Подлежат ли на кражба партньорите?

  • 24 915
  • 511
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 199
По принцип съм съгласна с вас, но съм била свидетел на предизвикателно поведение на жена към щастливо жененото си и с деца бивше гадже, открито от нея години по-късно. По принцип ако някой се чувства добре във връзката си, не би трябвало да може да бъде "откраднат", ама и такива случаи има. Във всяка връзка има и по-тежки периоди, които нормално се преодоляват с времето. Но ако такъв един "чужд агент" се появи в такъв момент, тогава човек може и да се подхлъзне. Питайте ме мен когато бях в майчинство с две малки породени деца вкъщи при цялата голяма помощ, която получавах - ако в този момент някой беше дошъл да ми прави серенади под балкона, образно казано, като едното нищо можех да се оставя да бъда "открадната". Това чисто хипотетично. Една жена трудно може да просто да си вземе куфара, да си остави децата и да се отдаде на любов и романтика примерно, но при мъжете се смята почти за нормално. И е факт, че някои мъже и жени имат проблем да флиртуват със семейни хора, а други нямат.

# 31
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Чувал съм историята за една открадната жена.
И филм има, с един кораб за чопнаха, ама тя
нямаше май много против, после голям бой
падна. И по истински случай е бил филма
Някъде по гъцко ще да е било. Елена
се казваше тя. Хубавата. И по тази
нишка се сетих, че има една по-
известна яхта 'Eclipse'се казва
могат да бъдат чопнати не
една и две съфорумки...

# 32
  • София
  • Мнения: 62 595
Никак не е трудно човек да бъде откраднат. Достатъчно е да се появи подходящият човек в неподходящото време и всичко да отиде на боклука. Винаги се удивлявам на какви глупости са способни ужким разумни и отговорни хора. Просто полудяват, нещо им прищраква и тръгват точно като мишките след свирката в една приказка.

# 33
  • Мнения: 21 440
Нямаше да мога да го взема, ако той не искаше да бъде взет, е мнението ми, мила Ирис  Wink

 Много знае той какво иска, като му се яви някое като тебе, ако ме разбираш.

# 34
  • Мнения: 12 473
Нямаше да мога да го взема, ако той не искаше да бъде взет, е мнението ми, мила Ирис  Wink

 Много знае той какво иска, като му се яви някое като тебе, ако ме разбираш.

Хаха..Именно..

По темата - подлежат, и още как. Зависи от коя категория са.
Ако са от високо рисковата - бедна ви е фантазията на какво са способни младите златотърсачки.. ooooh!

# 35
  • Мнения: 21 440
  Даже не е нужно да са златотърсачки, нито омаяният да е богат, или нещо подобно.
 
  Просто при определена конфигурация мъжете са най-лесното нещо Laughing

# 36
  • Мнения: 12 473
Определено.. Особено като е на градус и в мъжка компания..))

# 37
  • Мнения: 8 872
Ако човекът до мен реши, че повече не желае да сме заедно и избере друг партньор, последното нещо, което ще направя е да му се моля или да тръгва да се разправям с новопоявилия се. Това не означава, че няма да ми бъде гадно и че няма да го преживея тежко, но никога не съм вярвала в нещата, които се правят на всяка цена и на сила. Затова и не разбирам изрази от типа "да работиш за връзка/любов/ семейство" - за мен стигне ли се до там, мачът е свирен  Wink
За еднократни изневери съм склонна да си затворя очите и ушите и като цяло въобще не желая да узнавам

# 38
  • Мнения: 7 947
Сигурно на всички ви се е случвало да чуете истории от сорта - еди коя си открадна на онази мъжа, или тая ми взе гаджето и тем подобни..
Как стават тея кражби, има ли ги наистина се питам,  или просто на хората им е удобно да вярват в тях ...
Вие как мислите?


Крадат се, разбира се, но е за всеки.
Във всяка двойка има възходи, спадове и времена без развитие. Ако един способен трети уцели такъв момент - и знае как - съвсемреално може да прецака нещата в двойката и да се намести.

# 39
  • Мнения: 10 547
Гнус ме е да припаря до мъж, с който се е чукала моя приятелка/позната.

# 40
  • Мнения: 7 947
Що така? Страх от съревнованието ли?  Laughing

# 41
  • Канада
  • Мнения: 264
Всеки мъж може да бъда ''откраднат'' в определен период от живота му.


# 42
  • Мнения: 21 440
Гнус ме е да припаря до мъж, с който се е чукала моя приятелка/позната.

 Теоретично е гнусно... предпочитам да не мисля за това Joy

# 43
  • Мнения: X
Шанти, да не се е увъртяла някоя около твоя?    Laughing

По темата, да , "крадат се". И понякога доста лесно.
Което говори доста за капацитета на "откраднатия", ама това е друга тема......    Grinning

# 44
  • Мнения: 10 547
Що така? Страх от съревнованието ли?  Laughing

Ужасно! Но повече се притеснявам от това че всеки път щом рача да го целуна, ще си представям вагината й, разцъфтяла върху устните му.

Сега сериозно. За мен важи максимата, че мъжът на приятелката не е мъж. Което не значи, че не съм отмъквала чужди, но винаги на непознати жени.

Общи условия

Активация на акаунт