В Искам бебе се сдобихме с шкембета, гордо пъчим ги сега

  • 23 836
  • 769
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 131
Кучо, мерси за темичката.   bouquet
Ние се завърнахме от почивката и сега ще наваксам пропуснатото. Simple Smile
Успешна седмица на всички!  Rolling Eyes
 

# 16
  • Мнения: 91
Добро утро, записвам се и аз в новата темичка след малко отсъствие, Кучо  много е хубава  bouquet
Прочетох ви отгоре- отгоре, искам да честитя рождения ден на Зузата с малко закъснение, да е все така позитивна и безкрайно щастлива! Желая ти най-пуФкавото бебче на термин  Simple Smile
Гледам че Прахи е имала премеждия, радвам се, че всичко е минало добре.
Честита бебка в семейството на Арвенчето, да е жива и здрава и много да ги радва!
Нелка, резултатите ти от БХС изглеждат перфектни, дано и при мен са така, че отсега се напрягам за петъка  Crazy
Малко и за мен- записах се на ЖК, док ми даде направление за изследвания без никакъв проблем и даже каза, че другия месец ще ме прати и на кардиолог за проблема със сърцето. Засега ми изглежда свестен, но ще видим  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 7 118
Куч, и ние сме планирали доста неща за вършене..дано успеем, че с тази натовареност на мъжо нищо не се знае.

Бела, къде се изгуби и ти  Hug

Вес, чакаме разказ Mr. Green Добре дошла  Hug

# 18
  • Мнения: 619
Кучо страхотна темичка, благодаря  Hug
Аз имам много работа, ще пиша по-късно  Crazy

# 19
  • Мнения: 91
Зузка, имах изпит миналата седмица /предаде се без бой  Crazy /и падна едно четене, после уикенда ходихме малко на гости извън града и така.....  Hug
Добре завърнала се на Весито, чакаме да разкаже и да ни зареди малко с положителни емоции  Simple Smile Умирам си вече за моренце, не знам как ще дочакам да дойде август  newsm03  И в тази връзка да ви питам нещо- вие ходите ли на басейн сега?

# 20
  • Мнения: 1 096
Здравейте!

Можете ли да ми кажете вашето мнение при тези мерни единици дали резултатът се удвоява?

13.06- hCG + beta    S        78.84        mIU/ml
15.06- hCG + beta    S       173.53         IU/l

 Confused

# 21
  • София
  • Мнения: 8 131
Маги, всичко е наред. Мерните единици са пропорционални.
Едното е по-малка концентрация, в по-малък обем. Това е като да превръщаш километри в час в метри в секунда. Все едно и също е.
Но ти не ги ли пусна в същата лаборатория? Редно е така да се види движението.

# 22
  • Мнения: 1 096
Веси, мерси Hug
В различни лаборатории пусках. На 13.06 в Бодимед, а на 15.06 в Надежда, че там ми правиха и имунологични и с една кръв да изследваме всичко. Лаборантката каза,че 1:1 ще са резултатите, но реших и вас да попитам

# 23
  • Мнения: 7 118
Маги, потвърждавам, че всичко е наред  Mr. Green

Бела, никакъв басейн  Naughty На мен дори сега и в морето ми е забранено да се къпя, вероятно през втори триместър ще ми разрешат. Изрично питах док и това беше отговора: "плаж, но само стоиш на сянка, и то от 8 до 10 сутрин и никакво къпане не е желателно, въпреки че морето не е толкова опасно, като басейните"

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Здравейте, момичета   bouquet
Прахи, радвам се, че сте добре ! Пази се и полежавай  Hug Аз съм на диета и така ще си остана до края, но немога да пия фрешове, получавам контракции  Rolling Eyes
Весе, липсваше ни  Hug
Маги, супер ти е резултата  Simple Smile
Уф, определено съм си алергична към Гино - Певарила, да видим като се чуем след обед със Славчев, какво ще ме прави  Crossing Arms На човека сигурно му дотегна вече от мен  ooooh!
Хубав ден на всички  Hug

# 25
  • Мнения: 7 118
Арвенче, не се притеснявай, и аз съм му звънила по няколко пъти на доктора и съм го занимавала със себе си, той не се дразни от такива неща. По-добре да го занимаваш по телефона, отколкото да стоиш през кабинета му за нещо, което отнема 20 секунди.

# 26
  • Мнения: 1 096
Зузи,мерси Hug
Аз в събота заминавам на моренце. Дали не мога да си стоя под чадъра и през деня ooooh!. В четвъртък ще питам и Перси да видим какво ще каже.Четох, че сте коментирали кола маската и ще се въздържа от правене.

# 27
  • Мнения: 7 118
Маги, прегряването на този етап е много опасно и води до..лоши неща. Док беше категоричен.

# 28
  • Северозапада
  • Мнения: 5 471
  animal085

# 29
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Маги, от личен опит потвърждавам думите на Зуза - само малко да ми напече слънцето корема и Пумпалка става толкова буйна, че половин час не се кротва (а по принцип не я усещам много силно - леко и внимателно подритва и побутва). Вчера дори се развихри, въпреки, че бях на сянка - явно й е било много топло. Та на мен си ми казват когато не й е добре, ама ти още няма как да разбереш.

Мравче, явно малечка е поспалива, щом ти остава време за гимнастика  Mr. Green
Как сте вие?

Общи условия

Активация на акаунт