А кой ще се похвали от яслата или градината на детето си ?

  • 340 399
  • 732
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 4
Искам да се присъединя кьм мнението за Детска академия Ново поколение. Въэхитена сьм от всички госпожи там и от директорката Юлия Аткова. Дъщеря ми ходи там с голямо удоволствие, баткото също ходеше там, ваканциите продължава да ходи там с голям кеф.

# 646
  • София
  • Мнения: 3 709
Искам да похваля 41 СДЯ в София. Преките ми впечатления са от една група, но съм сигурна, че сестрите и лелките и в останалите са страхотни жени! Яслата е място, където не се чува детски рев; ако случайно се заседите в двора, непременно ще ви направи впечатление. Много добри педагози с подход към децата  Peace

# 647
  • София
  • Мнения: 3 271
Искам да се присъединя кьм мнението за Детска академия Ново поколение. Въэхитена сьм от всички госпожи там и от директорката Юлия Аткова. Дъщеря ми ходи там с голямо удоволствие, баткото също ходеше там, ваканциите продължава да ходи там с голям кеф.

И аз мога само похвали да кажа за това детско заведение.
И от друго, в което всъщност ходеха и двамата  (там и завъшиха) - 81ОДЗ "Лилия" - Зона Б5.
Невероятни госпожи, обстановка, отношение   - само суперлативи мога да говоря.

# 648
  • Мнения: 4 589
Ние сме в 26 ОДЗ Калина в Младост 1. Много съм доволна, на децата много им харесва. Почти не сме боледували зимата, има сериозне контрол. И при най-леките сополи, връщат.
Ние сме 1 група, доста голяма и повечето са мимчета, но щом децата са спокойни и с желание ходят, аз им се доверявам.

# 649
  • София
  • Мнения: 3 099
Супер доволна от Cosmos Kids! Уникална ДГ

# 650
  • Sofia
  • Мнения: 47
Моя син е в 36 ОДЗ Дружба сега е в 1-ва ясла Пеперуда много съм доволна от лелките и пък малкия ходи с удоволствие  Simple Smile

# 651
  • Мнения: 3
Здравейте,

бих искала да похваля и да благодаря на госпожите и педагога от първа яслена група, на 78 ОДЗ "Детски свят". Директорката, също е много учтива и добронамерена   bouquet
От началото на м. Ноември моето момиче започна да посещава ДЗ. Имах огромни притеснения относно адаптацията, тъй като беше свикнала само с мен. Благодарение на общите ни усилия, за една седмица детенцето ми свикна и сега ходи с желание (винаги когато е здрава, разбира се). Тя е на година и 10 месеца и много говори за лелите. Страхотни сте, благодаря ви още веднъж  Hug

# 652
  • Мнения: X
Здравейте,

бих искала да похваля и да благодаря на госпожите и педагога от първа яслена група, на 78 ОДЗ "Детски свят". Директорката, също е много учтива и добронамерена   bouquet
От началото на м. Ноември моето момиче започна да посещава ДЗ. Имах огромни притеснения относно адаптацията, тъй като беше свикнала само с мен. Благодарение на общите ни усилия, за една седмица детенцето ми свикна и сега ходи с желание (винаги когато е здрава, разбира се). Тя е на година и 10 месеца и много говори за лелите. Страхотни сте, благодаря ви още веднъж  Hug
Подкрепям мнението. Ние тръгнахме септември в 1 ВА яслена група.

# 653
  • Мнения: 1 625
Здравейте,
горещо препоръчвам детска градина Кита, сградата е уникална, персонала е страхотен, грижат се страшно много за децата, имат невероятен подход.Синът ми ходи с невероятно желание! Учат постоянно нови неща, включително и език.

# 654
  • Мнения: 51
Аз искам да изкажа много положителните си впечатления от 69 СДЯ в Студентски град. Синът ми е в 6 група и още от втората седмица нямаше търпение да тръгне сутрин и вече четири месеца е така. Постоянно ме изненадва с нови песнички, усмихнат и щастлив е. Дори и уикенда иска да ходи на градина.

# 655
  • Мнения: 2
Аз също подкрепям. На две мои приятелки им отгледаха децата там и останаха
 доволни.

# 656
  • Мнения: 127
Детето ми посещава ЧДГ Арти в София почти от началото на откриването на градинката. Вече сме там година и половина и сме изключително доволни. Обстановката е приятна, персонала е прекрасен, директорката е изключителен  човек-професионалист. Само хубави неща мога да кажа. Не сме имали никакви проблеми досега, препоръчвам тази градинка с две ръце.

# 657
  • Мнения: 1
Детска ясла "Мечо Пух"-Перник има страхотна база.Дъщеря ми ходи с удоволствие ,научи много песни и стихчета.Ходи на гърне,свали памперса и се храни сама.Персоналът е всеотдаен.Много съм доволна.

# 658
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Много позитивна тема!   bouquet
Аз искам да похваля ДЯ №33 "Послушко" и ЦДГ "Биляна" в Пловдив. В първата се грижиха страхотно цели 2 години за дъщеря ми и ми бе много мъчно,че трябваше да се разделим. Още ги споменава с добро "старата градинка".  Heart Eyes
В градината попадна на страхотен колектив и прекрасни педагози - г-жа Рабаджийска и г-жа Камбурова. Помощният персонал също е страхотен - леля Ненка и леля Ваня, за което им благодаря горещо! Искрено съм им благодарна,че ми осигуряват спокойствие и се грижат добре за детето ми, докато съм на работа!   Heart Eyes
От майката на Лорито.

# 659
  • Мнения: 57
Аз ще похваля 81 ОДЗ София .страхотна детска градина ,моето девойче с радост ходи и си търси през събота и неделя и госпожите и лелката.Страхотни са .Благодаря че все още се срещат такива педагози които с радост се грижат за нашите деца

Общи условия

Активация на акаунт