Спирала за мигли - 7

  • 108 928
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • Varna
  • Мнения: 159
http://zabranjeni-grad.blogspot.com/2012/04/max-factor-false-lash-effect-wp.html

Това е перфектната спирала. Аз си купих водоустойчива. Не се рони. Има кукленски ефект. Моите мигли са късички, рехави бих казала, но след като открих тази спирала се влюбих в нея и я ползвам от години. Ефектът наистина е WOW.





Ефектът е като на тази снимка. А за да премахна спиралата - използвам двуфазен дегримьор на Лореал. Според мен освен, че изчиства спиралата , а и  подхранва миглите Simple Smile

http://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/max-factor-m … oduct-information



Надявам се да съм помогнала Simple Smile

# 61
  • Мнения: 178
Пробвах няколко пъти Le Volume на Chanel и се влюбих  Blush
Проблемът е само, че имам три - на Ланком Драма и две на Лореал, почти неизползвани. Искам да ги попривърша, че направо ме е срам още една нова да купувам, и без това съм се зарила в козметики.

# 62
  • Мнения: 89
Бях обещала да си дам мнението и днес за спиралата на Isadora. От сутринта до преди малко бях с нея. Превъзходна. Не ми се рони. Само на горния клепач сложих. Както ми застанаха миглите сутринта извити чак до веждите така си останаха. Страхотна. Такива мигли не съм имала до сега. Предишната ми на Макс Фактор не правеше такива чудеса. И с Ланкома не беше така.
   

# 63
  • Перник
  • Мнения: 728
Аз последно си купих новата на Лореал - false lash wings, но много ми слепва миглите. И при Вас ли се получава така или аз не мога да я сложа правилно?

# 64
  • София
  • Мнения: 23 034
Jully777 , да не би да е имало много туш на самата спирала и да са се наплустили миглите. Понякога от това става слепване.
Когато ползвам нова спирала, винаги, преди да нанеса на миглите махам от туша .

Yasmeen , когато една спирала се отвори, срока й на годност вече тече, а той е 6 месеца. Може и повече да се ползва, зависи от марката и туша. Но след този срок  туша става по-гъст, започва да се рони........ Обясни ми го една гримьорка.

# 65
  • Мнения: 813
Бях обещала да си дам мнението и днес за спиралата на Isadora...
Каква е цената на тази спирала в Дъглас? Simple Smile

Yasmeen , направи сравнение между тази на Шанел в която си се влюбила и ланкомската която имаш Simple Smile

Има ли нещо вярно в твърдението че спиралите на ИСЛ бързо засъхвали доста такива мнения срещам newsm78 или поне сравнено с другите скъпи.

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 274
Момичета 24 евро за Хипноуз Дол на Ланком нормална цена ли е? Wink
Гледам книжката на козметиката, която се продава на борда на Ви(ц) Еър:
http://ink-live.com/emagazines/wizz/1382/june-2013/#132

На Изи Джет имаше май месец Нейкид2, та проверявам вече предварително какво да очкавам. Flutter
Нормална е, стандартна и цена е 29,50Е, в Дъглас е 56 кинта.

# 67
  • Мнения: 2 229
Най-хубавата спирала, която съм ползвала (но не съм ползвала други висок клас) е тази:


Мострата от списание Грация. Laughing Страхотна четка! Но колкото и да ми харесва, над 50лв няма да дам за спирала.  Blush

# 68
  • София
  • Мнения: 23 034
Най-хубавата спирала, която съм ползвала (но не съм ползвала други висок клас) е тази:


Мострата от списание Грация. Laughing Страхотна четка! Но колкото и да ми харесва, над 50лв няма да дам за спирала.  Blush



И аз избирам алтернативни варианти за спирала за мигли, лак за нокти, червило........И има доста добри марки, с продукти на приемливи цени. Simple Smile А ако се уцели и намаление - СУПЕР! Simple Smile

# 69
  • Мнения: 807
Тази спирала в момента ли се предлага в списанието?

# 70
  • София
  • Мнения: 23 034
Не. Беше в един брой от  април или май. Не помня точно.

# 71
  • Мнения: 0
Аз последно си купих новата на Лореал - false lash wings, но много ми слепва миглите. И при Вас ли се получава така или аз не мога да я сложа правилно?

Джули, според мен трикът се крие основно в техниката на нанасяне. Аз не съм много веща в тази област, но забелязвам напредък Laughing Особено ако сложа 2 вида - за удължаване и обем наведнъж, става много добре. При мен не се слепва изобщо.

# 72
  • Мнения: 178
@ nikolinanik Може би е така, но аз един продукт ползвам докато на мен ми се струва годен и докато още ми харесва. Според мен най-важно е как се съхраняват за това колко време ще са годни. Сега примерно пътувах за няколко дни и беше адска жега където бях отседнала. Еми изхвърлих чисто нови крем и фдт - на 3 седмици, но като са седели дни наред на 30+ градуса ги виждам на какво са заприличали. Друг пример - много от мострите в магазините, може и да са в срок, но поради начина на съхранение и всички хора, които са бръкнали в тях - за мен са абсолютно негодни за употреба и изветрели най-малкото. От друга страна, нещата които си ги съхранявам вкъщи в шкаф на тъмно и хладно и ми изглежда добре консистенцията, си ги ползвам някакво време и след срока - естествено нямам предвид години след него Simple Smile

@ raznejena На Шанел просто ми се стори най-добрата спирала, с която съм била и много лесно се нанася. Аз не съм факир в гримирането и това ми е важно. Шанел създава прекрасен обем и не оставя излишно количество да се слепва или спластява. При ланкомската, както и при други спирали, ми се е случвало често да нанеса повече, аз имам Драмата и извитата ѝ четка ми е по-трудна да работя с нея. Но като цяло и Ланком е хубава спирала, много ѝ се радвах като си я взех. Simple Smile

# 73
  • София
  • Мнения: 23 034
Yasmeen и аз ползвам козметичните си продукти, дори ако е мина срока на годност, защото знам как ги съхранявам. Освен това, след като не предизвикват реакция, са добри. Simple Smile

# 74
  • Varna
  • Мнения: 159
Бях обещала да си дам мнението и днес за спиралата на Isadora...
Каква е цената на тази спирала в Дъглас? Simple Smile

Yasmeen , направи сравнение между тази на Шанел в която си се влюбила и ланкомската която имаш Simple Smile

Има ли нещо вярно в твърдението че спиралите на ИСЛ бързо засъхвали доста такива мнения срещам newsm78 или поне сравнено с другите скъпи.

При за 3 месеца някъде и засъхна спиралата на ИСЛ -  мисля, че беше тази:


http://bg.strawberrynet.com/makeup/yves-saint-laurent/mascara-vo … faux-cils/109696/


Страхотен аромат имаше и миглите ставаха супер. Два пъти съм взимала от тази спирала и се отказах.

Общи условия

Активация на акаунт