А кой ще се похвали от яслата или градината на детето си ?

  • 340 414
  • 732
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2
Искам да изкажа изключително положително мнение за персонала в яслената група на 90 ОДЗ - филиал в ж. к. Надежда 4 в София - група Гъбка, и по-точно г-жа Станкова, г-жа Евтимова, г-жа Генкова и г-жа Виденова. Прекрасни хора и чудесни професионалисти! Изключително търпеливи към малките ни деца, с прекрасен подход и обич към децата, с отчитане на индивидуалностите в характера и нрава на всяко дете, с готовност да ги прегърнат и утешат, когато са разтроени или ненатрапчиво да ги порицаят, когато направят нещо нередно. Най-красноречивият пример - с родители оставаме да разговаряме в предверието, след като сме завели децата, те си влизат в яслата с желание, а ние продължаваме да си стоим и да говорим помежду си. Детето ми говореше през цялата учебна година, че обича госпожите си - а не се бяхме отделяли един от друг, преди да започне да посещава яслата. Като виждаме, че децата ни са спокойни, сме спокойни и ние, родителите, вярвам, че всички ще се съгласите с това. И въпреки крехката им възраст ги научиха на много неща - от чисто битови, до пеене на песни, рецетиране на стихотворения, апликиране, оцветяване, различни игри. Изключително благодарна съм за вниманието, грижите, обичта и търпението към децата ни! Добър педагог-г-жа Мишева, много добра и вкусна кухня в заведението. Имахме истински късмет, можем само да се надяваме на такъв и за градинската група, която, живот и здраве, ни предстои!

# 661
  • Мнения: 344
Здравейте
Искам да похваля 1 ва яслена група на ОДЗ 5 Иглика
няма да споменавам госпожите , но сме в 1 ва яслена група, на първия етаж входа от към горната ограда гледащ към млечната кухня /за всички от района/
Да са все така добри сестрите и лелите

# 662
  • Мнения: 98
Здравейте мили мами,

Моят син, е в 19 ОДЗ Зорница в кв. Младост 2,
градината е ремонтирана и условията за децата за чудесни,
В момента се колебая дали да го преместя в 14 ОДЗ Карлсон, защото е точно до нас и пътуването до градината ще ни бъде спестено. Някой би ли дал съвет за условията в 14то ОДЗ и дали си заслужава местенето.

Благодаря Ви предварително

# 663
  • Мнения: 344
Здравейте
Вече три седмици сме на ясла и всичко е ОК , ннннннннннннооооо не зня дали да хваля сестрите в яслата -да те го заслужават  или да похваля себе си и семейството си
Уверявам Ви, че и аз мислих че вторият ми син ще плаче неистово като батко си
Уви !!!!!!
Сега обаче ще ви споделя каква е причината всичко да е ОК
1. Не му споменавам по никакв=ъв начин , че уре ще ходи на градинката
2. Не го заплашвам ,че ако ??нещо си ще отиде на градинката
3. !!!!!!!!!! Когато стане сутрин просто правим това , което правихме и преди три седмици
4 най-важното !!!!!!! Когато паркираме колата или приближим втатата на градинката
-ПО НАЙ БЪРЗИЯ НАЧИН СЕ СЪБЛИЧА ГОРНАТА ДРЕШКА ОБУВАТ СЕ ПАНТОФКИТЕ И СЕ ВЛИЗА ВЪТРЕ КАТО ДЕТЕНЦЕТО Е ДО МЕН ЗА РЪЧИЧКА
Споделям ви това  защото трета седмица съм свидетел как когато майките влязат вътре до гардеробчетата се почва едно -Хайде мамо , пък спри да плачеш -пък гушкане и т. н
Не съм коравосърдечна , но МАЙКИ щете или не да вярвате в момента ч който си тръгнете децата спират да плачат
излишно е , а пък и натоварващо е да се "обработват" децата в послушание точно преди вратат която ще ги отдели от вас , да се тръшкат на жегата и да се изпотяват ревяйки

# 664
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 078
Много хубави съвети си дала в поста си,Тони. Особено т.2 и т.4- прави впечатление,че разделите сутрин са дълги и тягостни, което допълнително усложнява ситуацията. Детето върви по стълбите спокойно,или пък тъкмо влиза и се почва едно "Маме,първа ще те взема" седи се сума време,махане,въздушни целувки и т.н. Rolling Eyes

# 665
  • Мнения: 4
Здравейте,
бих искала да споделя прекрасните си впечатления от 51 СДЯ в Красна поляна, София. Всички, от охраната и градинаря до директорката са мили, усмихнати, вежливи и балансирани. Детето беше там, само за 1 месец (август), свикна от ден 1-ви, с нетърпение ходеше там и трудно си тръгваше вечер.  Поддържат чисто и спретнато, извеждат децата навън, нито веднъж не го върнаха с петна или подобни, нито пък жаден, гладен или изнервен. Съжалявам, че нямахме възможността да я посещаваме по-дълго време.

# 666
  • Мнения: 15
Изключително доволна и горещо препоръчвам Детски център " Слънчевата къща" в районна на Оборище, Герлово 13. Дъщеря ми започна занимания там с постепенна адаптация и присъствие на родител /мен/ и в последствие вече от месец и половина остава и да спи там. Групата е малка, което за мен е още един плюс разбира се и отношението е изключително различно от предходното място. Виждам мотивация и изключително желание от нея да ходи там, като това се личи от начина по който говори за др.деца. за отношението на момичетата там и въобще тя е различна. Усмихната. Следобяд като отивам да я взема не иска да тръгва,сърди се...Препоръчвам горещо:)

# 667
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Здравейте
Искам да похваля 1 ва яслена група на ОДЗ 5 Иглика
няма да споменавам госпожите , но сме в 1 ва яслена група, на първия етаж входа от към горната ограда гледащ към млечната кухня /за всички от района/
Да са все така добри сестрите и лелите


В Бургас, нали? И ние сме много доволни от госпожите и защо да не ги споменем - госпожа Гильова и госпожа Калушева  : bouquet

# 668
  • София, жк. Борово
  • Мнения: 19
Много съм доволна от 93 ОДЗ, Красно село - по-конкретно - от предучилищна група 'Мики Маус'. И двете госпожи (Анева и Ангелова, както и леля Валя Simple Smile) са мили и отзивчиви и много обичат децата, които от своя страна отиват на градина с желание и прекарват дните си пълноценно. Сградата, в която са те е стара и дори леко мизерна отвътре, но пък уютна и с атмосфера.

# 669
  • София
  • Мнения: 139
Искам да похваля частна детска градина "Цветен ден" в София. Дъщеря ми посещава градината вече 2 години и нямам нито една забележка - хората си вършат работата с удоволствие и професионализъм. Дъщеря ми също ходи с радост, винаги е чиста, в добро настроение, учат много нови неща, изобщо градината е перфектна.

Благодаря на персонала!

Simple Smile

# 670
  • Мнения: X
Ще сменяме градината, само поради смяна на местоживеенето, предпочитам по-малко пътуване с децата. Бяхме в 9то ОДЗ в яслена група, били сме и в смесена група и при другите учителки, много съм доволна, въпреки, че нашата градина е най-малко желаната в цялата Младост1. Забележката е към двора единствено, но за малките не мисля, че има кой знае какво значение, те и без това 2/3 от годината прекарват вътре.  Wink За мен е важен човешкият фактор в детската градина и училището, а от персонала съм изключително доволна.

# 671
  • Мнения: 1
Здравейте
Искам да похваля 1 ва яслена група на ОДЗ 5 Иглика
няма да споменавам госпожите , но сме в 1 ва яслена група, на първия етаж входа от към горната ограда гледащ към млечната кухня /за всички от района/
Да са все така добри сестрите и лелите

Аз също съм доволна от Детската ясла на дъщеря ми.Детето ходи със желание ,научи много неща.Има само едно неудобство ,че пътуваме до Перник.


# 672
  • Мнения: 5
119 ЦДГ -Р-Н ВЪЗРАЖДАНЕ! ПЪРВА ГРУПА 2015/2016 СИНЪТ МИ Е ТАМ! УНИКАЛНА ДЕТСКА ГРАДИНА, УНИКАЛНИ УЧИТЕЛКИ И ПОМОЩНИК ВЪЗПИТАТЕЛИ. СТРАХОТНА ДИРЕКТОРКА! МНОГО ГИ УВАЖАВАМ И СИ ОСТАВЯМ ДЕТЕТО БЕЗ ПРИТЕСНЕНИЯ И СЪМ СПОКОЙНА ЗНАЯ ЧЕ МАЛКИЯ Е В НАЙ ДОБРИТЕ РЪЦЕ!

# 673
  • Мнения: 1 146
Мога да похваля яслената група на дъщеря ми в 13-то ОДЗ - яслена група "Мечо Пух". Материалната база е съвсем прилична - цялата градина е основно ремонтирана - легла, мебели, текстил - всичко е ново и свежо. А персоналът е с много опит и много добро отношение към децата. Сутрин посрещат детето ми с целувка и с думите колко я обичат - какво повече мога да искам!

# 674
  • Мнения: 232
Мога да похваля яслената група на дъщеря ми в 13-то ОДЗ - яслена група "Мечо Пух".

За кой град става въпрос?

Общи условия

Активация на акаунт