Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 13 206
И тя какво общо има?

# 556
  • Мнения: 141
Ваче,Веси се е сетила за песента на Роси Кирилова хахха : ) "Мики Маус Мики Маус.. мъничко порастнах и ми личи..."

# 557
  • София
  • Мнения: 13 206
Ваче,Веси се е сетила за песента на Роси Кирилова хахха : ) "Мики Маус Мики Маус.. мъничко порастнах и ми личи..."
Хахахах, или се опитва за 2 дни регистрация да оспами цели форум  Mr. Green

# 558
  • София
  • Мнения: 10 698
Ваче,Веси се е сетила за песента на Роси Кирилова хахха : ) "Мики Маус Мики Маус.. мъничко порастнах и ми личи..."
Хахахах, или се опитва за 2 дни регистрация да оспами цели форум  Mr. Green
Peace, а има хубава котка спор няма Grinning

# 559
  • София
  • Мнения: 13 206
Ваче,Веси се е сетила за песента на Роси Кирилова хахха : ) "Мики Маус Мики Маус.. мъничко порастнах и ми личи..."
Хахахах, или се опитва за 2 дни регистрация да оспами цели форум  Mr. Green
Peace, а има хубава котка спор няма Grinning
Даааа, страхотна! Дано в темата за котките да не им стане байгън  Mr. Green

# 560
  • София
  • Мнения: 3 077

 Laughing Joy

Пао, Hug

Ваче, как е Ралка?

# 561
  • София
  • Мнения: 13 206
Мейдънли  Mr. Green Mr. Green Mr. Green такива образи ходят по форума... Laughing

Ралка е добре. Качила ни се е на главите и тропа с подковани обувки  Crazy Много е глезена, реве за нищо и никакво. Само да не й се изпълни някое желание, край! Надува гайдата така, че ти иде да се надигнеш и да й плеснеш 2 шамара  Twisted Evil Ходи на ясла. Беше я закъсала зимата със задната хрема, та досега си пиеше Ксизал. Иначе секрета не се оттичаше и отиваше в ушите. Та така..
Иначе добре сме, ходим на работа, Сашето се занимава с математика основно, защото се готви за СМГ след 4 клас.

# 562
  • Мнения: 984
Привет, да подбутна темата.
Почват рождени дни - весело изкарване на всички набори.
Йосиф вече е на 3! Не пропуска да ми обясни колко е голям вече  Grinning ако започне и да се държи като "толкова" голям ще е много хубаво.
Получи колело за РД и чака да го бутам, а той да си вдигне краката във въздуха... накрая ако може да нося и него и колелото  Mr. Green Идилия.

# 563
  • София
  • Мнения: 13 206
Честит рожден ден на всички наборчета, които вече са на "три"  Hug Hug Hug
Голеееееми да пораснат!


Малка Ралка вече чака с нетърпение тортата с Мики Маус и с 3 броя свещички. Непременно е указала да са 3, а не една цифра.
Много бърборка. Разбира се с децата в градината много. Слуша като малко войниче там. У дома ни прави луди. Реве безобразно, тръшка се. Вече никой няма нерви да слуша ревища от сутрин до вечер.
И тя ще получи колело за рождения ден. Но тя много обича да кара. Имаме едно приятелче с колело, което изобщо не може да си го кара от Ралито  Crazy Та сега с кеф си е поръчала червено колело Simple Smile))

Айде отчитайте се всички по ред Simple Smile))

# 564
  • Мнения: 361
Привет и от нас.
Снежинката след няколко дена ще празнува РД, но вече като кака. Има си братче на месец и половина. Ще си празнуваме семейно, а за яслата една торта с мечовци. Наскоро ги разглеждахме тортите и си хареса една с Мечо пух и компания. Кога порасна толкова. За подарък съм й харесала едно нещо, върху което се рисува с вода.
Най-накрая я приеха на второ класиране и наесен почва в общинска градина. Цяла година и да се появеше място изникваха многоточковци. Поне брат й след години по-лесно ще влезе.
И ние сме на вълна говорене. Доста добре обяснява и си отстоява позицията.
Весело празнуване на всички наборчета и много усмивки.
И накрая, че мина полунощ Честит празник на всички дечица. Да растат здрави и добрички.

# 565
  • София
  • Мнения: 3 077
Честит рожден ден на Йосиф и на всички пораснали дечица   Hug
Захарче, как се справяте с кака и бебе?
Ваче, ами те момиченцата кротички, кротички по принцип, ама колко да са кротички  Mr. Green Нищо, темпераментна мацка ще е Ралка  Simple Smile
И Виктор е подобен. На главите ни се качва. Той няма страх от никой, а колкото до авторитети - признава май само лелите в яслата и донякъде горната баба. Една колежка (аз нали съм в духовно-извисена фирма, всичките са я рейки, я звездите им говорят) ми казва, че те днешните деца така се раждали, не признават "спуснати от горе" авторитети и мнения, сами си вземали решенията  Rolling Eyes Абе някак си да е разумен поне, това искам.
Иначе нашето празненство с деца е утре, след голямо умуване запазихме едно клубче с пространство на открито с идеята за градинско парти, но то време ли бе да го опишеш... И ще сме вътре, но се надявам децата, а и ние, да се позабавляваме.

Хубави рождени дни на всички!  Hug

# 566
  • София
  • Мнения: 13 206
Мейдънли, мацка има една у дома дето не е кротичка никъде. Т.е. сега като стана на 11 поулегна, но иначе беше една и съща бесотия навсякъде. Поне знаех какво мога да очаквам. Малка Ралка е такава, че със сигурност ще бъде способна да погоди невиждани номера  Twisted Evil

А твоите колежки с факсовете дето получават, моля ти се не им се връзвай ако ти загворят за индигови и пр. деца  Mr. Green

Пожелавам приятен рожден ден на всички предстоящи партита  Hug

П.С. Захарчето, честито братче! Живо и здраво да е момченцето ви!  Hug

Последна редакция: нд, 01 юни 2014, 08:45 от Vache

# 567
  • Мнения: 361
Как се справяме ли?! Трудно ми е. С две деца. Всяко си има нужди. Каката напоследък иска много повече внимание от мен за разлика от преди. Иска да я гушкам, да я храня аз, а тя си може и сама. Изобщо иска само Мама. Хубавото е че започва да е по-самостоятелна в някои области. Иначе утре става на три. Мъжа ми ми помага с нея и ми е малко по-леко. Идват и бабите да помагат с домакинската работа. Общо взето така.
Как сте планували да празнувате рождените дни на сладурите? Ние си бяхме семейно вкъщи, имаше и торта. За яслата също торта.

# 568
  • София
  • Мнения: 10 698
Ние празнувахме в клуб с аниматори, супер яко, много се забавляваха децата и ние също. Ваче и Жорко получи колело, остава и да го кара... Grinning

# 569
  • София
  • Мнения: 13 206
Честито на Жорко и на госпожичката на Захарчето! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт