Юнско слънце вън пече, мечтата ми е второ сърчице - ТЕМА 38

  • 25 732
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
 Hug и от мен

# 47
  • Мнения: 14
Ние правим опити за пръв път този месец Simple Smile Знам, че в повечето случаи става по-бавничко, но така се надявамеее  Heart Eyes
Четох, че е добре да се взима фолиева киселина 2-3 месеца преди зачеването  Thinking Вие взимате ли? Аз започнах преди 2 седмици Simple Smile

Успех на всички и весел уикенд Wink

# 48
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
dikssi89, Честит Рожден Ден и скоро най-хубавия подарък!!!
Маги, супер за ЧХГ, и аз се обзалагам, че са поне 2 Simple Smile
Бени, добре дошла отново  Hug
Фолиевата к-на е добре да започне да се пие най-късно заедно с бебеправенето Simple Smile

# 49
  • Мнения: 2 817
Милена, много хубава тема си сътворила   bouquet.

# 50
  • Мнения: 1 898
Добро утро момичета кокичета Simple Smile
Хайде да се отчета и днес с една хубава закусчица и кафенце  Hug

Крайно време е да понапълним темичката с малко  EFP EFP EFP че нещо много сме несериозни в последно време  Laughing Хубав , слънчев и спорен ден от мен  Grinning
 Hug Hug Hug за всички Simple Smile

# 51
  • Мнения: 315
Цитат
Момичета, аз преди малко не се сдържах и припишках един тест - разбира се както сами се досещате 
Отново се разочаровах, и се все повече започвам да се чудя как преди 6 години отпървия месец забременях без никакви проблеми, а сега вече трети месец отмина.
Започвам сериозно да се вкарвам в някакви филми какво може да се случва с нашите организми
Да, и при нас първия път стана от втория месец , а сега вече 1 година...Аз обаче не меря нищо и не правя тестове,най-големия проблем е ,че и .... не правим твърде често .ПРи мен явно О се е изместила по-рано-сомптомите ги усещам около 10-12-ти ден /това започна след раждането/ и цикъла ми се скъси от 30 на 26-28 дни.Та този месец се обичахме на 13-ия ден от МЦ, но аз си мисля че не съм в овулация CryТъй като нямам симптоми т.е . имах ги но 2 дни преди това.Уф, че ви напълних главите ....
СТИСКАМ палци за БУБА и ЙОАНА, иза всички които ще правя тестчета скоро PraynigЧАкаме вече много хубави новини!

# 52
  • Мнения: 315
Добре дошла,КРАСТАВИЦА!
Милена, поздравления за прекрасната темичка!
ssunshine_85,изненадва ме отрицателния тест...Направи нов след 1-2 дни ако не е дошла М.Продължавам да ти стискам палци Hug Praynig
НИАНА,за миг се пренесох там HugБлагодаря ти за прекрасното начало на всеки нов ден!

# 53
  • Мнения: 226
Добро утро,красавици! Дудинки се завръща с гръм и трясък да ви поздрави и да се включи отново в чакането и споделянето на емоции  Hug бях малко изпаднала в ужас,когато разбрах,че това хашимото се е развълнувало пак и последици от него две-диабет тип 2 и не получаване на бебе  Crossing Arms ooooh! сега излизам малко по малко от дупката и реших,че съм готова да се присъединя пак при вас-стига да ме приемете отново  Blush Simple Smile сега този месец пак опитваме,нищо че не знам какъв ще е резултатът.който страда или се нуждае от полезна информация за хашимото,щитовидна жлеза, диабет може да ме пита-като отворена книга съм.В момента взимам еутирокс,метфогамма,цефасел и фолиева до нормализиране функцията на жлезата и понижаването на кръвната захар.
е,излях си мъката,направих си реклама  Mr. Green и стискам палци скоро всички да направим чудото да стане реалност.Много цунки по муцунки за Пандичка,Милена,Ниана,флоретка,златна,Панди,Нели А.,Йоанна,Магги,Дикси,Гълъбче,Грахче и всички,които изпускам  Heart Eyes Hug Flutter

# 54
  • Мнения: 1 056
Niana както винаги ни радваш с прекрасната си закусчица и кафенце  Hug Hug благодарим ти от сърце  Hug
dudinki добре завърнала се, хайде този месец с повече успехи, знам, че открие ли се проблема се оправя, така чеее стискам палци, ще се пребориш с гадното хашимото и ще гушкаш и ти твоето съкровище.
Аз пък съм с едни цици наедрели утре казах на моя мъж, че ще ходим за сутиени, че по принцип съм с малък бюст иии сега като ми наедряха от раз циците няма какво да сложа. Иначе все се тревожа, че все още нищо не усещам, ноо пък циците миии поне са някакъв признак, че нещо се случва  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Момичета най-важното да не се прави всичко по учебник, а да се обичате иии всичко ще си дойде на мястото, но ако има нещо, което ви притеснява, не чакайте прословутата една година. Профилактични прегледи и изследвания, биха могли само да ви успокоят, че всичко е наред и нещата ще се случат - лято е време за море иии мнооогооо мнооогооо обичане  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 54
dbojidarova78  Hug
Честно казано и аз се изненадах, лелката още я няма 5 дни вече, утре сутрин ще направя тест пак Praynig
Добре дошла Краставица Hug
Аз фолиева киселина си пия от както почнахме бебеправенето преди няколко месеца. Помня че с първата бременност понеже стана малко изненадващо започнах да пия веднага като разбрах че съм бременна, след 3 месец на бременноста започнах да пия комбинирани витамини за бременни Wink

# 56
  • Мнения: 72
Здравейте сладурки, цоп и аз в тази прекрасна тема. Благодаря ти Милена.
Аз не чаках на 17 ти, но вчера цъфнах около 18.00ч. Не мога да кажа че бях толкова тъжна както всеки път защото напоследък се чувствам много изморена от това мислене, чакане общо взето от тези напразни надежди. Сложех превръзката аз но до този момент има само капка, уточнявам една и отделно розаво по тоалетната хартия. Много нещо ми се повреди цикъла от както работим за бебе. Та това е сладурки просто исках да споделя. Гушкам ви всички и пожелавам многоооо EFP

# 57
  • Мнения: 315
zuzi_M, значи все пак не си цъфнала още -то това розовото е съмнително Peace

# 58
  • Мнения: 159
Здравейте момичета  Simple Smile При нас е такава жега , а аз трябва да излизам..  Crazy
Замислих се одеве, представяте ли си колко е хубаво да разберете че сте бременни без да сте го чакали или очаквали..голям кеф  Mr. Green Завиждам на такива момичета  Laughing

# 59
  • Мнения: 431
Записвам се и аз.

Общи условия

Активация на акаунт