Онлайн любов се развъртяла и резултатът - АВГУСТинче вече се изправя

  • 26 469
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • До морето
  • Мнения: 7 060
Aaaaa, моля, моля - аз работя и хич не съм ги защитавала  Crossing Arms Имат много хубави неща, имат и големи боклуци, но цените им са високи за българския пазар. Иначе те не претендират да са висша мода. Просто за българската действителност идват доста скъпи и хората като дават пари очакват да е по- качествено. Както каза Блонди в Европа това си е средна ръка магазин- взимаш, късаш, хвърляш и купуваш ново. Дрехите са за по един сезон, повече рядко издържат, което въобще не се вписва в нашите представи и възможности  Wink Детското, на мен ми харесва, ама и аз чакам Сале-то + отстъпката от персонала, иначе не си заслужава  Naughty

Снощи сънувах, че отивам на гости на Бюти в Пловдив за 3 дни без детето, за да гледам Анди, а тя да учи за изпита  Laughing И отивам аз с едно такси по една кална улица и виждам една старовремска българска къща с едни тежки порти, много красива. С огромен двор, а вътре се строят още две къщи, обаче едната я боядисват оранжева. И аз си викам, егати кича, едната къща каква хубава я направили, а втората въобще не се връзва стилово  Laughing И после казвам на таксиджията,  да спре тука и той ми вика "Ама ти при Анито ли отиваш, я и занеси този букет" и ми дава един огрооооомен букет за нея  Joy

ВТД, ми аз затова много се притеснявах като започнахме, щото си викам хората сега ще ме разправят, пък ние нищо не сме имали те като са били заедно, аз си страдах след тежка раздяла и въобще не съм го поглеждала. А най- странното е, че тя още тогава малко го ревнуваше от мен и аз й се чудех на акъла. А после като се събрахме с ММ, върви и обяснявай, че не е била права  Rolling Eyes А аз забравих да ти кажа колко много се смях затова, че в рода на ТМ винаги оставяли столова и маси по терасите и се чудиш как са оживяли  Joy Joy Joy Joy Joy Въобще с твоите постове винаги се забавлявам  Laughing

Фери, мерси за обяснението, аз леща мразя и хич не ми звучи вкусно, ама ще се пробвам да направя на чавето  Hug

Белверде, ти си била много отракана мадама, а? Скрита лимонка, я какви смс-и пишеш  Joy Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 4 070
На Блонди и Белверде,  bouquet  bouquet Hug Hug
Муки, сега чак четох, че в предната тема си писала за млеката- акакво соево пробва? В ДМ има едно соево с ванилия и е на доста прилична цена, ако не си го пробвала- опитай него. Hug
За запознанство с половинката, нашето май е скучно и банално- бяхме за кратко в един курс в университета. Party
Блонди, лела Ог ми харесва , но според мен Буболинката (която е спец в сватбените торти)и разни други са по- добри от нея, поне на живо каквото съм виждала. Ще чакам да пуснеш тортата. Hug
Тая торта с маргарин и хляб правихте ли я ?
Моето бебе може да спечели приза за последно избили зъби. Още ни един няма. no А и закуска едва утре мисля да почвам, някакви си 4 месеца след захранването.  Wink

# 17
  • Мнения: 16
Ауу, Вивиен, много е хубава  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes много е нежна  Heart Eyes
Блонди, ми уж си беше всичко както си трябва, ама вика, че можеее, съвсем леко да е станал фала. Той по принцип никога не е правил фалове, ама никога, та сега се учудих много  Tired Като се знам, че 1 година опитвахме за малката, сега си мисля, че и от капка ще хване. Пък и съм баш в пика на овуто  Tired Нищо, де, поне ще си имам подаръче за рд  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
А, Гунди и ние се борим за тоя приз  Hug
Половин час друсах малката да спи, ама работят отвън и само шум вдигат  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 251
Пронто Simple Smile
Поздравления за Белверде за оригиналното заглавие и за Блонди за оформлението   bouquet
Тарантулка,чакаме новини от теб,от Миланова и скоро май ще честитим първи рожден ден на Елеонора,нали?
 От Карфур купихме на Рош едни обувки с Мики Маус,бели,0-6 месеца.Направихме го,когато видяхме,че точката е на правилното място.И ей така,за късмет отидохме и му купихме нещо  Heart Eyes
Да ви кажа често по отношение на марки съм много зле.Половината не ги знам изобщо,че са марка за дрехи.И това може би се дължи на факта,че не съм имала финансова възможност да си ги позволя.
И аз много обичам да чета любовни истории,всички ми са толкова романтични.....
Месечинка,Рош се поти като.....Но ние отскоро не излизаме навън с количката,когато трябва да спи.Гледам вкъщи да спинка вече  Hug А как е Зъбльо днес  Hug Hug Hug
Фери,браво на Крис за танците.Представям си как греят тогава тези сини очи......
Миланова,след посещението при лекаря да кажеш как е Петенцето?
Белверде,на мен ми омекнаха краката,като прочетох съдържанието на смс-а,пък представям си ТМ как е реагирал  Heart Eyes
Ние имахме пак отврат нощ,бях на ръба на нервна криза,ама днес ми е едно такова хубаво,пия си кафенце,слушам хубава музика,а Рош строен до мен в проходилката и разбира се, ви чета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
След малко отивам да правя скок-подскок.Имам да прибирам и дрехи,вчера ми изчистиха,изгладиха дрехите.Абе не мога да разбера защо трябва да се озъбваш и да говориш на висок тон,за да се държат нормално,а не от вратата да те почват със съвети и дуднене  newsm78 newsm78 newsm78 Поискаха разрешение да изведат Рош на разходка някой ден,ама пред нас.Ама пак ще помисля имат ли заслуги  Joy Joy Joy Joy Joy
Айде скок-подскок   animal085   newsm57 smile3535

П.С. да се оплача-косата ми пада,Рош постоянно ме скубе и всеки път има поне 3-4-5 косъма в ръката му  ooooh! ooooh! ooooh!

# 19
  • Мнения: X
Ох, да живее климатикааааааааааааа  Mr. Green Mr. Green
Сами, ахахахха, много се смях с твоя сън  Mr. Green ама да ти кажа не бих отказала да дойдеш за 2-3 дни да поуча за изпита  Mr. Green
Аз пък не знам дали съм ви казвала, ама едно време имах една свалка с един и след 1 година му се роди дъщеря и си я кръсти Анна-Мария  Mr. Green а пък на мен първото ми гадже/ако може да се нарече любов на 8 години  Mr. Green/ се казваше Андриан  Joy Joy
Тарантулке, голям смях с мъжа ти - дали или  Mr. Green ще разберем, квото такова  Hug
Месечинке, Анди се поти средно  Mr. Green слагаш ли нещо отдолу? що не сложих една тензухена пеленка  Hug
Ивке, от 2 дни се каня да ти отговоря за слънцезащитните, че не знам дали друг ти писа. Аз също мажа Анди само веднъж, рядко ако се сетя пак го цапна, но ако излизаш примерно и сутрин, и следобед е най-добре да го мажеш сутринта и после следобед пак  Hug

# 20
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
И аз слагам понякога тензухена пеленка или памучна в количката.  Peace
Да ви кажа новите умения на малката-като й кажа Дай мамо, и тя ми подава с усмивка каквото държи, ако не държи нищо взима предмет до себе си и ми го дава в ръката Simple Smile Също има една игра-яде на сухо, взима нещо наужким от масата с ръката и уж го яде, и така няколко пъти, все едно се храни  hahaha Другото е, че свири на ксилофона много успешно, даже специално си обръща пръчката (не знам как се казва) в правилната посока.  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 27 524

... Веселин Маринов на концерт?  Flutter

Нали така каза Екзо вчера  Joy Joy Joy

Гунди, Буболинката не я знам, що не каза по-рано  Crossing Arms Има ли я във Фейса? Ще потърся  Simple Smile

Тарантулке, така е, да, и ние две-три години опити, накрая стимулация, а сега сигурно от раз ще стане за беля (или не)  Whistling

Ивка, за слънцезащитните - според зависимост от фактора, това определя и честотата на мазане. По-висок фактор - по-рядко мазане. Иглуб мисля го беше обяснила добре  Simple Smile

# 22
  • By the sea
  • Мнения: 127

... Веселин Маринов на концерт?  Flutter

  hahaha

Тарантулке, вие се пазите малко като Екзо и мъжа й Joy Влез, излез, опааа Laughing Ако е станало, на късмет да ти е Hug
Вивиен, много ти е нежна кукличката Heart Eyes

Много странно това мляко на Хип, вчера правих кашата с него, ми хич не ми миришеше на мляко, само я разводни и обезвкуси Thinking
Значи с тия йогурти е вкарано кис. мляко Blush Макар чисто кисело още да не съм давала, кога ли ще се сетя Whistling

# 23
  • София
  • Мнения: 29
Блонди, и аз съм с две ръце за буболинка, уникални неща има, а знаеш ли колко е едно парче торта на Ог - 6лв. Mr. Green Леле, а аз от този дует дадох цялото бурканче Blush Аз защо си мсиля, че ти беше дала още миналия месец, или тогава си дала от тези йогурт с извара ли, какво беше newsm78
Тарантулке, няма лошо де, ще чакаме новини Crazy
Момичета после ще се включа по-адекватно, но искам нещо да споделя - от вашите малчугани има ли някой с подпухнали отдолу очички, не точно торбички, но леко подпухнали, и аз го забелязвам, и мм и е така от 3-4мес, само сутрин, най-много до обяд, после изчезва не знам аз ли си внушавам, пие доста вода, на нефролог сме ходили всичко е о.к. Освен другия път да споделя с педи, ама да не ми изръси ново 20 и да ме вкара в луд размисъл и притеснение Whistling До къде я докарах, да се притеснявам да споделям с педи, но тя си е виновна, като не успокоява, а само внушава излишна паника Crossing Arms

# 24
  • Враца
  • Мнения: 800
Фери, то май няма да има нов сезон, ще има нов сериал, който е свързан с Вампирите, казва се The Originals  Wink
КажИ чес'но!  Е как така!? Тая няма ли да стане пак човек, или то ще са си същите актьори, ама ще се казва просто Дъ Ориджинълс  newsm78

Месечинка, Криско много се поти, но не в количката (там също де, но много по-малко). Ама ела стой и гледай какво потене пада, когато го приспивам. Снощи милото не можа да заспи повече от половин час (което обикновено става за 5 мин). Накрая заспа чак като му отрязах отдолу чувалчето, за да му ветреят краката и като пуснах климатика разбира се.  Peace
Даже като цяло забелязвам, че стане ли му много топло става много нервен.

Белверде, не съм виждала подобно подуване при Криско, не мога да помогна, но дано скоро изчезне, за да не се притесняваш.  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 35
Записче от мен  Peace Чета ви,но нещо нямам настроение да пиша  Hug Хубаво заглавие и подхожда и за мен и ММ  Peace

# 26
  • Мнения: 6 703
Записвам се в новата тема с новината че вчера бяхме във Варна /не звънях на никой, защото тръгнахме скорострелно/.
При Ивайла всичко е наред само се наблюдава Grinning

Обаче съм потресена от това как изглежда Варна, все едно е застинал преди 15 години и никакво развитие и обновяване Tired тоя Кирил Йорданов трябва да го застрелят в морската градина за назидание на следващите крадци-градоначалници. Че то Бургас е като Монте Карло в сравнение с Варна.

Все още не мога да ви догоня, Ивайла не ми дава въздух да си поема Tired

# 27
  • Мнения: 20
Белверде,на Явор са така очетата,но така си е роден...те и моите са така  Mr. Green Не са торбички,просто долния клепач е по ....знам ли и аз как да го опиша  newsm78

Гунди,ей такова беше млякото
Скрит текст:
Ще пробвам с някакъв аромат,па може да ми хареса.

А Тарантулка искам да се почувства много виновна защото откакто й видях египетската торта я сънувам и няма да мирясам докато не я спретна   Crazy

# 28
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Белверде,
ами то нали е едно и също - дует или плодово пюре с йогурт/извара? А като гледам процентното съдържание - 5-10, не е кой знае какво количеството на йогурта вътре Simple Smile Или тези на Хипп са по-различни, не съм чела съдържанието. За очите - нямам представа, но щом и ТМ е така, може би е просто физиологична особеност Hug
Фери,
аз от една седмица не ползвам изобщо спалния чувал. А и преди това му отвивах краката, само му прекарвах ръцете в дупките, за да не го изритва. Сега му мятам едно чаршафче еднослойно през кръста, но и той много се поти като се приспиваме и как няма като иска само гушнат Whistling
Кашпи,
Радвам се, че с Ивайла всичко е ок Hug За Варна - абсолютно е така, центърът е като след бомбардировки, сигурно Белград след обстрела е изглеждал по-добре. Ужасно, срамно, противно изглежда, една стотинка не е вложена след първоначалното обновление преди 15-на години (не помня кога точно дойде КЙ на власт). Иначе оградили прословутата Дупка с пана с картинки как мислят да го ремонтират. И кога ще ремонтират като Европейската програма, от която явно искат да вземат финансиране изтича тази година Mr. Green

# 29
  • Мнения: 10 883
 Joy тъкмо викам, чакай да вляза да ви питам защо не пишете, то нова тема имало  Joy

Гледам, буболинката препоръчвате, ама аз на сайта й четох преди време, че не приема вече поръчки.
Зара и Манго не ми харесват, защото както каза, май Пейпър беше, предлагам само манекенски размери. Некст ги харесвам много, но са скъпи ако не са на намаление.
Любимият ми магазин от този клас е WE, мисля, че е холандски, но имат малко магазини, в Германия например само в Берлин съм засичала. Обаче като модели и качество слагат всички в джоба си, според мен.

Последна редакция: ср, 19 юни 2013, 13:28 от Ули

Общи условия

Активация на акаунт