Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 106~

  • 39 804
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 943
Вяра ти слагай олиото аз ще търкам  Mr. Green хубаво и навсякъде ще го втрия на Бу   Mr. Green

# 61
  • Мнения: 0
Привет и на другите Hug Hug Hug

Профи за римите smile3501 забравих Rolling Eyes

Релакс стихчето Heart Eyes  bouquet

Снежи спах Laughingще видим едни викат 36 други 37 #Crazyсамо да не ми утрепат кирибита #2gunfire #2gunfire

Много тихо таз вечер Laughing

# 62
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 397
Здравейте на вечерната сесия Hug

Ей го и наш Чаги с перчемче ала сасон Joy Joy
Скрит текст:
Габи ти остъй перчама,а виж очите.Не стига,че веждите оскубани ами и черен молим на очите има  ooooh!

# 63
  • Мнения: 21 201

Ей го и наш Чаги с перчемче ала сасон Joy Joy
Скрит текст:
Жив кошмар е с този перчем и въобще през целият му манекенски период, но като видях и Бу през манекенските му години и се поуспокоих. Явно всички ги правят на шутове, скубят им веждите, гримирват ги....... #Crazyче си мислех да не би нашичкият да е завил наляво, а Joy ooooh!то всички през тези им периоди мязат на леваци. Rolling Eyes

# 64
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Юсуф/Корай като детенце и май нова снимка от инстаграм


# 65
  • Мнения: 0

Жив кошмар е с този перчем и въобще през целият му манекенски период, но като видях и Бу през манекенските му години и се поуспокоих. Явно всички ги правят на шутове, скубят им веждите, гримирват ги....... #Crazyче си мислех да не би нашичкият да е завил наляво, а Joy ooooh!то всички през тези им периоди мязат на леваци. Rolling Eyes
Joy Joy Joy Peace

# 66
# 67
  • Мнения: 18 785
Икси  Hug гял гял включи се ако искаш ама без да бараш Бу  Mr. Green

Еви объркала си пича,тоя не съм го мазала аз  Joy тц тц аз мажа Бу а ти пак се лепиш като муха на мед аман вече  Crossing Arms  Joy Joy

# 68
  • Мнения: 0
.И да питам има ли качени преведените серии в Докс-а?
HugОт 40 до 43 еп ги има в дата бг само Peace

Таня 2 Hugсъщия е 43 еп Peace

Айде мълзеланиии Laughing 44 еп нерде newsm18 newsm18 newsm18 само питам Mr. Green

# 69
  • гр златоград гр. созопол гр. царево
  • Мнения: 1
http://vbox7.com/play:b4a1688e

# 70
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Юсуф/Корай като детенце и май нова снимка от инстаграм
Скрит текст:


Юсуфчо тук направо си е пич, особено като не му се виждат леко окапалите керемидки Laughing

# 71
# 72
# 73
  • Мнения: 21 201
Наистина са големи сладурки, даже мярнах и Сарп Бозкурт сред тези снимки, които публикувах, бившия на Хазал........ако въобще беше такъв или го играеше параван. Видях и възлюбения рошльо на Денис, все едно е квазимодо, ама като си го люби.  Rolling Eyes ooooh!

# 74
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

Ей го и наш Чаги с перчемче ала сасон Joy Joy
Скрит текст:
Жив кошмар е с този перчем и въобще през целият му манекенски период, но като видях и Бу през манекенските му години и се поуспокоих. Явно всички ги правят на шутове, скубят им веждите, гримирват ги....... #Crazyче си мислех да не би нашичкият да е завил наляво, а Joy ooooh!то всички през тези им периоди мязат на леваци. Rolling Eyes

Тихо, тихо,... че нали тези дни се беше писало разни ми ти работи за Кенан ли беше newsm78, че май е по левия бряг, а до сега не се знаеше Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт