СЕПТЕМВРИйка люто гледа, някой сви ѝ сладоледа! - Тема №17

  • 24 939
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 268
Здравейте и от мен в новата сладка темичка Mr. Greenобожавам сладолед Blush
Дундичка newsm51

# 31
  • Мнения: 342
Ох, все се каня и забравям... ама съм разсеяна. Аз също имах гъбички и ми казаха да слагам гоно превал или преварил ли изключих. Слагах по 1 през вечер и за 7 дни, демек 14 дни- 7 слагания. После взеха секрет и резултатите са супер. Изчистиха се гадините. Доки ми обясни, че бременните жени са много по-податливи на гъбични инфекции и , че няма нищо страшно. Сега изписа и на мъжо крем да се маже 5 дни за всеки случай, въпреки че 4 месеца може би не сме правили ..... Имахме забрана, защото в началото плодния сак беше тръгнал леко да се отлепя. Иначе от самото начало съм с  проблеми. 1-во бях с цистит, пих антибиотик на два пъти, защото бях в мн. начална бременност и беше лек антибиотик, за да не вреди на бебо. Цистита ме мъчи около месец. После бях с гнойна ангина, после водата където я намериха, после болки, преди това отлепянето както споменах на плодния сак и така... все под напрежение.

# 32
  • София
  • Мнения: 142
Само запис от мен.
Благодаря за темичката, Дундичка    bouquet  Радвам се, че реши да сложиш това заглавие, много е усмихващо Heart Eyes

Последна редакция: пт, 14 юни 2013, 16:34 от Sleeping Beauty

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 483
nenimira, не бързай да пиеш нещо. Моите бяха подобни. Стерилна урина ли даде и в кръвта завишени ли са ти левкоцитите? Къде си прави изследванията? На мен левкоцитите и т.н. каза-от чашката са. В кръвта са ми идеални.
Шезлонг мисля да ми подарят. Все има кой да пита какво искам за бебо.  Mr. Green Ще го ползвам определено. Имах с батковците, като за големия тогава си беше лукс, но нямаше вибрация, само го люлях в него. Виж активна гимнастика не знам дали ще ползвам. Много малко се залисваше дребният с нея.

# 34
  • Мнения: 2
Ох, момичета многоооооо обичам сладолед! Трябва да си взема  smile3508

Аз от снощи си похапвам диня и съм основно  в  smile3550
Перличка и аз откакто разбрах, че съм бременна съм все с проблеми, но ще издържим. Още малко остана.
За шезлонг и аз се чудя има ли смисъл да взимам newsm78 и ако трябва да взема каква марка да е

За активната гимнастика ми казаха, че е излишно да купувам.

Последна редакция: пт, 14 юни 2013, 15:37 от tania_tsvetanova

# 35
  • София
  • Мнения: 72
Аз в момента си слагам от тези таблетки "Гино Певарил",доктора каза да си ги слагам 10 дена и след това да си права нови изследвания.Освен това отдолу,но отстрани на сгъвките се мажа с "Клотримазол",защото и там ми се бяха появили някакви гъбички,но гледам че почти са изчезнали.А антибиотика който пия е "Оспамокс",аз много се шашнах като ми го преписа него,защото аз него съм го пила за гнойна ангина и веднъж като ми вадиха зъб,но ми обясниха че няма страшно пък и после в описанието прочетох че може да се ползва от бременни.

# 36
  • Мнения: 2
Запис и от мен ! Много забавно заглавие !   newsm10 newsm51 На мен ми изписаха Gynazol 2 дози ама нещо не съм доволна изобщо.. Та сега се чудя какво ли ще помогне , но не ми се иска да си правя експерименти...

# 37
  • Мнения: 55
Минавам за запис и се връщам в старата тема да дочитам   Peace

# 38
  • Мнения: 21
Здравейте, мами!
Честита нова темичка!
Като ви чета, все сладки работи похапвате... Да ви е сладко! Аз от всичките хапвам само сладолед и плодове... повече ми се хапва соленичко май.

Сладолед и аз вземам или на клечка, или на Рафи. Този от машините някак много безвкусен ми е.

Я пуснете някой линк или снимка за нези шезлонги? Въобще не знам за какво става въпрос, стана ми интересно.

# 39
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Привет, Тумбачета.
Дундичка, темата е страхотна!

За заглавието - който го е измислил, ще го държа лично отговорен, ако кантара след 10 дни покаже повече от 64-65кг.   Joy

mariq_magdalena, не съм доволна от нашата кошара поради много причини:
- така и не успяхме да сглобим люлеещия се механизъм като хората и едни болтове драскаха
- трите шкафчета едно над друго - нещо им е прецакан механизма и постоянно излизат от релсите и падат
- дъската, която е от пред до решетката, е много висока и трябва някакъв хипервисок матрак, за да се покрие.
Единствения плюс който е, че при нашата решетката се сваля и вдига, а не се мести матрака. Т.е. не се занимавахме със сваляне на нива и пр.

Перличка и аз се посмях с твоята история, но едва ли на теб ти е било толкова весело тогава.  Laughing

За шезлонга - за мен това е изключително полезна вещ, да не кажа, че ми беше най-полезна. До 6-7 месец Елена все там я приспивах. Сега ще трябва да си купуваме нов и ще гледам да взема някой вибриращ.

Някой знае ли къде сега са ни бъбреците, че нещо ме наболява като че ли.  newsm78 Преди 100 години ми откриха песъчинки. Разбира се, не съм  ги лекувала.  Mr. Green

Айде, аз имам още една пералня да простра и ще се пльокна на леглото, докато не се е събудил дзвера

# 40
  • Мнения: 2
Здравейте, мами!
Честита нова темичка!
Като ви чета, все сладки работи похапвате... Да ви е сладко! Аз от всичките хапвам само сладолед и плодове... повече ми се хапва соленичко май.

Сладолед и аз вземам или на клечка, или на Рафи. Този от машините някак много безвкусен ми е.

Я пуснете някой линк или снимка за нези шезлонги? Въобще не знам за какво става въпрос, стана ми интересно.
http://www.bebelandia.bg/category/53/shezlongi-lyulki.html?gclid … 7cCFdHMtAodLx4AmA Тези гледах аз и има много хубави! Wink

# 41
# 42
  • София
  • Мнения: 72
Ооо с шезлонг със сигурност ще се снабдиме,защото знам и виждам моята приятелка колко е доволна от него.Със сигурност ще е с вибрация,защото то ако няма вибрация аз по добре да си го държа в кошницата от количката,тя и тя се люлее та същата работа,така че ще му вибрира на дупето на бебока  Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен. Супер заглавие на темичката Laughing.
Днес ходих уж на фетална морфология, но съм разочарована. С първата бременност ходих при други доктори на фетална и помня, че половин час гледахме бебето отвсякъде, а сега ме претупаха за няма и 10минути. Общо взето запомних поне, че според ехографа бебето тежи 966гр. и вече е съвсем на 100% мъж. И сега тази морфология ми се води и консултация все едно и после чак другия месец пак. Все още не са ми мерили корема с метър, нито на кантар съм стъпвала в кабинета на доктора, но поне всеки път оглежда уж на видеозона разни размери и дали си отговарят на седмиците.
Ох с тези сладоледи не мога да се спра. Като съм си харесала Фамилия шоколадовия най-голямата разфасовка и си го хапвам на два пъти. И си купувам такъв или всеки ден или най-рядко през ден. Съответно този месец съм качила над 3кг, а предните месеци все по кило качвах. Уж все на дини ще обръщам вместо сладолед, но не мога да случа на хубави. Дори сега в хладилника имам една голяма диня срязана на две, ама никак не е сладка и хем не я ям вече трети ден си седи, хем ми е жал да я хвърля.

# 44
  • Мнения: 2
Аз искам да попитам кога започвате да подготвяте всичко за бебоците,  newsm78  защото на мен само ми се карат , че нищо не бива да купувам предварително, което означава , че ще пазарува таткото без мен и предполагам на всички ви е ясно за каква какафония иде реч...

Общи условия

Активация на акаунт