Спирала за мигли - 7

  • 108 890
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 110
купих тези двете  Party Grinning

1.   2.

# 46
  • София
  • Мнения: 22 882
feria99 , хубави спирали си купила. Да са ти честити! Simple Smile

Сега гледах 2 клипа на Кирил Чалъков, който представяше новите продукти на Лореал. И в двата клипа обясни, че спиралта Lash Architect 4D е много добра и това спиралата, която е най-подходяща за извиване на миглите, отличен обем, оформяне и разделяне на миглите, удължаване на миглите и че това е спиралата, която наистина придавала  пеперудения ефек на миглите.

# 47
  • Мнения: 0
Аз си купих тази спирала на Maybelline The Rocket, много съм доволна, лесно и бързо се нанася!



Uploaded with ImageShack.us

# 48
  • Мнения: 1 110
feria99 , хубави спирали си купила. Да са ти честити! Simple Smile

Благодаря, надявам се наистина да съм направила добър избор. Едната ще бъде изпробвана още довечера Grinning

# 49
  • София
  • Мнения: 38 639
Аз не обичам обем. Търся удължаващи спирали. Ако може и боята да обгръща миглите, а не да се рони и размазва.

На Лореал съм ползвама Лаш Архитект и Телескопик, доволна бях.
Сега ползвам по-евтини.

# 50
  • Мнения: 152
От дълго време разглеждам форума и скоро се регистрирах Simple Smile най- добрата спирала, която съм ползвала за обем е Diva на Pupa

# 51
  • Мнения: 0
Аз си бях купила тази на Буржоа:


Разделя миглите добре, ако не се наслагва много разбира се, т.е. ефектът е задоволителен. Но после свалянето е трудно, рони се. Освен това тушът в тубичката засъхва сравнително бързо, а и при самото нанасяне става по-трудоемко повтарянето, което дразни. На редовна цена за предпочитане е да се замени с някоя друга марка.

# 52
  • Мнения: 89
И аз да споделя моето мнение. Купих си тази спирала:
http://www.douglas.de/douglas/productbrand_662076.html?trac=de.0 … 1NTAxMjM1MjAwNzMz
но си я купих от магазин в България.
Да ви разкажа подред нещата.
Много се рових във форума да чета всички мнения. Най-добри мнения имаше за Lancome Hypnose DRAMA mascara и Lancome Hypnose Doll Eyes Mascara. Вчера пробвах Lancome Hypnose Doll Eyes Mascara, спирала като спирала. Не съм очарована особено от резултата, като сравнявам тази която съм ползвала досега на Макс фактор за обем. Продавачката ми препоръча горещо Марката Гирлейн. Тя беше с Гирлейн и каза, че известните гримьори ползват тази марка и всички модели на снимки са с тази спирала. Дали е така, незнам колко да вярвам. Пробвах и нея, но определено Ланком ми направи по-ефектни миглите. Драмата не я пробвах, защото консултантката ми каза, че придавала прекалено изкуствен вид на миглите, натруфен.
Но пък положителната страна на тези две спирали е, че до вечерта не ми паднаха черни трохички и не ми се размазаха.
Всех решение да не давам толкова много пари за спирала и се насочих към Isadora. За нея прочетох добри отзиви във форума. Аз имам хубави мигли. Миглите ми са черни, но в крайчетата изсветляват. Що годе са ми извити. Нося лещи и ми е много неприятно това постоянно запане.
Днес изпробвах спиралата, към която дадох линк. Резултатът беше невероятен. Не по-лош от спиралата на Ланком Доле. Даже мога да кажа, че по-си харесах миглите дори от Ланкомската. Бяха по извити и дълги. Веднага я купих. Но с разочарование мога да кажа, че падат след известно време. Утре пак ще си сложа вече от моята, може пък защото е било тестер от магазина, може да е бил стар тестера. И ще ви кажа дали пак пада и се рони. Но спиралата на ИЗАДОРА ми прави по-красиви миглите от тази на Макс Фактор, която съм ползвала до сега.

# 53
  • Мнения: 3 316
Здравейте, от спиралите на Maybelline коя ще ми препоръчате? Ползвала съм Maybelline Volum' Express Colossal 100% Black ултра черни мигли и бях доволна  Peace 

# 54
  • Перник
  • Мнения: 726
аз съм доволна от тази:

# 55
  • Мнения: 55
аз съм доволна от тази:

Аз пък - хич! Изобщо не е за моите мигли. Като я пуснаха бях голяма почитателка на Maybelline и веднага я изпробвах... ами след това не съм се обрщала към тази марка. Нямаше такова слепване и размазване, ронене. Освен това изобщо не ми стоеше добре. Убедих се, че повече няма да си купувам спирала, която предлагат в супермаркетите.  #2gunfire
Естествено, имам приятелки, които само нея ползват и си им стои добре. Затова казвам, че просто аз не се сработих с нея.  Laughing

Бях доволна преди години от жълтата на Maybelline (The Colossal), дано не са я развалили!


# 56
  • Мнения: 554
Аз не обичам обем. Търся удължаващи спирали. Ако може и боята да обгръща миглите, а не да се рони и размазва.

На Лореал съм ползвама Лаш Архитект и Телескопик, доволна бях.
Сега ползвам по-евтини.

Интересно, като не харесваш обем какво в Архитекта ти хареса Thinking

# 57
  • София
  • Мнения: 22 882
ЧерЕн_ШокоЛад, много е важно какъв ефект търсиш от спиралата за мигли и какви са твоите мигли. Simple Smile Всичките спирали на Мейбълин са добри. Simple Smile

# 58
  • Мнения: 3 316
ЧерЕн_ШокоЛад, много е важно какъв ефект търсиш от спиралата за мигли и какви са твоите мигли. Simple Smile Всичките спирали на Мейбълин са добри. Simple Smile
  Търсените от мен ефекти са: обем, удължаване и наситено черен цвят. Миглите ми са с нормална гъстота,но са къси. Това е  Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 9 531
Момичета 24 евро за Хипноуз Дол на Ланком нормална цена ли е? Wink
Гледам книжката на козметиката, която се продава на борда на Ви(ц) Еър:
http://ink-live.com/emagazines/wizz/1382/june-2013/#132

На Изи Джет имаше май месец Нейкид2, та проверявам вече предварително какво да очкавам. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт