Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 103~

  • 30 918
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 379
Йоанче, просто те поздравих,защото сме на едно мнение за Хазатай... newsm10]
Скрит текст:
Беллора, пак и отново  smile3508
Габи,Джейн,   love001[/b]

Скрит текст:
ЖАНИиии newsm51

Скрит текст:

[/spoiler]

 Mr. Green Mr. Green хииии сега схванах  Embarassed Mr. Green  Hug Hug Hug Hug Hug

# 721
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Жана, честита smile3525 годишнина.
Привет bye и на появилите се току що.
Габи, понеже аз засегнах темата за шанса а ти си я продължила, та затова искам да вметна нещо.
Ще дам шанс на новия му проект с друга екранна партньорка не защото просто трябва да го дам, а заради правото ми на избор и желанието ми да сравня играта му с други освен с Хазал, както и бих наблюдавала нейната игра в нови проекти със същата цел, но стига сериалите им да ми харесват, иначе...шанс, манс, йок, мок, както казва бай Чепик....училище, йок, мок, не бих се насилвала да следя сериал, който не ми допада независимо кои актьори играят.
И да, романтична съм повече от необходимото на моменти, емоционална съм, но не съм ревнива....не знам, newsm78 може би защото и в реала нямам поводи за ревност, и затова това чувство ми е чуждо дори, и във филмите, и в сериалите. Дай Боже Praynigда не опознавам ревността във всичките й вариации.

Наде, значи еднакво мислим по въпроса за шанса, ще погледна - ако ми допадне ще гледам, ако не - няма. Още повече, че аз трудно гледам сериали, щото искам сега и веднага да разбера какво се случва, нямам търпение да чакам Laughing Но всъщност аз по-скоро ще го гледам, защото смятам, че има актьорски потенциал, а не за да сравнявам играта му с тази, която имаше с Хазал, макар че тайничко или подсъзнателно няма как да не я сравнавам Wink
Аз също смятам, че си достатъчно чувствителна, то тези стихове, които си писала, не могат да излязат от безчувствен човек, а те наистина много ни разчувстват.




 

# 722
  • Мнения: 10


МИсля си че ако ни грабнат с играта филма що го гледаме независимо от сюжета!
КАкто всички сме на едно мнение чеа е неотразим с игра и визия и ако беше продължил сезона  може би щеше да се В ПЕ Ч гледа заради неговата игра! Както и аз го изгледах заради него самия, като се абстрахирах от това че гледам трети сезон на АФК!(иначе щеше да ми е непосилно)

И всъщност ако се замислим-самия сюжет на АФК е грабващ не че не е, но ако го играеха актьори които нямат такава химия помежду им дали щеше да е толкова завладяващ?

Едно малко уточнение...за мен блестящата игра на Ча беше в АФКПЕ,а не вПЕ. newsm10

# 723
  • Мнения: 2 787
Неви добре дошла /скивам те на балкона/,
Ела дай някое ново инфо и своето солидно рамо за Хазал, че тука Ча само с други го спрягат!! Joy Joy Joy

# 724
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
МИсля си че ако ни грабнат с играта филма що го гледаме независимо от сюжета!
КАкто всички сме на едно мнение че В ПЕ Ча е неотразим с игра и визия и ако беше продължил сезона  може би щеше да се гледа заради неговата игра! Както и аз го изгледах заради него самия, като се абстрахирах от това че гледам трети сезон на АФК!(иначе щеше да ми е непосилно)
Скрит текст:
И всъщност ако се замислим-самия сюжет на АФК е грабващ не че не е, но ако го играеха актьори които нямат такава химия помежду им дали щеше да е толкова завладяващ?

според мен във втори сезон филмът продължи да има успех най-вече заради актьорите, играта им, Хазал и Чаатай, иначе сюжетът им доста куцаше на моменти и накрая съвсем изкуца.
И аз мисля така. Имаше епизоди, които бяха от скучни, по-скучни, а накрая даже и претупаха сериите. Confused

# 725
  • Мнения: 22
Здравейте и от мен! Доста имам да наваксвам, много сте активни.
Явно дискусиите не спират, ама в спора се ражда истината!

За Чаги и Хазал, а и за Гизем моето мнение си е непроменено. А и колкото минава времето, сякаш нещата се избистрят и съвсем застават по местата си. Все повече се убеждавам, че Хазал и Чаги изживяха всичко, което показаха  на екрана.
Повечето от зрителите сме вече толкова разглезени от добри филми и добри актьори, че само нещо такова истинско, идващо от сърцето, би могло да ни впечатли и така да ни завладее, че вече трета година не ни пуска   Mr. Green
Не вярвам да е останал някой, който да не направи разликата м/у актьорската игра и това дето го видяхме АФК.

Обаче темата много се е обновила, едно стотина май нови лица и имена, сега как да ви позная newsm78

# 726
  • Мнения: 1 117
Здравейте и от мен на всички. wavey

С какви интересни имена сте се дегизирали, ако не ви бяха дрешките, нямаше да мога да ви позная. Laughing Честити ви никнейм-ове. Hug

За снимката на Чаатай и Гизем от ПЕ- много са сладки на нея, а и аз забелязах това, че Чаги я гледа влюбено. Peace
На мен Гизем ми е симпатична, сладка е, а пък и за да я канят в сериали, значи има талант. А и според мен не биха взели първата срещната актриса за ролята на Гюнеш в ПЕ.
Хубава идея е Гизем да участваше в ОК, но.. вече е късно. Но аз си се радвам и на Серенай. Според мен новия им сериал ще ми хареса и чакам с нетърпение да видя Чаатай в нова роля и да видя как ще се справи със Серенай.
За сюжета- и аз доста държа на него, но като че ли по-важното при мен са главните актьори. Ако много ми харесат бих го гледала сериала, дори и сюжета да не е толкова грабващ, но ако не ми харесат, няма как да го загледам.
За сюжета на АФК- ами честно казано не е нещо особено специално, не е първия сериал, в който се засяга темата за беден-богат, а и също така АФК доста си прилича с един друг латино сериал. А  в някои серии имаше доста пълнеж и не бяха особено интересни, но.. ето, че този сериал ни грабна толкова много и според мен ''вина'' за това имат професионалния екип и най-вече главните ни актьори- Чаги и Хазал. Всичко им се получи много добре и ни накараха да се потопим в приказката на ФЕмир. Heart Eyes Голяма фенка съм на ФЕмир, винаги ще ги обичам, както съм и фенка на Хазал и Чаатай по отделно, но не мога да кажа, че съм фен на Хазатай, тъй като за мен такова нещо няма, но.. може вие да се окажете прави, знае ли се.

Цитат
Любовта е радост, тя е щастието, усмивката, искрицата в очите и трепетът в сърцето щом видиш любимият за теб човек.

# 727
  • Мнения: 22
Определено понякога в постовете има противоречие - по отношение на актьорството, таланта и усъвършенстването.
Вероятно всичко зависи и от личността.
В първите серии  Чаатай беше доста дървен, но още първи епизод ме накара да потърся името му и инфо за него, наистина ме заинтригува и то не с визията си.

За Хазал ще кажа само, че е родена за актриса, просто й  идва отвътре, каквато и да е на екрана, моето внимание е приковано. Естествено това си е лично усещане. Харесвам я точно каквато е - ниска, не слаба, с изядени нокти, но погледът й, езикът на тялото.....И държа да подчертая, че си личи кога слагат изкуствени сълзи и кога актьорът успява да се разплаче....В повечето от случаите Хазал наистина плачеше /не винаги/.

Гизем, по мое мнение, няма кой знае какъв потенциал. Не вярвам да постигне нещо особено, ама дано ме опровергае и изненада. Но не е лошо и да бъдеш малко самокритичен. Едно е какво искаш, друго е какво можеш Mr. Green

# 728
  • Мнения: 22
 spam2 bg bgАйде нащеееее! Някой ще гледа ли волейбола довечера newsm78

# 729
  • Мнения: 11 820
Джокович  Peace

# 730
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
spam2 bg bgАйде нащеееее! Някой ще гледа ли волейбола довечера newsm78

Неви Hug
Ще гледам, как няма, малко бой по главите на петльовците Laughing

# 731
  • Мнения: 22
Габи Hug
Скрит текст:
според тренера оптимизмът бил "умерен", та ще видим

# 732
  • Мнения: 10
Неви!Рая! bye 
Появихте ми се едновременно и като две противоположности,но така е нормално. newsm10Всички сме различни и това р хубавото. Peace

I smiled to many people in my life , but when I first saw you ♥

my heart look over and smiled for first time ..

# 733
  • Мнения: 22
Не знам защо, ама на мен този Джахид Парс ми е симпатичен. Да не говорим, че в работата си среща най-красивите жени, ама на -  Хазал избра /за известно време де/ Mr. Green
Най-ми хареса, когато Джахид стоя в болницата до Хазал, за да не й е скучно и самотно/тя беше с бъбречна криза/. Така и не разбрахме какво или кой ги раздели.... Mr. Green Mr. Green

# 734
  • Мнения: 22
Снежи Hug
Рая Hug

Общи условия

Активация на акаунт