Слънце весело пече- НОЕМВРИйчето мечатае за море!

  • 29 534
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 123
малее,моето Никенце ще е най-голям умник явно.Аз и като бременна и сега пия по 1 бира всеки ден,даже сега и по 2 се случва- няма пропуск(като бременна пиех лимоновите ,ма сега си пийвам истинска,уж за кърмата  Laughing).

 Никола сега хапна половин банан сам в ръката докато вечеряхме,много  сладко го джвакаше. Heart Eyes
 

# 61
  • Мнения: 46
И моята ще да е умница хахахха
На 9 март се почерпих прилично на един РД, а на 11 разбрах, че съм бременна  hahaha
А иначе и аз не пропускам ден без биричка  Whistling Whistling Whistling

Ангелче, мерси за съвета  Hug

# 62
  • Мнения: 275
Явно Никол няма да е умница Laughing не си падам по пиенето и нито докато бях бременна нито докато я кърмех пиех бира или какъвто и да е друг алкохол. Laughing

# 63
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 148
запис

# 64
  • Мнения: 232
tony.la  и аз искам близнаци даже тризнаци / едни приятели имат много сладки тризначки /

И на още едно съм съгласна ама няма да ме огрее за съжаление. а е толкова хубаво в къщи да ехтят детски гласчета

Nedabi, нали знаеш- внимавай какво искаш, че току виж се случило!  Joy

# 65
  • Мнения: 73
 hahaha  beer2 Wine Glass  Добре се грижите за акъла на дечицата ви.  Mr. Green
Аз до преди да забременея всяка вечер по една бира. От 3.03.2012, когато разбрах, не съм пила и глътка алкохол. Все си викам, добре де ако ме замотае главата от тоз алкохол и не чуя, че детето плаче или има нужда от мен, а аз пила. Не мерси. Поне засега.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 27
Dragony, ЧРД! Желая ти много здраве, щастие и прекрасни моменти със семейството!

И моята мома явно ще е от по-глупавичките Mr. Green...и аз не съм по пиенето...ама напоследък си сръбвам доста от биричката на ММ...та белким му налея с кърмата малко акъл на детето Joy

За спането - пуснах статията, понеже ние покрай зъбоникненето често си се гушкаме...иначе ставах през 20 мин. да я утешавам..но без особен резултат - в момента в който я взема при мен и я гушна и милото заспива Heart Eyes...ами родих се Crossing Arms...иначе през целият ден бях като изтрещяла и изнервена Tired...Обикновено си я слагам в леглото в началото...но при второто взимане за приспиване си остава при нас Heart Eyes...А преди колко само бях против детето да спи при родителите ooooh!...сега чак ме е срам от намеците  към снаха ми Blush...Аз затова вече нито се заричам, нито съдя някого за каквото и да било - не се знае на човек какво ще му дойде на главата Naughty

# 67
  • Мнения: 5
Ама на мен педиатъра ми го каза това за бирата. Още на 5тия ден като ни изписаха от болницата нали ни посети у дома. Пита ме какво яде Вики - казах че я кърмя. И той ми каза, че може по една малка чаша 250мл слабоалкохолна бира  на обяд и на вечеря. гледам да го спазвам стриктно, за да не ми намалее кърмата Simple Smile)))))) ( това е шега, разбира се, да не се възприеме буквално).
Другото което каза е ако не обичам бира - бирена мая на хапчета или боза. Е, аз пиех по литър боза на ден и обичам бира Simple Smile)))

Драгони, ЧРД!!!!! Всичко най-най-най хубаво!

# 68
  • Мнения: 33
tony.la  и аз искам близнаци даже тризнаци / едни приятели имат много сладки тризначки /

И на още едно съм съгласна ама няма да ме огрее за съжаление. а е толкова хубаво в къщи да ехтят детски гласчета

Nedabi, нали знаеш- внимавай какво искаш, че току виж се случило!  Joy

А дано, ама надали!

Аз не съм любител на алкохола за цяла година я ми се събере бутилка -две бяло вино я не.
И през трите бременности не съм пила алкохол. А бира не обичам, мирише ми гадно, още преди да я вкуся  Sick Виж Бейлис може 50 мл. годишно да се изкуша, но като цяло не ме влече чашката. Аз без да пийвам съм си весела натура пък ако си пийна съвсем .........

# 69
  • Мнения: 2
dragony  newsm59 бъди много щастлива и обичана

# 70
  • Варна
  • Мнения: 483
Dragony, ЧРД! Много да те слушкат и обгрижват любимите ти хора!

Аз ако знаете сега какъв рев му ударих. Малее очертавам се като ревлива майка. Днес дребния както си се возеше в столчето на задната седалка и изведнъж започна да мрънка по-настойчиво. Обръщам се и  Shocked Shocked Shocked той се измушил от коланите и се катурнал с главата надолу върху седалката. Добре, че бях с мъжа ми и насред пътя веднага скочи до го двига и намества. Затегнахме му презрамките да мирува малкото шило.
Ей сега пък преди баня го оставих в легълцето да дивее малко и той както лази изведнъж фиксира държача за принадлежности и козметика закачен на рамката на леглото, вдигна едната ръчичка, после и другата и хоп на колена и наполовина провесен отвън. Веднага свалихме кошарата на долното ниво. Та, хем му се кефя какъв малък откривател е, хем ми се струва, че много бързо пораства, а до вчера беше кротко пеленаче. Гледам кошарката и рева от умиление- преди 6 месеца спеше там като буба, а сега прави щуротии.  Cry

# 71
  • Мнения: 73
Гери  Hug

Искате ли за следващата тема, разбира се ако Гери не възрази, да си направим колажи с нашите Ноемврийчета за първа страница?

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 179
Гери, растат децата и много бързо минава времето, живи и здрави да са ни. Благодарности за темата.

Dragony, Честит Рожден ден! Желая ти много здраве и щастие в семейството.

Я предложете някакви интересни играчки сега за възрастта?

Аз дадох парче авокадо докато ние вечеряме тя да се забавлява и да е с нас на масата - ми много добре се справи детето.

А, и още нещо - освен от балев, от къде мога да взема свястно месо, не държа да е био, че струва майка си и баща си... Мислех си за домашно, но птиче домашно нямам от къде да намеря. Идеи?

# 73
  • Мнения: 1
Запис.
Гери    bouquet
Дмк8889 аз съм за колажите

# 74
  • Мнения: 347
И моето дете явно ще е от по-глупавичките, нито вода е пило първите шест месеца, нито аз пиех или пия алкохол  Laughing

Относно столчето за кола. Не знам какви са тия столчета дето ги продават тук, но аз сега съм взела едно назаем, от което той може да се измъкне като нищо. Супер несигурно ми се струва. Закопчаването не е петточково... Изобщо, никога нямаше да мине там  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт