Отговори
# 540
  • Мнения: 43
Здравейте,
влизам само набързичко да помоля Ани можеш ли моля те да ми пуснеш линка за бисквитките с мюсли и мед ,че не мога да си го открия нещо.... Благодаря ти!
Мейдънли,дано сега като тръгне на ясла да е ок и да се задържи! Много добре те разбирам за стреса на работа ....но ще свикнем ! Hug
Честит 8ми март и тук ! Да сте обичани и глезени дами всеки един ден в годината !
Хубав ден!

# 541
  • Мнения: 4 370
Майденли, благодаря за поздрава!  Hug

Честит празник и от мен а всички дами тук!   bouquet

Ичка, заповядай! http://recepti.ezine.bg/r-6129-%D0%91%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B2%D0 … D1%81%D0%BB%D0%B8
  chef

За празника реших да заведа децата в къща за гости близо до града. Бяхме само аз и братовчедка ми с три деца и много хубаво си изкарахме! Току що се прибирам и се залепих веднага тук.

А за празника на мама в яслата - да се оплача. Никола много се изложи и съм му обидена.  Crossing Arms Като ме видя , седна на пейката до мен и през цялото време само гледа. Имаше да казва стихотворение, стана за него само и пак си седна. А е бил включен във всички танци. Такива са сладури като малки, но аз нямах щастието да го гледам как танцува. Бях наела и оператор и човека го снима на пейката през цялото време. Изобщо не очаквах че ще седне, толкова е спокоен, обича да танцува, но явно видя че с батко му седим, защо и той да не поседне. Вече толкова пъти ги е играл тези танци, сега пък защо да не погледа и той!  Simple Smile

# 542
  • Мнения: 378
Мейдънли, мерси Hug

Днес ми е първият истински почивен ден от доста време насам, освен че не съм на работа, хлапето е на детска от вчера, дано се задържи, а баща му на риба Twisted Evil. Ще си вися на компа цял ден Twisted Evil
Купихме ново по-голямо колело, но Иво се оказа много привързан към мъничкото, хвърля новото и се качва на старото Laughing.  Днес ще го взема от детската с голямото колело, да го покара малко, да видим ще му хареса ли.

# 543
  • София
  • Мнения: 169
Ехооо, не съм писала от 100 години, чета уж, ама все нещо не намирам интересно да кажа:)
Ама сега реших да пиша и да се похваля, че живот и здраве в началото на Август Криси ще става батко, ще си имаме още едно момченце  Mr. GreenЗа сега всичко е ок, пак имам малко води, като с Криси, но явно това ще е при мен Mr. Green
Криси иначе е добре, голямо момче си е вече, той отдавна си говори де, почти и "р" казва вече, все още не ходи на ДГ, надявам се сега за септември да го приемат вече, че иначе ще сме страшна картинка, ама каквото такова Laughing Жива и здрава да е майка ми Heart Eyes
В събота и неделя сме по парковете като е хубаво времето, той сигурно е единственото дете на тази възраст, което все още се кефи да си спи в количката, което пък е супер за нас, защото не се прибираме следобед за да спи и така. Е бъзикаме се, че ще трябва още 1 количка да купуваме, че да си спи и като се роди бебето и двамата с ММ да си бутаме Mr. Green
Ами това е от нас за сега, целувки на всички Hug

# 544
  • софия
  • Мнения: 1 305
Здравейте,
И аз да драсна някой ред Hug
Наде и тук, лека, безпроблемна бременност ти желая Heart Eyes
Миналата седмица децата бяха болни и двамата наведнъж, беше кошмар, тъкмо сваля темп. на единия и другия вдигаше. Сега Мони е  на детска, много обича да ходи там, забавлява се, даже плака миналата седмица да ходи. Simple SmileСега пък аз се разболявам, редовния ми номер е на тях да им мине и да се натръшкам аз, но трябва да се стегна, че с тези болнични не става.
 Hug

# 545
  • Мнения: 4 411
Зверче, страхотна новина. Лека бременност ти пожелавам.

Цвети, аман с тия болести. Йоана, да чукна на дърво, спря да боледува, но мен ме лепва всеки вирус. От вчера пак съм с болно гърло и се моля този път да не стигна до антибиотик. Накрая ще започна и аз да се лекувам с хомеопатия. При Йоана поне виждам голям ефект /дано винаги да е така/.

Иначе, аз не знам дали съм се хвалила или не съм, ама вече няма истерии покрай яслата. Нормализираха се нещата. Определено не е започнало да й харесва, но ми казва - мамо, аз спрях да плача. Няма страшно, мама ще ме вземе. Осъзнава нещата със сигурност. Можем да си говорим като големи хора, което ме радва, защото така комуникацията е много по-лесна.

Сега на дневен ред е да организираме 3-ия й рожден ден, нищо, че тя твърдо е решила да става на 4.

Хубава седмица на всички.

# 546
  • софия
  • Мнения: 1 305
Деска, еми по голяма се чувства сладурката, радвам се че сте добре.
Симона също като Крисчо, почти казва Р, държи се като голямо момиченце, даже понякога забравяме че е мъничка още, най новото е като стане от сън си взима дрехите, пантофките и идва при нас, понякога се облича и сама, такива отговори ми дава, че не знам като порасне как ще комуникираме. Плътно е залепена за баща си, мен не ме признава много- много. Simple Smile

# 547
  • Мнения: 4 411
Цвети, то при нея май наистина си е вродено да бърза - рано се роди, рано иска да става голяма, дано да се поспре по някое време и да загрее, че всъщност е хубаво да си малък  Heart Eyes

Браво на Мона. Йоана отказва да се самообслужва, а всъщност може. По-хубаво й е ако ние го правим. Да не говорим, че в яслата е една от малкото, които все още я хранят, но иначе въобще няма да яде. В къщи яде сама, само ако види, че не се шегувам и наистина ще остане гладна, т.е. сравнително рядко  ooooh!

# 548
  • Мнения: 141
Зверче,честитоо! Много се зарадвах Simple Smile Лека и прекрасна бременност.
Наистина е супер, когато обясняваш и те разбират.Мартин да ви кажа стана разбрано и послушно (доколкото е възможно Simple Smile ) дете.Има си и кофти дни, но кой няма ... Зимата се разминахме леко с болестите да чукам на дърво, аз не се разболях, а момчетата ми по веднъж.Все съм на тръни обаче.
Хубав ден, момичета.Щях да ви питам срещи правите ли в София още?

# 549
  • София
  • Мнения: 3 067
Зверче, страхотно, честито и много лека бременност!  Hug
Много хубава новина  Simple Smile

Пао, все така да е добричък Марти.
Аз чакам да стане на 3 години и те да ми донесат непробудни нощи и послушно дете Simple Smile  Май слуша само в яслата и то не всеки ден. Щом баба му, която много го обича и  гледа, напоследък ни съветва да го пращаме...  Laughing Просто не разбира от дума. Понякога уцелвам пътя с обяснения, но не винаги.
Другата ни драма е шишето през нощта, още си го търси с каквото и да било съдържание - мляко, вода, чай. Честно казано предпочитам да давам малко мляко, че така не се напишква толкова. Стигнах до извода, че трябва да изхвърля бебешките шишета и ако се събуди - да му давам вода в нормална чаша (поне такъв съвет четох от минали по тоя път майки). Дайте съвет някакъв, че ми е трудно вече, понякога на работа не съм съвсем в час  Hug

Цвети, с болестите е неприятно много. Да сте здравички вече.
При нас положението остава често боледуване, чисто болни деца има в нашата ясла постоянно, щом и аз ги хващам същите неща ден-два след Виктор. Поне слава Богу, леко е минавало тази година.

Деска, пробвай с хомеопатията, аз за детето не смея много, но на мен повлия добре преди време точно при поредица от няколко разболявания. И приятна организация на РД.

# 550
  • Мнения: 4 370
Зверче, чудесна новина! Simple Smile)
Пожелавам ти да изкараш леко лятото! Две братчета с малака разлика е страхотно.
Никола още си говори по бебешки, но аз му разбирам.
Сега батко му е във ваканция и решихме да го заведем във Виена. Така и Никола започна да трупа от рано международен стаж. Малкото винаги се урежда покрай по голямото. Wink
Но пък като разбра че няма да ходи една седмица на ясла и не беше съгласен. Това може само да ме радва.

# 551
  • Мнения: 141
Maidenly,може би си права,че има връзка между двете.Ние вече спим през нощта.Всъщност той се събужда веднъж около 12ч. и ако не сме си легнали с баща му,идва до хола тихичко,гушкам го и го връщам в леглото,обръща се и продължава да спи.Ако сме си легнали се мушка при нас и реално аз в повечето случаи не се събуждам,на сутринта по някое време разбирам,че е при нас.След като махнах млякото,той пиеше вода от шише със сламка,когато мина лятото спря да я търси,но пак се будеше.Това продължи около 2-3 месеца и от ноември някъде спи.Моето мнение е,че трябва да махаш всичко плавно,за да няма драми.По някое време ще се научи че като се събуди не е нужно да засмуче нещо,за да заспи пак,Може би да си ляга с играчка,макар че ние търсихме колите посред нощ,паднали зад леглото например.Сега се сещам,че шишето с биберона махнах като му предложих чаша с Маккуин,по който той беше луд тогава и много се радваше,та тук въобще нямаше драма,но пък е факт,че замених единия навик с друг.Дано да съм ти от помощ успех и на двамата.  Hug


# 552
  • Мнения: 8
Ах,Роси никога не остарява! Simple Smile

# 553
  • София
  • Мнения: 13 204
Ах,Роси никога не остарява! Simple Smile

Коя е Роси?

# 554
  • Мнения: 8
Роси Кирилова.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт