КЪРТИЦАТА по ТВ7 : ФИНАЛ

  • 33 342
  • 806
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5
Аз гласувах за Тошко,защото никой не го подозира и уж нищо не е каквото изглежда  Laughing Обаче от друга страна като погледна някак си не го виждам като Къртица.Прекалено първичен и елементарен изглежда за такава роля  newsm78 От доста време се колебая между него и Любо и ще се радвам да е Любо къртицата ,изигра го брилянтно  Wink

# 46
  • Мнения: 0
За мен Кирил е къртицата!

# 47
  • Мнения: 1 966
За мен къртичока е Кирчо. Дано успее да остане "под прикритие" на финала Crazy

# 48
  • Мнения: 620
...Ако това ще ти донесе удовлетворение, удоволствие, усещане за значимост и превъзходство- моля Simple Smile, надсмивай се още сега. Нямаме против да подкрепим другарче по форум.
Но не забелязах някой да е толкова категоричен, та това би отнело вълшебството на загадката.
Ти като не си забелязала, аз съм. И бъди сигурна, че няма да дойда и да те питам дали ще ме подкрепиш или не.
Съсредоточи се над предаването и не се занимавай с определяне на какво ми носи или не моето мнение!
Уважавам високомерието, защото е забавно  Simple Smile. Не визирам никого конкретно, по принцип говоря. И във връзка с темата, естествено  Wink.  Все пак всички станахме свидетели на старателно демонстрираното високомерие на голяма част от играчите. Именно то, в противовес с реалната им същност, беше особено интересно.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 1 255
Аз тотално се обърках с тази къртица - лутам се ту на един, ту на друг...  Laughing

# 50
  • Мнения: 4
И аз отначало си мисля за Кирил, но вече ме обърквате тотално. Особено онова със снимката на Икебаната.От къде се взе?

# 51
  • София
  • Мнения: 7 914
Вече нищо не мисля, искам просто да започва.  Crazy

# 52
  • Мнения: 1 807
Аз съвсем се обърках - останаха накрая всичките ми фаворити за къртицата! Simple Smile  Joy

Днес обаче съм на Рожден ден и сигурно няма да гледам или ще си открадвам по 10 минутки! Sad Както й да е - да е жив и здрав рожденика, пък вие после ще разказвате! Mr. Green

# 53
  • Мнения: 3
И аз отначало си мисля за Кирил, но вече ме обърквате тотално. Особено онова със снимката на Икебаната.От къде се взе?

Абе,Киро е за съжаление.Казвам за съжаление,защото са избрали актьор за Къртицата,иначе самия той ми е симпатичен. Щях да се радвам повече да е Икебаната,но пак проверих теста на Миглена и гледах старите епизоди 6,7 и 9-ти. Днес няма да мога да гледам предаването,защото ще съм заета точно в тоя обхват от време,в който ще дават предаването.  Confused Добре,че за целта вече има модерни телефони и WiFi ,та мисля да надникна в предаването поне за 20-ина минути по някое време,но утре с нетърпение ще изгледам целия финал.  Heart Eyes Стискам палци на Любо да спечели.

# 54
  • Мнения: 200
Привет в последната тема.
ТОВА нали сте го видели?


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=723381.msg25426474#msg25426474
Цитат
Не знам дали сте го обсъждали преди, като започва предаването, хеликоптерите прелитат край един планински връх с формата на глава на полегнал човек. Заприлича ми на Икебаната. Може и друг да е, аз гледам рядко.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=723381.msg25430690#msg25430690
Цитат
Ето тази глава в началото Епизод 69 - Битката "Стълба към небето" - 2 Част имах предвид в предишен мой пост. Само не знам защо ми заприлича на Икебаната. Всъщност не мога да определя на кого ми прилича сега.

Тодор го заподозрях, защото отказа да излезе на рождения ден на приятелката си. Нямало да се изкуши, за да не загуби парите на групата. Не съм гледала много редовно, може просто това да му е обичайното поведение. За Любо съм си написала разсъжденията.
Като обобщение, Марина и Любо са най-силните играчи, според мен.

Сега забелязах същата тази глава от планината на всяка снимка с участниците, под името на всеки, ама аз толкова и гледам.....

Последна редакция: пн, 17 юни 2013, 12:34 от ГАЛИ_ГЕ

# 55
  • Мнения: 0
ами това налагане на отпечатъка върху снимката на Икебаната ми се струва доста така сръчно направено.. кой пък си е ирал чак пък толкова.. ама всъщност предаването има супер зарибени фенове.. не е изключено някой да се е захванал и с това..
Иначе според мен на отпечатъка наистина е Икебаната, но това може също да е за заблуда и да е пуснато от самото предаване. Предполагам още от началото на предаването са си оставили такива козчета, с които могат да заблуждават зрителите в случай, че нещата труъгнат към разкриване на къртицата. Ако къртицата е Кирил, защо да не потърсят и такива методи за снемане на съмненията около него, при положение че вече е най-главния заподозрян..
Аз вече обаче не го мисля толкова.. остават няколко часа и най-накрая ще разберем:)
Много се надявам Любо да вземе парите, ако разбира се не се окаже къртицата.. Но и къртицата да е, нека да вземе парите от сметката си:)) В крайна сметка те са тези, които ни забавляваха три месеца и които пиха и ядоха какви ли не гадости, подлагаха се на всякакви изпитания:) заслужават си парите:)))) go go Любо newsm44
А.. пропуснах да кажа, че парите и от двете сметки искам да ги вземе някой от гражданската квота, защото е тъпо якой от тях да остане без хонорар за това което е преживял.. то така или иначе някой ще остане, ама.. както и да е

# 56
# 57
  • Мнения: 511
Ще е интересно ако довечера на някой от първите тестове отпадне Кирил Ефремов. Тогава останалите (освен Тошко) ще са доста шашнати Simple Smile

Иначе къртицата мисля, че е Икебаната, но ще съм доволна и на Любчо Simple Smile А за победител пак ми се иска да е някой от тях.

# 58
  • IT
  • Мнения: 3 704
Благодаря за темата,
мисля че е Киро или Ики.
А се надявам Любо или Маринка да си тръгнат с парите

# 59
  • Мнения: 3
Теста на Миглена срещу Жени,когато Миглена игра с Донков:
 
Тест 3:

1. Къртицата има ли специфичен диалект?-Донков Няма,Киро няма,Икебаната има. Съвпадение с Киро,Икебаната-Грешка.
2. Пие ли Къртицата алкохол? Донков пие,Киро пие,Икебаната-не(може би напиването в къщата е третия път,когато е пил алкохол доколкото разбрах) Съвпадение с Киро,Икебаната Грешка.
3. Обича ли Къртицата рано сутрин да танцува?-Донков-не,Киро-не,Икебаната-да. Съвпадение с Киро,Икебаната-грешка.
4. Къртицата има ли страх от насекоми? Донков-да,от паяци,Киро и Икебаната-не. Грешка-с Киро и с Икебаната.
5. Присъства ли буквата "Е" в презимето на Къртицата? Не-Деян Донков Николов,Кирил Иванов Ефремов,Деян Ангелов Неделчев-Да,само той има "Е". Съвпадение с Киро,Грешка с Икебаната.
6. Снимала ли се е Къртицата за календар? Донков  и Киро-Не,доколкото се рових и търсих,не намерих.  За Икебаната също не намерих да се е снимал.  Съвпадение
7. Участва ли Къртицата в последното предверие? Не,тогава участваха само Миглена,Рут и Жени. Съвпадение
8. Какъв зодиакален знак има Къртицата: Деян Донков е Дева-земен,Киро и Икебаната е земен също-Козирог,а Киро е Огнен-Лъв. Съвпадение с Икебаната,Киро-грешка.
- земен
- въздушен
- воден
- огнен
9. Посети ли Къртицата импровизираната тоалетна по време на последната нощ на Къртицата? Донков и Икебаната я посетиха,Киро-не. Съвпадение с Икебаната,Киро-грешка.
10. Кой е Къртицата? Донков-Грешка.

Меги имаше 6 верни,като игра с Донков

 6 верни с Киро.
4 верни с Икебаната.
Стига да не греша за Календара или страха от насекоми,за Донков има страх от паяци,за Киро или Икебаната няма инфо да имат страх от насекоми.

Общи условия

Активация на акаунт