"Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~3

  • 50 692
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Здравейте момичета хайде на по една салата за обяд...вили-72 аз се хванах снощи да гледам напред сериите и като гледам станало 3 часа...доста е интересн и оплетен самия сериал доста неща ще станат , но ще гледаме и ще видим ще си ги коментираме вечер


# 31
  • Мнения: 36 752
Руми мерси за обяда  eat eat

Аз все още не се изкушавам да гледам напред. Може би защото гледах друг сериал...но сега през ваканцията едва ли ще устоя, но и аз предпочитам да гледам епизод по епизод. Интересно ми е да предугаждам какво ще направи някой герой.
Много се забавлявам със Самур ага. Не съм запомнила името на актьора, но е много подходящ за ролята си...Като вземе да върти тези билюри...или единия билюр полузатворен, другия обаче ще изхвръкне от орбита... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Голяма работа е.
Много ми харесва Джерен, не само като визия, но и играта. Снощи отново много убедително показа изненадата, стъписването, малко притеснение и след това как бързо се окопити....за сцената в самолета говоря. Еркан знам, че може да изиграе всичко, не ме изненадва, само се радвам на играта му. Но новите актьори, които не съм гледала до сега са ми много интересни. Всички  сякаш родени точно за ролите, които играят.

# 32
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 356

Софи и аз мисля, че Джерен си спомни това име Мерал. Безбожниците захвърлили децата в канавката, но кой ли ги е намерил  newsm78 и защо са били разделени двете деца  newsm78

Филма е много интересен и с това,че истината винаги е различна от това,което ни се представя. За това с нетърпение се чака всеки следващ епизод. С нарязването на сериите се губи тръпката от очакването.Например оригиналния седми епизод свършва с репликите на Омер,че Джерен е седнала на мястото му в самолета.
Относно Гюлизар-почти до края на сериала ще ни ядосва-но не може всички герои да са положителни.
Но пък ние се радваме на Омер за сега.Сигурна съм,че на по-късен етап ще го охулваме и него,но за момента е -фффлюбения,налапал цялата въдица вече Joy Joy

# 33
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Руми мерси за обяда  eat eat

Аз все още не се изкушавам да гледам напред. Може би защото гледах друг сериал...но сега през ваканцията едва ли ще устоя, но и аз предпочитам да гледам епизод по епизод. Интересно ми е да предугаждам какво ще направи някой герой.
Много се забавлявам със Самур ага. Не съм запомнила името на актьора, но е много подходящ за ролята си...Като вземе да върти тези билюри...или единия билюр полузатворен, другия обаче ще изхвръкне от орбита... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Голяма работа е.
Много ми харесва Джерен, не само като визия, но и играта. Снощи отново много убедително показа изненадата, стъписването, малко притеснение и след това как бързо се окопити....за сцената в самолета говоря. Еркан знам, че може да изиграе всичко, не ме изненадва, само се радвам на играта му. Но новите актьори, които не съм гледала до сега са ми много интересни. Всички  сякаш родени точно за ролите, които играят.

През ваканцията няма да устоиш ми се струва....Самур ага никак не ми харесва незнам ролята му е кофти но пък си я играе доста добре....Джерен си играе доста добре и тя двамата с Юмер много си подхождат както каза ти  Hug

# 34
  • Велико Търново
  • Мнения: 7

# 35
# 36
  • Мнения: 36 752



Олеееееееее, аз съм му кака, пък той ми изглежда като дъртак и то преди 8 години  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy hahaha hahaha hahaha hahaha

Благодаря Вили  Hug за инфото  Peace

# 37
  • Мнения: 36 752
KKATINNA гледала съм няколко части с лошия Юмер...много лош става наистина по едно време, но нали всички герои на Еркан за мен са "мамин хубав", не му придирям много много....Все са ми хубави неговите герои...Някак така от вътре ми идва да си ги харесвам  Peace
Довечера дали отново ще се връщат заедно от Станбул...или ще имат романтична вечер на Босфора....Да не си помислите, че знам какво ще се случи...само си мечтая  Grinning Grinning Grinning

# 38
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Момичета да почерпя по една мента  Hug Hug Hug

# 39
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
KKATINNA гледала съм няколко части с лошия Юмер...много лош става наистина по едно време, но нали всички герои на Еркан за мен са "мамин хубав", не му придирям много много....Все са ми хубави неговите герои...Някак така от вътре ми идва да си ги харесвам  Peace
Довечера дали отново ще се връщат заедно от Станбул...или ще имат романтична вечер на Босфора....Да не си помислите, че знам какво ще се случи...само си мечтая  Grinning Grinning Grinning

Аз мисля че ще се върнат заедно ама като се замисля повече нали той ще стои 5часа и нямам как да стане newsm78

# 40
  • Мнения: 36 752
Руми чудесно предложение в края на работния ден....Ето и от мен една мастика...можем да си направим облак...



KKATINNA гледала съм няколко части с лошия Юмер...много лош става наистина по едно време, но нали всички герои на Еркан за мен са "мамин хубав", не му придирям много много....Все са ми хубави неговите герои...Някак така от вътре ми идва да си ги харесвам  Peace
Довечера дали отново ще се връщат заедно от Станбул...или ще имат романтична вечер на Босфора....Да не си помислите, че знам какво ще се случи...само си мечтая  Grinning Grinning Grinning

Аз мисля че ще се върнат заедно ама като се замисля повече нали той ще стои 5часа и нямам как да стане newsm78

Пет часа ще стои в Италия и след това случайно ще отиде на конференцията....Ще го измисли, за да бъдат заедно...Да не мислиш, че сега случайно пътува със същия полет и местата един до друг...Голямо съвпадение  Grinning Grinning Юмер  може да изиграе една табла с бащата на Джерен...ще видим след два часа.....

# 41
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
При Юмер няма случайни неща всичко е измислил толкова много е лапнал въдичката че няма накъде hahaha

# 42
  • Мнения: 7 044
   Здравейте, момичета,

    искам нещо важно да отбележа - любовта на Мустафа и Мериемдже.
    Любовта на Мустафа и Мериемдже е една душа в две тела.
    Неестествено влюбена двойка.......безоблачна..... Блаженна радост се усмихва за тях двамата....Те се радват на любовта си и са предостатъчно щастливи......в най-горната точка....

     Огънят, който гори между тях като хала поглъща любовта им.  Като светло слънце облъчва един на друг тяхната всеотдайност.....

     Мериемдже свети вътре в любовта на Мустафа като се неслаждава на неговото щастие....Те споделят взаемно чувствата и опиянетието, което ги обвзема......

      Привет - блестяща любов....
      Привет сноп от светлинни лъчи в небосвода.....
      Любовта им се разпалва неистово като пламтящ поток, който се крие някъде в безкрая.....
     
      Любовта им е свещен завет за вярност.....Душите им препускат смело над облаците...сливат се и се разделят като светкавична прегръдка за щастие......върховно....неповторимо щастие....

      Любовта на Мустафа и Мериемдже е КУЛТОВА ЛЮБОВ......непосъдна на злите езици.....

      Мустафа е необездан в любовта си към Мериемдже....Той е своеволен, несдържан, буен до полуда.... Тази ме необуздана страст кара Мериемдже да потръпва от унеса на щастието.
       Атмосферата на любов е основата на техния живот.

       Любовта е най-силния подтик в техния живот....Тя упражнява силно влияние върху тях......
   
       Любовта им ги управлява ежедневно.....тази любов за тях е АДЪТ И РАЯТ на Земята......

       

   
   

# 43
  • Мнения: 14 495


Руми , Hug Ани Hug благодаря за разхлаждащите напитки  bouquet
Дано няма много алкохол в тях ,че серия ни чака Laughing

Колкото до любовта на тези две

 сладурчета  е невероятна - мнаго ги харесвам Hug





Сиси  HugКакто венаги  точна и интересна  Laughing

# 44
  • Мнения: 14 495
Само се чудя какво ще измисли днес тази толкова зла и завистлива жена.

Общи условия

Активация на акаунт