Слънце весело пече- НОЕМВРИйчето мечатае за море!

  • 29 470
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 148
el_vn, в Grand Mall има магазин на КК, близо е до Deichman, а на горния етаж има магазин за детски обувки. Там са на Беко. Аз също съм за прохождането по боси крачета, но аз не мога да пусна детето навън босо. А като започне да прави опити не вярвам да мога да я задържа в количката при условие, че всички щъкат около нея.

Шушулче, аз още чушка не съм давала Simple Smile Тези дни ще ходим на село при баба  и ще се снабдя с доста зеленчуци. Но май си мисля сурова със малко сиренце. Как и аз незнам още. Като опитам ще пиша. Иначе и в готвеното става. Като й правя бъркочи ще слагам, ама без люспа.

# 736
  • Варна
  • Мнения: 506
Ох на мама читателя- аз пиша, а той седнал до кафе-масичката, вади списания отдолу и чете ли четееее  Joy . Ще пускам май прахосмукачка след това голямо четене.
Хаха, и мойта чете в момента, самообслужва се с безбройните книжки за оцветяване на кака си, а мама безхаберно си пие кафето с вас. След нашето четене понякога има и липса на участъци от четивото Rolling Eyes

И така, още неминала през ВЦ, без да съм пила кафе и чорлава  Shocked се вихря аз с прахосмукачката
Ей на тва му се вика да яхнеш метлата Laughing и то моторизирана!
За отбиването - най-важното условие е ти да приемеш мисълта. На мен още ми е трудно и нямаме особен напредък, освен че, както се похвалих вечер пие АМ от шише. После ми става мъчно и мило и си я взимам в леглото, снощи сигурно пак с часове е била имплантирана на цицата.  Heart Eyes А като изцедих вчера 100 мл и ги замразих (с идея да има по една доза кърма за мен като отсъствам в края на месеца) се почувствах като престъпник Sad
Иначе - чисто технологично, според мен 1-ва стъпка е да започне да пие от шише. След този момент, ако се прежалиш да даваш АМ вместо цица (или да цедиш и даваш кърма от шише) може и много бързо да стане.

МАрито, и моята е подобен типаж (даже се шегувам, че ако не знаех къде расте това дете, щях да сметна че гледа латиносериали). Та тя ми ги говореше, че преди да се роди била във вятъра. Ама аз нали съм тъпо прагматично говедо не го приех за чиста монета. Пък знае ли човек, верно Thinking

# 737
  • Варна
  • Мнения: 483
 Е, хайде да ни е честита НОВАТА ТЕМА

# 738
  • Мнения: 439
Синапова стискам палци при вас всичко да е наред


Мерси за съветите!!!
 Ние още вчера бяхме при педи, ама освен Панадол и Нурофен засега нищо друго не ми каза да пие. А пък днеска не иска и близне от сиропите. Докато излязат кръвните резултати друго не ни предписа. Освен температура имаме и рядко ако.

# 739
  • Мнения: 10
Някой знае ли къде в България се продава това мече:
http://www.amazon.co.uk/Vtech-Electronics-Dr-Bear-Brown/dp/B005I … ywords=vtech+bear

Благодаря Ви предварително! Simple Smile

# 740
  • Мнения: 280
Някой знае ли къде в България се продава това мече:
http://www.amazon.co.uk/Vtech-Electronics-Dr-Bear-Brown/dp/B005I … ywords=vtech+bear

Благодаря Ви предварително! Simple Smile
В тази тема отдавна не се пише? Каква ти е целта на поста? Ако искаш да питаш нас Ноемврийчета 2012 пиши в актуалната ни тема!

# 741
  • Мнения: 10
Извинявам се. Може ли линк към новата Ви тема?

Общи условия

Активация на акаунт