мен полицайката стоеше най-добре до Ч, но бяха и отредили много досадна роля Rolling Eyes

пп Дано някой не ми се разсърди заради мнението ми

пп 2 Алоуу Crazy съфорумкитИИИ...големи метаморфози спретнахте бре- до тука разконспирирах само баба ви Димитричка Laughing Laughing Laughing

 Белора  Hug newsm10

# 706
  • Мнения: 102
Аз с нетърпение чакам новия проект на Ча не за да го гледам как ще е с друга екранна партньорка, а за да видя дали играта му се дължи на това че е влезнал толкова добре в ролята на Емир Сарафоолу или просто момчето наистина е надарено и няма нужда от курсове а е роден да е актьор! Hug
+1 smile3502 smile3521
Мисля си, че ако ролята му е на влюбен и буен мачо, без никакъв проблем би влязъл в кожата на героя си, защото според мен и в реала Чаатай си е такъв. Виж интересно ще ми бъде да го видя в ролята на Халилудко - за там се иска майсторлък....Да, определено ми се искаше да е изправен пред предизвикателство, за да преценим таланта му, а доколкото разбирам в новия проект пак ще е влюбен......

# 707
  • Мнения: 11 820
айде аз ви оставям брата ме вика да гледаме заедно тениса  Mr. Green да не пишете много

# 708
  • Мнения: 0
айде тоя не е почнал и почна с неговите тикове  Mr. Green  цял мач как ще го издържа не знам  Mr. Green
И аз Sick Mr. Greenаааа аз мислех да не е Надал набора ти #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Жана Hug  bouquet честита годишнина Laughingздраве късмет и всичко друго което ти е на сърце Heart Eyes



Нова тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=723075.new#new

# 709
  • Мнения: 27 735
Привет на лудата, готина тема!  Hug Hug Hug

Ама много нови момичета, бе!   Laughing  Добре дошлииии......  Heart Eyes Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Пък и с красиви дрешки......   
Hug


Бийте ме ако щете но тук са ми много сладки и двамата
Хич няма да те бия, защото и аз мисля така, и не само в тази сцена а във всичките им общи такива.

 newsm10 newsm10 newsm10

Габи, НИдейте така, де видяхте куцо и сакато около Чаги.....аааа, пардон, тя Хазал е най-най-най.....заборавих. Rolling Eyes
Добре, че не Ви пита Вас с коя да бъде. ooooh!
Симпатична е Хазалчето, талантлива е, ама чак пък да я Боготворя........и с лека ръка да отхвърлям всички други актриси само защото не са Хазал...., а мерси, няма нужда.

 newsm10 newsm10

# 710
  • Мнения: 272
Аз с нетърпение чакам новия проект на Ча не за да го гледам как ще е с друга екранна партньорка, а за да видя дали играта му се дължи на това че е влезнал толкова добре в ролята на Емир Сарафоолу или просто момчето наистина е надарено и няма нужда от курсове а е роден да е актьор! Hug

 newsm10
и аз най-вече за това очаквам новия му проект. Както и преди време писах, смятам че той ще се справи занапред добре, виждам потенциал в него, стига да попада и на добри сценарии и екипи. Очаквам новия му проект, за да видя дали ще отговори на нагласата ми за него. Да видим дали образът на Емир Сарафоулу ще се окаже началото на една успешна актьорска кариера или последната му успешна роля.

Последна редакция: пт, 07 юни 2013, 14:48 от DimiMeVi

# 711
  • Мнения: 21 201
Жана, честита smile3525 годишнина.
Привет bye и на появилите се току що.
Габи, понеже аз засегнах темата за шанса а ти си я продължила, та затова искам да вметна нещо.
Ще дам шанс на новия му проект с друга екранна партньорка не защото просто трябва да го дам, а заради правото ми на избор и желанието ми да сравня играта му с други освен с Хазал, както и бих наблюдавала нейната игра в нови проекти със същата цел, но стига сериалите им да ми харесват, иначе...шанс, манс, йок, мок, както казва бай Чепик....училище, йок, мок, не бих се насилвала да следя сериал, който не ми допада независимо кои актьори играят.
И да, романтична съм повече от необходимото на моменти, емоционална съм, но не съм ревнива....не знам, newsm78 може би защото и в реала нямам поводи за ревност, и затова това чувство ми е чуждо дори, и във филмите, и в сериалите. Дай Боже Praynigда не опознавам ревността във всичките й вариации.

# 712
  • Мнения: 2 787
Габи, такива сме си ний Близнаците, романтични, с мнение, купонджии, абе ГОТЕНИ ХОРА.
Жана, Честит годишнина, само най-хубави неща пожелавам! Весел празник!
Галя, и на теб приятна почивка!
Точно разнообразието в темата ме привлича, всички имат мнения, различни ДА, но аз уважавам мнението на всеки, дори и да не го споделям, ако сме все еднакви, кво - СКУКА!
Аз също гледам филм първо заради сюжета, сценария, и едва след това актьори, обстановка, итн
Всички чакаме новия проект на Ча, ама таз Серенайка нещо...., дано да успее момчето, пожелавам и на него, и на Хазал много професионални успехи, а личния живот - и ние, и те си знаят!

# 713
  • Мнения: 128
Жана, честита smile3525 годишнина.
Привет bye и на появилите се току що.
Габи, понеже аз засегнах темата за шанса а ти си я продължила, та затова искам да вметна нещо.
Ще дам шанс на новия му проект с друга екранна партньорка не защото просто трябва да го дам, а заради правото ми на избор и желанието ми да сравня играта му с други освен с Хазал, както и бих наблюдавала нейната игра в нови проекти със същата цел, но стига сериалите им да ми харесват, иначе...шанс, манс, йок, мок, както казва бай Чепик....училище, йок, мок, не бих се насилвала да следя сериал, който не ми допада независимо кои актьори играят.
И да, романтична съм повече от необходимото на моменти, емоционална съм, но не съм ревнива....не знам, newsm78 може би защото и в реала нямам поводи за ревност, и затова това чувство ми е чуждо дори, и във филмите, и в сериалите. Дай Боже Praynigда не опознавам ревността във всичките й вариации.

МИсля си че ако ни грабнат с играта филма що го гледаме независимо от сюжета!
КАкто всички сме на едно мнение че В ПЕ Ча е неотразим с игра и визия и ако беше продължил сезона  може би щеше да се гледа заради неговата игра! Както и аз го изгледах заради него самия, като се абстрахирах от това че гледам трети сезон на АФК!(иначе щеше да ми е непосилно)

И всъщност ако се замислим-самия сюжет на АФК е грабващ не че не е, но ако го играеха актьори които нямат такава химия помежду им дали щеше да е толкова завладяващ?

# 714
  • Мнения: 11 820
Булка,тоя мач ще е 5 часа  Mr. Green

# 715
  • Мнения: 272
Скрит текст:
МИсля си че ако ни грабнат с играта филма що го гледаме независимо от сюжета!
КАкто всички сме на едно мнение че В ПЕ Ча е неотразим с игра и визия и ако беше продължил сезона  може би щеше да се гледа заради неговата игра! Както и аз го изгледах заради него самия, като се абстрахирах от това че гледам трети сезон на АФК!(иначе щеше да ми е непосилно)

И всъщност ако се замислим-самия сюжет на АФК е грабващ не че не е, но ако го играеха актьори които нямат такава химия помежду им дали щеше да е толкова завладяващ?

според мен във втори сезон филмът продължи да има успех най-вече заради актьорите, играта им, Хазал и Чаатай, иначе сюжетът им доста куцаше на моменти и накрая съвсем изкуца.

# 716
  • Мнения: 102
Габи, такива сме си ний Близнаците, романтични, с мнение, купонджии, абе ГОТЕНИ ХОРА.
Жана, Честит годишнина, само най-хубави неща пожелавам! Весел празник!
Галя, и на теб приятна почивка!
Точно разнообразието в темата ме привлича, всички имат мнения, различни ДА, но аз уважавам мнението на всеки, дори и да не го споделям, ако сме все еднакви, кво - СКУКА!
Аз също гледам филм първо заради сюжета, сценария, и едва след това актьори, обстановка, итн
Всички чакаме новия проект на Ча, ама таз Серенайка нещо...., дано да успее момчето, пожелавам и на него, и на Хазал много професионални успехи, а личния живот - и ние, и те си знаят!
В един клип чух Серенай - доста добре пее, в друг гледах Хазал - страхотно танго изтанцува - момичетата са талантливи, а Гизем съм я виждала само да прави циганско колело и с крокодили да се снима. Нямам нищо против никого, но винаги гледам да си изградя цялостно впечатление за даден образ. Хазал говори много нежно, ангажира се със социални казуси, Гизем с Чаатайчо - наркотик-скандал. Какво лично виждате в отношението ми? Това са просто факти!

# 717
  • София
  • Мнения: 379
Момичета аз ви напускам засега  Hug Hug Hug Приятен ден на всички пожелавам!
Ще се видим довечера късничко в новата тема  Hug Hug Hug

# 718
  • Мнения: 10
Йоанче, просто те поздравих,защото сме на едно мнение за Хазатай... newsm10]
Беллора, пак и отново  smile3508
Габи,Джейн,   love001


ЖАНИиии newsm51

# 719
  • Мнения: 128
Оставям ви момичета!
Извинявам се ако съм досадила или напрегнала  Hug!
ПРосто изказах мнение, но както някой беше казал хубаво е че имаме различия че да коментираме!
Хубав ден ви желая!

п.п Аз също сам ЗА ФЕмир неописуеми красиви са!



Като ги гледам и се чувствам като влюбена ученичка! Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт