След "Иффет" Дениз Чакър, Ибрахим Челиккол, нови проекти и "Мерхамет" Тема 21

  • 42 300
  • 755
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 541
Ели Hug, чудесна идея за Атъф и Шадие - и той си беше парче сваляч, така че ще са си лика-прилика Mr. Green
Ти пък сега - имало роман, първи сезон по роман, втори - по темата ни и готово Peace А за разбирането не се притеснявай, все ще има някой да им подскаже, могат да имат дори колеги, които знаят български Wink Ако и рейтингът на втори сезон е добър, целокупният народ тук сключваме договор с тях за трети сезон Joy Joy Joy Joy Joy Joy, не сме рекли, не сме ги накъдрили едни такива, че и тях самите ще шашнем newsm47 newsm44

# 46
  • Мнения: 371
Къдрите, шиете и темите мигновено изписвате  Mr. Green Mr. Green

После ще наваксам, че алармата пак не спира  ooooh! ooooh! ooooh!

# 47
  • Мнения: 9 541
Клю Hug ти цял ден с дистанционното в ръка ли прекара?  hahaha hahaha hahaha
Еми да я беше изключила бе джанъм, тази пуста аларма, а утре на сервиз Wink

Гатанка: Кой е този човек?
Скрит текст:

# 48
  • Мнения: 9 541
Ибрахимчо Челиккол Simple Smile

# 49
  • Мнения: 371
Клю Hug ти цял ден с дистанционното в ръка ли прекара?  hahaha hahaha hahaha
Еми да я беше изключила бе джанъм, тази пуста аларма, а утре на сервиз Wink

Скрит текст:
Дистанционното се бъгна здравата.... ако спра алармата централно после колата няма да се заключва, а ако я оставя отворена утре няма да я намеря.... ( колата се пали с два бутона до скоростния лост, не й трябва ключ....

# 50
  • Мнения: 167
Клю, проблема с алармата ти е сериозен - утре на сервиз, ама като ще ти е
първи работен...братчето ще се заеме Thinking Naughty
Аз пък току що изгледах 17 - ти - е, няма как да разбера и оправдая Шадие
докато не разбера какво точно е станало ooooh! За сега знаем само, че е
бременна, но защо точно сега Москов реве и циври и е тръгнал да убива CryRolling Eyes
А пък Ърмачката как само си криви устата докато говори, та чак се чудя не я ли
болят раните...и пак е замислила нещо #2gunfire
Не се разбра тренера защо уби таткото-герой newsm78

# 51
  • Мнения: 9 541
Мел Hug и аз съм така, уж сме навлезли в сериала, но тези постъпки ме карат само да се Shocked Shocked Shocked Москоф чак се разрева........ Joy Joy Joy, намерил кога, след като ги заряза в невръстна възраст /не че от него имаше много полза де Mr. Green/, но като има преводи, ще разберем....
Моят любимец накрая ще хване гората и ще заприлича на това
Скрит текст:
от Фетих 1453
Wink

# 52
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Привет на всички романтични души тук. Сори, че нямам време да ви чета. Минавам само да пусна нещо, дето ми е дошло днес в пощата от гъркинчето Софи. Ако и на някой друг е дошло и той го е пуснал вече също сори. Ама от много не боли нали Laughing Laughing Wink



И чета последното изречение на Лиа в горния пост. Не тъй де, нали във втория сезон щъ го правят щастлив. Каква гора, какво сено, какви печени на шиш (от нямане на нещо друго) пъдпъдъци. Мен БГ-мамата за две години и малко кусур отгоре май ме е научила на търпение.  Joy Joy Joy Joy И морето ще дойде, де бре де  Joy hahaha И Ердоган ще си отиде на едно място  ooooh! Blush Всичко тече, и моят нос също Laughing Laughing Wink
Лека да е нощта все пак за всички Hug Hug Hug Peace

Последна редакция: пн, 10 юни 2013, 01:25 от vanina707

# 53
  • Мнения: 9 541
Ванина Hug, мерси за клипчето Peace, ти първа го пускаш  bouquet
Пишеш, че от много не боляло Joy Joy Joy Joy, не съм съвсем съгласна, ами ако е много бой? Mr. Green, ще болииии smile3521

Скорошно оздравяване и де що има течове да спрат или да се поправят newsm10
Ти къде видя, че ще има втори сезон? hahaha hahaha hahaha hahaha /нали знаеш вица за  бабите - забравани? Joy Joy Joy/

Ей ти на и лудата Ърмак и вечерта е перфектна, бих казала ooooh!

# 54
  • Мнения: 9 541
А пътят на отшелничество, който Фърат избира, защото инатливата Нарин не го иска никога повече, че бил  сложил годежен пръстен на Ърмак Mr. Green, мога да го докажа със снимков материал bash

1. Напуска смазан от мъка Истанбул Weary  


2. Намира малка спретната къщурка на край света newsm17

3. И заживява в самотно уединение  Mr. Green

сезон финали Mr. Green

# 55
  • Мнения: 9 541
Последно сбогом Stop

Скрит текст:

# 56
  • Мнения: 12 827
Добро утро!



Скрит текст:

Последна редакция: пн, 10 юни 2013, 06:07 от eliNIM

# 57
  • Мнения: 167
Добро утро Hug Спорна седмица Peace
Охооо, каква богата закуска ни е спретнала Ели  bouquet
Аз само ще удвоя кафето Peace

# 58
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Ели, Мел какви красоти сте сътворили. Мерси!
Лиа този мъж, който е на снимката с Ърмак, съм го виждала и на други снимки с нея. Дали не е гаджето и? С тази брада да не участва във ВВ?

# 59
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Сега се поразрових малко за Ърмак (Ясемин Кей Аллен). Родена е в Лондон, на 24г. Може би и затова името и звучи малко английско. Заедно е с това момче от снимката, което е доста симпатично когато не е толкова обрасло. Има страхотни сини очи. Той свири, пее и е актьор. Играли са заедно в някакъв филм. Ето клипче.



Искам да питам Клю дали тя говори с акцент или това лека и неприятно фъфлене е просто дефект в говора и? Помислих си, че като Мерием, която също не е роден аи не е расла в Турция може да има проблеми с езика.

Общи условия

Активация на акаунт