Мартенските мами гушкат бебчета засмени!

  • 33 217
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 423
Симптомите за зъби са мнооого лигавене, настървено лапане на ръцете чак до болка, подсечено дупе, червени петна на лицето, воднисти сополки, при някои бебета температура. Всичко без температура имаме, а зъби йок.
Donka_78, възможно ли е да не харесва млякото, или и тук беше така? Ако не отмине за няколко дни търси педиатър.

# 676
  • София
  • Мнения: 167
Йоси вади зъби  (все още вади, няма грешка) с 39 градуса и разстройство. Ида и тя беше така, вкл. се подсичаше.
Ели за сега само лапа ръцете и нервничи, определено процесът е започнал, ама нали е процес ...

# 677
  • Мнения: 374
... Ели за сега само лапа ръцете и нервничи, определено процесът е започнал, ама нали е процес ...
Мдааа, същата ситуация + слюноотделянето.

# 678
  • Мнения: 0
Здравейте!Искам да попитам дали е нормално(започнах да се притеснявам)преди всяко заспиване през деня бебчо нервничи и много плаче,виждам че му се спи търка си очичките и нослето, а не може да заспи  Embarassed Simple Smile

# 679
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
TheBlackWidow , ти слагаш ли вече Дж. в столчето?

Слагам го в най- долната позиция на полулегнало положение ( същият наклон като при шезлонга е) докато готвя в кухнята, за да е при мен и когато ние се храним на масата.

Аз за зъбките мажа с хомеопатично гелче. Не знам дали помага, но моя по принцип не си е нервак. Онзи ден реших да взема по-силните мазила на Оражел, но нямаше точно това, което търся в магазина в който бях и си тръгнах капо.


ANGREZI Пробай да му дадеш някаква лека пелена в ръцете да си закрива лицето и очите, така се успокояват. Моят трол, а и каката ми така се приспиваха. Като заспи я махаш разбира се, да не си я увие около врата.

# 680
  • Мнения: 374
От 5-6 дни забелязвам, че Микаел също доста се успокоява с пелената върху лицето. Като щраус е - важното е лицето да не се вижда Laughing

# 681
  • Мнения: 0
Благодаря  Simple Smile И това ще пробвам,аз му слагам възглавница обича да се гушка в нея, но и това понякога не помага,възможно ли е да му е горещо?Може да е като мен аз не понасям да ми е горещо Grinning

# 682
  • Мнения: 0
Бих искала и да попитам(ако не досаждам)за захранването,което никак не ми е ясно,ако може някъде да видя примерно меню.ЛЛ ми каза да давам оризова каша,а съм чела че от нея се наддава,пък бебчо вече е 8.200  Simple Smile

# 683
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Бих искала и да попитам(ако не досаждам)за захранването,което никак не ми е ясно,ако може някъде да видя примерно меню.ЛЛ ми каза да давам оризова каша,а съм чела че от нея се наддава,пък бебчо вече е 8.200  Simple Smile

Това с наддаването и оризовата каша винаги ми е било странно оправдание. Препоръчва се оризова и овесена каша като начало на захранване, тъй като не са алергени.
А и за да наддаде много от оризовата каша, трябва да храниш детето само с нея. Реално тя се дава по няколко лъжички в началото и се увеличава постепенно ( според детето) като количество.

Давала съм примерни менюта за захранване предивид тукашната Асоциация на Педиатрите в Америка.
Ето пример специфично от марката Гербер за започване на захранване. Като този пример е подкрепен от горната асоциация http://www.gerber.com/supportedsitter/nutrition_and_feeding/supp … rition_guide.aspx

Ако искаш лично мнение, вслушай се в ЛЛ консултанта си.  Peace

# 684
  • Мнения: 0
Благодаря много!   bouquet

# 685
  • Мнения: 4 292
 Здравейте момичета! Искам да ви поздравя за хубавата темичка, снощи ви хвърлих едно око за първи път (а защо ли до сега не съм newsm78) и се изненадах колко смислени неща си коментирате. Само в десет поста назад имаше толкова интересна и полезна информация, колкото не съм виждала в друга тема. Моето бебе е февруарче, но това не ми пречи да ви поглеждам.
 Приятен ден ви пожелавам!

# 686
  • София
  • Мнения: 423
TheBlackWidow , ти слагаш ли вече Дж. в столчето?

Слагам го в най- долната позиция на полулегнало положение ( същият наклон като при шезлонга е) докато готвя в кухнята, за да е при мен и когато ние се храним на масата.


Имах в предвид в Бъмбото на каката?

# 687
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Оуу не. Причината не е в това, че не искам да го слагам... не става номера заарди дебелите му бедра.  Mr. Green
Неизползваемо е за него това чудо.  Joy

# 688
  • Мнения: 374
... Моето бебе е февруарче, но това не ми пречи да ви поглеждам. ...
Ааа, ти какво си мислиш - аз пък също надничам в темата на февруарските бебета и ми е доста полезна, защото чета какво може да ме очаква в близко бъдеще smile3534 smile3533

# 689
  • София
  • Мнения: 23 188
... Моето бебе е февруарче, но това не ми пречи да ви поглеждам. ...
Ааа, ти какво си мислиш - аз пък също надничам в темата на февруарските бебета и ми е доста полезна, защото чета какво може да ме очаква в близко бъдеще smile3534 smile3533
аз пък от декемврийските бебета съм почнала да шпионирам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт