Търся електронна книга - тема 3

  • 124 072
  • 733
  •   1
Отговори
# 75
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Здравейте, аз търся както 90% от мацките тук последната част от трилогията на Катрин Панкол.  Blush
и ако някои има нещо на Марина Фиорато? /коментари за книжки писани от нея/

hellan_ely@yahoo.com

Хубав ден от мен !!!!   bouquet

От мен Стъкларят от Мурано и Тайната на Ботичели

# 76
  • Мнения: 4
Някой да има "Среднощен танц" на Джулия Куин ? Благодаря предварително!

# 77
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Здравейте, знам колко е досадно човек появил се от нищото в поредната тема да пита за нещо, което е писано много пъти. Наскоро попаднах на втората тема и започнах да чета, но не съм прочела всичко. Ако прецените, че повтарям ме прескочете.

Има поредица постове с цитати и цитати на цитати може ли и на мен, може ли и на мен или отговори пак с цитати и изпратих. Варианта на Лятна буря, с качване на файла някъде, и който иска да си го изтегли ми се струва много по-добър и незатормозяващ темата.

Та въпроса ми е: Има ли причина да не се качват някъде файловете, а да се препращат индивидуално по мейл?

Някои от потребителите се притесняват от това споделяне на линкове, поне аз с такова впечатление останах. Ако се качват в abv-to след определен период изтичат и пак се започва с даването на мейлове, а ми прави впечатление че много хора не си правят труда да четат темите и директно пишат какво търсят. Според мен за споделяне и най-добре засега направено в http://cheti.me/knigi но колко хора имат време да си попълнят книгите които имат  Joy

# 78
  • Мнения: 58
Някой да има "Среднощен танц" на Джулия Куин ? Благодаря предварително!
Да.

# 79
  • София
  • Мнения: 6 239
Някои от потребителите се притесняват от това споделяне на линкове, поне аз с такова впечатление останах. Ако се качват в abv-to след определен период изтичат и пак се започва с даването на мейлове, а ми прави впечатление че много хора не си правят труда да четат темите и директно пишат какво търсят. Според мен за споделяне и най-добре засега направено в http://cheti.me/knigi но колко хора имат време да си попълнят книгите които имат  Joy

Не е първата тема, в която е по-лесно да попиташ отолкото да прочетеш, но мисля че донякъде се дължи и на многото повторения с искам и аз и изпратих.

Другото, което ми направи впечатление, че има много изисквания за определен формат и то при положение, че конвертирането е много лесно, но пък все по-рядко, когато се търси книга се споменава езика.

# 80
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Някои от потребителите се притесняват от това споделяне на линкове, поне аз с такова впечатление останах. Ако се качват в abv-to след определен период изтичат и пак се започва с даването на мейлове, а ми прави впечатление че много хора не си правят труда да четат темите и директно пишат какво търсят. Според мен за споделяне и най-добре засега направено в http://cheti.me/knigi но колко хора имат време да си попълнят книгите които имат  Joy

Не е първата тема, в която е по-лесно да попиташ отолкото да прочетеш, но мисля че донякъде се дължи и на многото повторения с искам и аз и изпратих.

Другото, което ми направи впечатление, че има много изисквания за определен формат и то при положение, че конвертирането е много лесно, но пък все по-рядко, когато се търси книга се споменава езика.

Да това с конвертирането е много често срещано. Явно с четците е по трудно Simple Smile

# 81
  • Мнения: 44
и ако някои има нещо на Марина Фиорато? /коментари за книжки писани от нея/

Не съм чела нищо от нея, но преди време търсих за майка ми. Намерих "Стъкларят от Мурано" и "Тайната на Ботичели". Не помня в какъв формат са, защото са на друг компютър.
Ако искаш някоя от тях мога да ги изпратя.

Аз вече пратих двете книжки по-рано днес.И двете съм ги чела и мога да кажа че са страшно увлекателни.По стил напомнят на Дан Браун и се четът на един дъх.


Супер.звучи!Тъкмо.се.чудех.какво.да.подхвана!
Много  bouquet на.този,който.ми.ги.изпрати:
luckythebest@abv.bg

# 82
  • Мнения: 58

Супер.звучи!Тъкмо.се.чудех.какво.да.подхвана!
Много  bouquet на.този,който.ми.ги.изпрати:
luckythebest@abv.bg
Готово. Simple Smile

# 83
  • Мнения: 9

Katrine, може ли и на мен!:)
Скрит текст:

Може ли и на мен "Господар на желанието" Кинли Макгрегър?
Готово. Simple Smile
Hug

# 84
  • Мнения: 28
Здравейте момичета,
Имам няколко книги в пдф формат, но заключени. Знае ли някой програма с която да ги отключа. Искам да ги конвертирам, защото на моя четец от 6" е голяма мъка. Моля споделете.  Praynig
Аз ползват тази http://www.pdfunlock.com/ .

Тази програма е за файлове до 5МВ,ако са по-големи какво ползвате?
Аз ползвам Abby Fine Reader, чете и конвертира заключени pdf-и (т.е такива, от които не може да се копира).

.............

Хм,аз също ползвам Аби-то за конвертиране,но не ми чете заключени ПДФ файлове,иска ми парола  Thinking

Рdfunlock наистина е за  файлове до 5МВ.Оказва се че моите файлове са по-големи. Аз също  ползвам ABBYY FineReader но заключените не може. Ако някой открие нещо друго нека сподели.  Simple Smile

АЗ ползвам програмката PDF Password Remover

# 85
  • Мнения: 6
и ако някои има нещо на Марина Фиорато? /коментари за книжки писани от нея/

Не съм чела нищо от нея, но преди време търсих за майка ми. Намерих "Стъкларят от Мурано" и "Тайната на Ботичели". Не помня в какъв формат са, защото са на друг компютър.
Ако искаш някоя от тях мога да ги изпратя.

Аз вече пратих двете книжки по-рано днес.И двете съм ги чела и мога да кажа че са страшно увлекателни.По стил напомнят на Дан Браун и се четът на един дъх.

Мерси за книжките момичета  Simple Smile
Стана ми любопитно да прочета нещо на Марина Фиорато, защото прочетох някои рецензии и ми се сториха интересни като стил на писане. Приятно четене !!!  Party

# 86
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
За заключени ПДФ използвам Advanced PDF Password Recovery.

# 87
  • Мнения: 44

Супер.звучи!Тъкмо.се.чудех.какво.да.подхвана!
Много  bouquet на.този,който.ми.ги.изпрати:
luckythebest@abv.bg
Готово. Simple Smile

Благодаря! Hug

# 88
  • София
  • Мнения: 0
Търся "Ключ към шифърът на Леонардо" – Мартин Лун. Ако някой я има на български, моля да ми я прати.
Скрит текст:
Благодаря предварително !!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 89
  • гр.Сливен
  • Мнения: 3
Ако някой има на Джулия Куин "Среднощен танц" и Рейчъл Гибсън "Влюбен до безумие",бих се радвала да ми ги прати.  E-mail evito_bk@abv.bg Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт