Слънце весело пече- НОЕМВРИйчето мечатае за море!

  • 29 499
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4
Момичета, благодаря за мненията и съветите  Hug
Паяка е с 6 колела и не мисля, че проблема е точно в него  newsm78....... Имам праг на вратата на спалнята и Борис като се засили с паяка и се удрят колелата в прага, което води до преобръщането....... Първия път, когато падна и си насини окото грешката беше моя, че не съобразих и не затворих вратата примерно Shocked Embarassed....., но днес, момичета, излизайки от стаята пет пъти повторих на таткото гледай го!!! #Cussing out........ и внимавай ......  #2gunfireБоци със всеки изминал ден е по- бърз и по- пъргав....... и на земята не мога да го оставя заобиколен с възглавници... той не се спира не се заиграва много с играчки все гледа да се хване някъде да си изправя...... да пълзи, да обикаля......  newsm32Весело е при нас и затова винаги трябва да го гледаш и да си до него да го подкрепяш, защото е много смел и се пуска........, а ако е на земята боли.........  Laughing
Скрит текст:
И днес не мога да се побера в кожата си, защото все ме критикува за всичко татито...... това защо така го правиш, онова защо не му даваш..... все акъли ми дава без изобщо да се интересува, да е прочел нещо, да е чул на консултацията лекарката какво съветва въпреки че присъства......, все виж тези това дават на детето онези така го облекли ........... Напоследък изобщо не мога да общувам с него на нормален език......... говоря, но той не ме чува и разбира...... на стената да говоря повече ще ме чуе........  Едно, че се изморявам с детето сама по цял ден, второ нощем дето взе да не спи хубаво, а само се върти и мрънка, ами и от ММ да не получа подкрепата и разбирането........., ами много ми идва, а той все му знае устата много си изнервена, ами м..........а ти!!!!!! Сори момичета, ама ми иде де убия някой!!!!!!
Забравих да пиша, че Боцко е добре даже и синьо няма този път  Simple Smile. А от паяка не го е страх..... не се спира  Laughing. Горкото ми дете какви родители му се паднаха.............  ooooh!

Последна редакция: ср, 03 юли 2013, 16:20 от vitanova

# 706
  • Мнения: 73
Витанова  Hug  Hug  Hug КАжи им мъже и повече не ги псувай.  Mr. Green  Heart Eyes

# 707
  • Мнения: 319
И аз започнах с месо - намерих сигурно пилешко, та първото беше пилешко, от 3 дни давам заешко, после глутен, после жълтък живот и здраве. После масло и сирене и така...
Витанова, много навътре взимаш нещата, успокой се, че като дойде и 2-рото съвсем ще откачиш Hug
Ангелче, тъкмо щях да пиша, че едва ли е от глутена, по-скоро ако спи по гръб и се е препотил може да се е обринал, Ивет така се обрива когато много се изпоти като спи по гръб. Исках да те питам, къде на Несебър бяхте с децата - има ли удобства за бебе, близо ли е до плажа... Ние още не сме решили къде ще ходим и търся оферти.

# 708
  • Мнения: 307

puphi То сега има всичко и картофи и ориз и спанак и зеле и карфиол, морков, чушки домати. Комбинираш ги и готово
Пък за месото отиваш в най близкото село и питаш за кокошка, пуйка и заек и теле кога ще колят и от тук нататък 2 варианта
1. Разфасоваш на малки парчета и всеки път вариш или
2. Вариш месото пасираш и замръзяваш във форми за лед

# 709
  • Мнения: 9
deiza Честита месечинка на Маги! Да ти е жива и здрава и много усмихната!

Vitanova неприятна работа, дано бързо му мине на малчо  Hug. А те повечето мъже май са си такива, мързи ги да четат по въпроса но все се правят на компетентни. Аз на ММ все му казвам да вземе да прочете нещо, но уви... И по този повод: Снощи баща ми ми пише да пита колко кг е Вероника и ми вика: ти вземи да й даваш разни вкуснотийки, че да почне да качва поне по кило на месец  Joy

Нашата проходилка е също на Чико почти същата като тази, която Juleto е показала. Гледам да не я оставям за повече от 10мин на ден в нея, колкото да свърша нещо. Ама как тича с нея, голям майтап е ММ много се забавлява с нея. Обаче не смея да я оставя сама с нея, че прави бели дърпа кабели пр. Страх ме е да не дръпне някое яке от закачалката и да я събори отгоре си.

И нашата преходна чаша е на Томи Типи (май се водеше 4+, че имаше една и 7+ ако не греша). Ами засега само си играе с нея, но все се надявам, че ще се усети какво да прави с нея. Имам и една на Нуби, направена като цвете, но я пазех за по-късно. Освен да я извадя да пробвам и с нея.

Вчера моят мъж ме пита кога пак съм щяла да ходя при гинеколожката да дойдел и той  Shocked. Искал тя да ми потвърди, че матката ми е в добро състояние и готова за второ  Joy. Така и така съм си стояла вкъщи  Mr. Green

Редактирам се: Вероника преди малко за първи път се изправи сама, подпирайки се на дивана  Heart Eyes ейй няма такъв кеф Simple Smile

Последна редакция: ср, 03 юли 2013, 20:02 от tilivanili

# 710
  • Мнения: 347
Тили и аз го започнах с тези на Томи Типи и после ни подариха една на Нуби тя му хареса повече. Не че и от нея много пие де...

# 711
  • Варна
  • Мнения: 506
Витанова, много навътре взимаш нещата, успокой се, че като дойде и 2-рото съвсем ще откачиш Hug
Ааа, не я плаши де. Според мен с второто е по-лесно, всеки си знае вече ролята, мама знае, че кофти периодите не са вечни и т.н. Wink
Витанова, и аз бих те посъветвала за по-малко "впрягане". Виж, ако смяташ че човекът до до теб трябва да върши някакви конкретни неща в повече, да поеме някакви ангажименти - казвай си директно нуждите и го обсъждайте. Но да се вбесяваш за това, че начинът му на поведение с детето не е като твоят или погледът върху ситуацията е различен - няма смисъл, само ще се завъртите в омагьосан кръг - ти все по-изнервена, той все по-наострен.... Основен проблем в много връзки (и при себе си често го регистрирам Confused), е очакването че другият трябва да мисли, реагира и говори това, което ние смятаме за правилно. А той си е друг човек, все пак.

Проходилка нямаме. Обувки също. Crazy

# 712
  • Мнения: 347
Облак.., ние също нямаме  Wink

# 713
  • София
  • Мнения: 5
И ние нито проходилка имаме, нито обувки, но и Вили зор да става няма. Даже още не сме го свалили на долното ниво на кошарата.
Чашата е на Avent, бързо свикна с нея. Не ми харесва само, чепрез дупката, от която влиза въздух в шишето излиза понякога вода и му влиза точно в носа. Дефектна ли е или тъпо са го измислили, не знам.

# 714
  • Sofia
  • Мнения: 179
Аз проходилка засега няма да взимам. Днес я гледам Мрав, тя си се придвижва по ръба на  дивана. Боса си джитка, въобще не ми беше хрумвало, че трябва да й взимам обувки. Оставям я само на пода и тя ме следва навсякъде. Не с дни, а с часове се променя.
 
Облак, аз си правех планове до годинка да я кърмя и трябна плавно да преустановявам вече. Но тя май си има съвсем други планове, знаеш ли как се е изхитрила Simple Smile Мъжът ми каза, че една нощ аз докато съм си спяла тя се събудила, размрънкала се нещо, свалила ми нощницата, наместила си се и си заспала с цица в уста.  Аз съответно не съм се събудила въобще..

Тези буйки само за навън ли са или за вкъщи?

Нашата преходна чаша е на Нуби. Това, заедно с една купичка с вакуумно дъно на Мам, отчитам като най-грешно дадените ми пари за бебето. А аз съм купувала много глупости...

# 715
  • София
  • Мнения: 3 123
ами аз у дома няма да слагам нищо-бос си е ,така проходи и баткото.Буйки ще слагам само навън.

# 716
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
ние скоро няма да пием ни от преходна, ни от нормална чаша .. обаче Ема много обича да ги ближе .. не знам какво удоволствие й доставя, ама това е положението Mr. Green

# 717
  • Мнения: 1
coucoumelle от къде купихте буйките на Еличка? Аз гледах тези на Беко в интернет и ми допаднаха, но нали трябва да се пробват, а незнам къде точно да потърся във Варна.

# 718
  • Мнения: 439
За чашата нашата преходна чаша е на Авент, Борко пие от нея , но понякога явно го мързи , защото повече трябва да се засмуква и  не я иска, и тогава му давам шише с биберон .

За ходенето - в къщи е бос , а буйките ще слагам само навън.
Цитат
Публикувана от: el_vn
Вмъкни Цитат
coucoumelle от къде купихте буйките на Еличка? Аз гледах тези на Беко в интернет и ми допаднаха, но нали трябва да се пробват, а незнам къде точно да потърся във Варна.
не съм кукумел, но аз понеже търсих наскоро, мога да ти кажа някои магазинчета
1. На ул. Дрин от кръстовищто на Влад-в в посока Пискюлиев има едно специализирано магазинче
2. на ул . Бенковска има две такива , там предлагат на Беко
3. на КК има на кръстовището на Бенковска с Влад. Варненчик, то е магазинче и за детски дрешки

# 719
  • Мнения: 180
За водата - малкият до скоро не пиеше вода, за 2-3 дни изпиваше по 30 мл общо. Но откакто сме на гости на баба и дядо взе да пие повече и днес пресуши цялото шише от 125 мл и искаше още, а аз не бях подготвена с преварена вода. Когато сядаме да ядем, шишето е пред него и от време на време предлагам. Явно се научи, че по-лесно се преглъща с шишето, и вече сам си иска по време на ядене - настойчиво протяга ръце към шишето или към нечия чужда чаша и започва още по-силно да ръмжи/мрънка. Понякога пие доста, понякога само за секунда-две, но доста пъти по време на храненето.
Иначе пие от шише с биберон, което аз му държа (той не успява да го надигне толкова високо като за пиене). Преходната чаша на Avent засега я ползва за чесалка и въобще не успява да пие от нея според мен. Но ще се учим вече и на нея и на обикновени чаши малко по малко.

За мъжете - те са компетентни по всички въпроси Simple Smile  И то да дават акъл, да шефстват, а не да вършат работа Simple Smile Някак трябва да свикнем с това поведение и да не им обръщаме внимание. + да им даваме задачки, а не да чакаме всички да се сещат, както каза Облак.

Общи условия

Активация на акаунт