Домакини - първи сезон/петнадесети епизод

  • 35 408
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 169
Ето ме и мен с днешна дата  Hug
Куинче, благодаря за купонджийската тема  Party
Ваничка, браво на децата, 5:0 е екстра резултат. За проекта на мъжа ти - дано да вземете правилното решение и да ви се получат нещата, дано!  Hug
Много ви благодаря за мненията за сестра ми. Прави сте - всеки има право на щастие, и никой няма право да съди останалите. Ще видим как ще се развият нещата, засега не мисля да предприемам нищо.
Днес пък баба ми е паднала на улицата  Tired Ходила до болницата за някакви рецепти, което си е далечко за нея. Взела такси и не била сама, а с приятелка (тя приятелката на нейните години, ама уж е по - добре, та я води насам - натам), обаче както вървяла и се схванал кракът и паднала на земята. Добре, че не е била на платното, не се е и ударила много. Като си помисля какво можеше да стане, ужас  Confused Бил е малкият дявол - отървала се е с уплаха и малко натъртвания по лакътя и гърба, но като цяло е добре. Обаче е много уплашена - не е хапвала нищичко цял ден, казва че скоро нямало да излезе от тях, че вече за нищо не става и тем подобни. Трябва да и вдъхнем кураж, че нещо хич не ми харесват подобни приказки  Tired

# 16
  • Мнения: 644
Да ни е честита новата тема.
Лягам,че ще умра от преяждане.Емо ме ядосва.Наспа се и сега е крив.

# 17
  • София
  • Мнения: 11 704
Ееее, ма сте гаднички....използвахте намалението от моята липса, преврат ми бе спретнат /ма аз не съм от БеСеПето  и хоп, троп....запис. Аз последна...
Кой раздава торти и аз защо не съм включена...`щото се грижите за моята фигура, знам ви, знам ви  Simple Smile Казах си аз, че ще има проверка тайна, ама тук няма хора....къде сте бре, красотни??
Много ми е жега. Как ще се спи, май на климатика  newsm78
Какво исках да ви кажа,...моля, да имате търпение да ме изчакате да се сетя...ами не става. ..А, може да си кръстим "епизод - горещ". Само това ми идва в главуната. Коя е новата ни приятелка...да я запиша У теФтеро...не помня как се казваше..Да се представи подобаващо, колко мъже има, млада ли е, стара ли е, деца дребни кат`т бонбони и какво прави по цял ден. Ако пожелае да ни каже и от къде е.  Да си знае, че тук на гости се идва с подаръче ....торти ядем ежедневно!!  Simple Smile За пиЙЕне - всичко по ред.
ваничка, нека да опита твоя ММ. Може и да стане. Дано не е свързано с големи пари....да разбира ми е думата. Нали ме разбираш...
Куини,   bouquet
Проверката ще бъде продължена извенредно...да се появите.  Naughty
Отивам на раСодка е ще се завърна.
ПП. Много съм залухана, връщам се да чета и стигам до моя пост и си викам, "коя ли е пък тази другарка.... newsm78" нова е"......Марче, Марче..залухано Марче

Последна редакция: вт, 18 юни 2013, 23:35 от marche14

# 18
  • София
  • Мнения: 2 265
Моята разходка ще е до леглото, уж кафе пих преди 20на минути, ама не помага Joy

Петьо играе видеоигра, хич не му се спи...

Ще го примамя с приказата и с оговорката за утрешното кино...

# 19
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Лека нощ, утре съм на зъбар...


# 20
  • София
  • Мнения: 2 265
Ох, Мари, че е хубаво одеяло...
Успех утре при зъбаря!

Лека нощ на всички!

# 21
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Куини тема 14 май я няма в архива.Не, че е важно.
Ваничка дано да е за добро, каквото и да решите
Лека нощ и от мен

# 22
  • Мнения: 2 169
Лека и от мен на всички, до утре  Hug

# 23
  • Мнения: 4
Марче,мина проверката и всички тръгнаха към леглата да спят.  Laughing Поне сте в София на по-хладничко,че при нас е...Да кажа по този повод-моя бивша колежка беше влюбена в София.И всеки път като се връща от командировка,неизменно казваше:"Еххх,София си е София,едно слънчево,едно приветливо,и няма тези горещини като в Пловдив"... Grinning Ама си беше права жената,де. Wink
Марѝ,успех при зъбарчето утре! Ще стискаме палци да не те боли. Hug
И от мене лека нощ!  Hug

# 24
  • Мнения: 3 841
Гостито утре се отложи, три пъти ураааа! По този повод си поспах следобедно, не го бях правила не помня откога!

Горещо викате, че ви е, хммм! Да се почерпим по едно сладоледче:



Мари - да минава и заминава зъбаря утре и да не те боли повече! Praynig

Лус - правилно ли разбрах, че пиеш кафе преди лягане! Аз ако го направя, изобщо няма да заспя... Wink

Ерма - ти в Пловдив ли си?

Ваничка - седни и си направи списък с + и - за този проект, така ще ти се изясни картинката, а понякога човек трябва и да рискува, за да спечели. Браво и на малкия футболист! Peace

Вио - малкият дявол е бил, дано скоро се отърве от уплаха.  Peace

Тити - върви ли ученето?

Целувки на всички! Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 897
Марчееееееее, нали беше на диета и не искаше почерпки с торти Joy
Ще ме умори тая жега! Искам да съм на поне 1500 м надморска височина, в една дървена виличка, гора, поточе...само да няма комари. Преди месец на Боровец щяха да ни изядат - огромни, на рояци... ни Аутан, ни дявол помага.
Мари, стискам палци за утре!
Тити, и аз съм преяла като теб, едва дишам.Краднах си от дъвките на детето, та дано ми олекне. Отивам да изпуша един фас и да броя овце. Не ми се спи, бе хора. Едва заспивам към три и след три часа съм ококорила очите!
Ваничка, пожелавам ви  да вземете правилно решение и да го следвате смело.
Лека и спокойна!

# 26
  • Мнения: 897
Леле, Смърфи, как ме съблазняваш! Иде ми да хукна към денонощния.

# 27
  • София
  • Мнения: 11 704
Мушкатова, Мушкатова, само с теб си останах, всички спят. Двете сме кукумицинки.  Simple Smile Трудно заспивам, късно, все едни идеи ми идват през нощта, все трудни за изпълнение, едни терзания безкрайни. Но, сутрин не ме търси...черен облак, мразя себе си и всички около мен.
Искам да съм на поне 1500 м надморска височина, в една дървена виличка, гора, поточе...само да няма комари. Преди месец на Боровец щяха да ни изядат - огромни, на рояци... ни Аутан, ни дявол помага.

А, ще ходя  на планина да ме изядат комарите. А, що мухи има не е истина направо. Не отивам. Тука на горещото.

Смърфи, ще го `апна този сладолед, нищо че не си падам, няма зян да става, ще се разтопи. Те всички спят.
Отивам да гледам филм. Утре на кафе, ще дойда някъде към 11 ч.  wavey

# 28
  • Мнения: 897
Марче, аз и да съм наспана сутрин съм много зла. Докато не си изпия кафето с два пирона. Вкъщи знаят, че мама не се закача 15 мин след като стане.

# 29
  • Мнения: 4
Марче,
Скрит текст:
днес пуснах снимки,които си качвала в другата тема.Надявам се,че не съм те засегнала,още повече споменах,че са твои.Ако съм нарушила авторското ти право,моля най-смирено за извинение!  Hug
Смърфиетка,така ми е топло,този сладолед идва тъкмо навреме.Няма да се спи пак... ще се яде,явно. Laughing И да,в Пловдив живея.

Общи условия

Активация на акаунт