Oктомврийчета - 36

  • 70 438
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 42
Честит Рожден ден на всички пораснали октомврийчета! Да са живи и здрави!
И нас не ни подмина гадния вирус - Алекс е с висока температура, хрема и разтройство, Никол е с хрема. Писна ми вече. Това е третото боледуване за няма и месец. Общо е бил на градина около 8 дни. Обаче по цял ден плаче там. Как ще свикне незнам.
РД мина добре, като изключим че две от майките се скараха помежду си и имаше грозни обиди. А в градината не додоха торта. Наредих едни малки кексчета и в средата сложих свещичката.
Краси, много съжалявам!

# 661
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Добро утро!
За настроение.... и специално за Аримчето Mr. Green

skorpi, такъв е перода. Всички се разболяват много. И ние в рамките на месец бяхме 2 пъти болни.  Crazy Оправяйте се бързо!
А как успяха тези майки да се скарат точно на празника на децата?!  ooooh!

Относно памперсите - да кажа,че Нени през нощта също спи с преходни гащи. Става и си казва, като му се ходи до тоалетна,но от време на време имаме и ''пропуски''. Не ме притеснява за момента. Важното е, постепенно да свиква. Peace Засега се справя чудесно!  Hug




# 662
  • Мнения: 2 286
Сим от повече от година е без никакъв памперс. Много бързо сам се отказа от нощния. Но често имаме аварии. Има периоди, в които всичко е спокойно и като влезе в серия, свят ми се извива от пране и сушене.

Не се буди сам. Или го прави много, много рядко. Но ако не съм заспала, към 12ч го гушвам и го водя в тоалетната да се изпишка.

# 663
  • Мнения: 65
Честито на днешните рожденици- Боряна, Дени и Митко Tada newsm38 newsm38 newsm38! Да са много здрави и щастливи, желая им прекрасно детство и много игри! Честито и на рождениците от предишните дни, които пропуснах!
 
Мишанка, аз от около 3 седмици давам на Йоана Имунобор, не съм съвсем убедена, но предполагам, че и той донякъде помогна близо двуседмичната хрема и кашлица да не се задълбочат в нещо по-сериозно и да ги преборим. Но наред с него давам също и сребърна вода, клеева тинктура и веднъж седмично осцилококцинум.

# 664
  • Сливен
  • Мнения: 140
Честити рождени дни на всички октомврийчета!
Честит да е и на моето диваненце
Hug



Краси  Hug ,кураж и нека всичко се нареди както го искаш
аз нямам нет,в момента ползвам флашката на сина,която е на глобул,но е ад!
Milla Elaine и ние сме още с нощен памперс. Права е Оле - няма от какво да се срамуваш, това да му е проблема на детето.

и ние сме с нощния памперс,има дни когато е сух,но той пие много вода през нощта!

# 665
  • Мнения: 2 286
Мимка, да ти живо и здраво момчето! Да расте усмиханто и щастливо дете!

# 666
  • Мнения: 184
Здравейте и от мен,
Честит Рожден Ден на всички октомврийски сладури през последните дни! Да растат здрави и щастливи деца!
мамам-ам, за хомеопатия мислила ли си? Аз давах на малкия игнатиа амара преди повече от година, мисля че помогна.
Мис Файн, тука ли си вече? Хайде да се видим:)
Мила, на братовчедка ми детенцето (септемврийче) също почти не си казва. Пишкането стиска, докато тя се сети да иде да го изчурка, но с акото трудно уцелват момента и директно в гащите. Ще се усетят, че не може вечно така де. Нико само гърнето ли не иска? Може директно в тоалетната чиния да вършите работата.
Болестите - май наистина им е сезонът, дано пикът да е отминал поне.

# 667
  • Мнения: X
Здравейте.
Благодаря за пожеланията.   Hug Hug
Честито на всички рожденичета до този момент, да растат обичани, здрави и щастливи за радост на мама и тате.  Hug Hug

Борко също е с нощен памперс и няма изгледи скоро да отпадне. Той пие вечер айрян и много пишка от това.

Не успяхме да отпразнуваме рд в детската градина, защото кашляше, така че имахме само домашен празник.

Като подкрепящо за имунната система давам Рибчо, понякога и клей.

# 668
  • Мнения: 62
Честит рожден ден на Дени и другите октомврийчета с рождени дни от предходните дни!
Да бъдат здрави, щастливи и винаги засмени! 
newsm59

Май и при нас проблема с нощния памперс е заради многото течности, които пие - вечер и нощем пие по 1-2 кофички кисело мляко. От тази нощ го разреждам с много вода - като айрян, с тенденция да преминем само на вода и после и нея да откажем. Пие по 4-5 кофички кисело мляко на ден  и много ми се струва, затова предприемам тези мерки по ограничаването му.

bubolechence
и аз се замислих за хомеопатия, но днес по-малко плака в детската и ще зачакам още малко - може да се размине само с говорене  Simple Smile Ако не стане - ще пробвам и с "помощни средства".

# 669
  • Мнения: X
Мамам, Борис изпива по 2 кофички на ден, вечер преди сън и сутрин към 5 ч.  ooooh!

# 670
  • София
  • Мнения: 483
Честит рожден ден на Пецата на мама Веси Барабеси, Радо на мама Олето   party023  Gift newsm67
Честити трети годинки и на Мишелка и Денислав, които изпуснах вчера  newsm59
Много са ни хубави октомврийчетата, да са ни здравички и умнички  Heart Eyes

Мишанка, благодаря  Hug Ама ме светни на лични как става това с картинките, моля  Praynig
Аз пък нищо не давам за имунната система  newsm78 Ева маа плодове с килограми, де каквото се изпречи пред очите и. Снощи нападна неизмито грозде, нямаше търпение да го измия даже  hahaha Давам нещо подсилващо само в случай на разболяване някакво.
И ние сме с нощен памперс, който е понамокрен само когато вечер е пила прясно мляко. Ако пропусне "приспивателното", на сутринта пампата е съвсем суха  ooooh! Аз предпочитам да пие вода, но тя си иска млякото и то държи да е в шише с биберон и това е....

# 671
  • Мнения: 434
Честито на порасналите дечица!
Айде и ние в кюпа - батко с драйфо-дрисък; Мая само с дрисък. Пият лечебна хумана. Не мога да кажа, че ми писна, защото им свикнах, просто не се нервирам толкова като са болни, не знам дали е добре това. Утре ги оставяме на баба им да се бори с тях и с баща им изчезваме за 3 дни  Crossing Arms
Да оздравяват всички, че да си починем ние  Laughing

# 672
  • Мнения: 129
MartakEly  Мерси за хубавите пожелания, Честото днес на Олето и Весито Simple Smile Да са усмихнати децата! Не пиша при нас няма нищо интересно, освен забавата с малкия. Другото което ме  мъчи е ината на младежа. Ама какво да му кажа като и аз съм била такава.   Ние празнувахме скромно, а днес в градината ще има клоун, торта, ще ги рисуват и т.н. Стига толкова внимание Simple Smile 
Понеже продължаваме да сме екстремнни родители след мятането в басейна сега има ново предизвикателство,  клипчетата са настрани но незнам как да ги обърна така, че извинявайте за това Simple Smile http://vbox7.com/play:b78d26f084
На младежа му е много забавно поне засега, преди това го качвахме повече на понита но те тръскат ужасно като минат в тръст, та преживя страха от височината и големината на кончетата и им се радва.  Аз повече се притеснявам да не цопне, че се върти и все си мисля че все оше  не осъзнава възможността да плонжира, затова се държи толкова естественно.
 

# 673
  • София
  • Мнения: 483
Хей zarat, здравей  Hug Така се радвам, че се отби! Честит рожден ден на прекрасното ти момченце   party023 newsm59

# 674
  • Мнения: 2 286
Честит празник на днешните малчугани! Да са здрави, много усмихнати и весели деца! Да растат спокойни и много обичани Heart Eyes .

Общи условия

Активация на акаунт