Тренировки в домашни условия - Тема 34

  • 52 625
  • 757
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 088
Мери79, тая парола нещо не работи при мен...
И при мен, пък пусто любопитство  Mr. Green

Мерси за милите думи дами Hug
Agent аз пък по твойте снимки ахкам ама айде  Wink Hug
Скрит текст:
Няма как да не ти се възхитя как си постигнала тази обработка на кадрите на лаптоп  Rolling Eyes Прекрасни са!
bob4enka силно се радвам, че си наред  Hug
Анири, добре си ни дошла! Убедена съм, че си на вярното място и ще се задържиш при нас  Wink

# 346
  • Мнения: 2 149
Махнах паролата, ще трия после Mr. Green
Аз пробвах и новата на Румито, Румитка-бруталитка за кръгло дупе, като за 5 мин е идеална Wink

# 347
  • Мнения: 8 163
Аууу, Мериии! Ей го на, друго нещо е това тренираното тяло! И дъщеря ти е абсолютна сладурана.

Снимката с октоподите ме подсети за това филмче:

# 348
  • У дома
  • Мнения: 1 741
bob4enka, добре, че няма наранявания! Кола се оправя или заменя.

Мери, изглеждаш чудесно.

Биляна, много си сладка с това коремче. И аз се почувствах древна като знам колко са ми големи децата.

Анири, добре дошла. И аз съм сравнително нова, дамите + мъж тук са много отзивчиви и мотивиращи.

Вчера - плуване с часове. Сега ще пробвам едно ново двд на Джилиън, че е такъв студ навън, дори за колело не става. Омръзна ми от това променливо време, значи.  Close
После ще релаксирам със снимките на Агента  Simple Smile

# 349
  • Мнения: 1 088
После ще релаксирам със снимките на Агента  Simple Smile
Аз вече го направих това точно преди тренировка  Wink
Мери, прекрасни сте и двете с дъщеря ти  Heart Eyes Идеално тяло си заформила, браво на теб!

Днес ми е ден за силова и взех че си припомних TurboFire. Правих Lower 20 Class + Upper 20 Class, общо 40мин.

Олеле Фей, досега сме се хилили с детето на твоето видео. Много е добро  Joy Joy Joy

Последна редакция: вт, 18 юни 2013, 18:16 от bilyana333

# 350
  • Мнения: X
Mery_79, страхотни снимки!  Изглеждаш прекрасно Simple Smile Дъщеря ти е голяма сладурана.  

Бобченка  Hug Погрижи се за себе си!  
Скрит текст:
Аз преди няколко месеца също бях в ПТП (карахме 50 км/ч и се блъснахме в телефонен стълб Sad).  Аз още се мъкна по чакракчии, но определено се чувствам по-добре.  Казвам го, защото ако имаш някаква болка, не трябва да я пренебрегваш.  След години може да стане по-зле.  Аз лично хич не обичам да ходя по лекари и ако ММ не ме беше накарал да отида поне веднъж да видят какво ми е, нямаше да разбера какви са пораженията на гръбначния ми стълб ...  

Агент, ах каква красота!  Поздравявам те за таланта и умението да правиш такива снимки!
Скрит текст:
Сигурно ти е отнело много време да постигнеш тези умения.  Скоро и аз смятам да се заема с любителска DSLR фотография, но да видим доколко ще ми стигнат ентусиазма и търпението ...  

Анири, добре дошла   bouquet

Отчет от днес - 3 мили тичане сутринта.  После ще си направя предизвикателствата, а довечера на народни танци.   Вчера вечерта ходихме да караме колелета (25 мили и 600 фута изкачване)

# 351
  • Мнения: 4
Хей Simple Smile и от мен Simple Smile искам да споделя, че миналата година свалих 10 килограма с леко хранене и много потене Simple Smile върнах си 3 килограма като започнах да се храня отново с тесто и вафли!... Но от няколко седмици отново съм в режим на леко хранене, лошото е че много ми се яде като е топло Sad
Тренирам у дома почти 3 пъти седмично Simple Smile може би за вас е малко, но ще се постарая да ви догоня Simple Smile
За мен тези тренировки са огромно разтоварване след дълъг работен ден!
Днес се отчитам  с Били Бланкс и Bootcamp Cardio Sculpt Simple Smile Hug

# 352
  • Мнения: 550
Добре дошли на новите момичета   bouquet

Moarein, при мен е точно обратното - апетитът ми намалява, когато е топло, днес е именно такъв ден - мога да бъда само на салати, ядки и плодове... Но за съжаление в моите геогр. ширини 30+ градуса е голямо изключение.

Днес отчитам ZCUT 01 и 02 на Зузка.  Peace

Мери 79, много слънчеви снимки! С дъщеря ти сте много красиви.



Последна редакция: вт, 18 юни 2013, 19:49 от Айа

# 353
  • Мнения: 2 149
Благодаря ви за милите думи момичета. Сега имам още по-голям стимул за трениране Wink
Фея, много сладко филмче, умирам си за синьо- бял остров, догодина за 10-тата ми годишнина, може най- накрая да посетя Wink  А пък за морските деликатеси думи нямам, разни октоподи, калмари, спагети с омари, печени на въглища риби, само на това мога да карам Joy То и затова сигурно ми се е покачил холистерина Joy
Отивам да гледам и аз снимките на Агента Heart Eyes

# 354
  • Мнения: 4
Айа, благодаря да топлото посрещане   bouquet
Обещавам в четвъртък да се отчета с тренировка, а ако имам голям ентусиазъм даже и утре Simple Smile  Simple Smile

# 355
  • Мнения: 6 604
Моля някой да ми пусне едно абс предизвикателство. Благодаря предварително.  bouquet

# 356
# 357
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Благодаря за съветите моми4ета, но освен уплахата, ударът не бе6е толкова силен, зада ме нарани, а и бе6е от страна на пасажера. Аз винаги, ама винаги карам с колан, без него направо като гола се 4увствам. Днес, оба4е, на тръни карах цял ден.

Мери79 тренираното тяло от дале4 си ли4и, лъха здраве от него, продължавай в съ6тия дух  Peace

Аз днес нямах никакво време за тренировка, от едната работа, ме извикаха директно на другата и успях само да грабна 3 сварени яйца, две 4орбаджийски 4у6ки и една пиперка за ве4ерята, а обяда си ръфах в колата- свинска вратна пържола  Crazy
На работа, оба4е не издържах и туку 6то си използвах по4ивката за 20 минута разли4ни табати и една пирамида с лицеви упори и бърпита. Ей така, да не съм капо.  Crazy Много ме кефи лампата в тоалетната, от такъв ъгъл свети, 4е изведнъж се сдобивам с пло4ки и някакви незнайни за мен мускул4ета, които ина4е не виждам на огледалото в къ6ти  Crazy

# 358
# 359
  • Мнения: 8 163
Много ме кефи лампата в тоалетната, от такъв ъгъл свети, 4е изведнъж се сдобивам с пло4ки и някакви незнайни за мен мускул4ета, които ина4е не виждам на огледалото в къ6ти  Crazy
Laughing

***

Аз отчитам обедно Interval Training Workout - Toning and Cardio Boot Camp на ФБ и ето тази салата за обяд:

Бейби салатки и спанак, бобени кълнове, зелен лук, шунка и алабаш, овкусени със зехтин, лимонов сок и хималайска сол

Общи условия

Активация на акаунт