Онлайн любов се развъртяла и резултатът - АВГУСТинче вече се изправя

  • 26 531
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
Тайрааааааааа, честит рожден ден - жива и здрава да си  Hug
Захариева и при мен не излиза, дори 2 години назад все момиче ми се пада  Mr. Green
Ох сестра му на ММ вчера си дойдоха, толкова е хубаво да си идват близки хора, които не живеят тук  Heart Eyes жалко, че ще ги видим чак на сватбата, ама така е  Heart Eyes
Марли, и варненските мами ние на 26-ти и 27-ми юли ще сме в Барите..ама забравих селото как се казваше  Mr. Green май Черново беше  Blush

# 676
  • Мнения: 16
Снощи моето човече заспа в 22ч. и стана в 6ч. без да мръдне  Heart Eyes а, хахавата й майка стана в 5ч. да я провери  ooooh! откачалка  Tired
Тайра, да си жива и здрава, щастлива, обичана и обичаща   bouquet  bouquet  bouquet
Месечинке, в книгата на Карт пише за "Жълта светлина" тогава, когато детето прави или казва неща, които ни дразнят! Но трябва да препиша главата, за да го обясня като хората. Значи на кратко, ако искаш малкият да престане веднага с нещо, което не трябва да прави трябва да плеснеш с ръце няколко пъти и да изръмжиш. Малко е шантаво, пробвах го и върши работа, но трябва тренинг  Tired После спокойно казваш "не!" или пък с вдигнат показалец. Но трябва това да го правиш винаги, когато прави нещо "нередно", за да може той да научи това и да знае, че след пляскането, вдигането на показалеца и т.н. трябва да спре. Можело да се прилага от 9месечна възраст. Но в никакъв случай с бой  Naughty
Дафи, благодара за инфото  Hug
Блонди, в този сайт пише само какви продукти съдържат ястията, а не как се прави  Confused жалко. А, кофти за съседката, аз снощи кошмар сънувах с нашите комшии- индийци  Sick
Лино, значи на мен принципно ми харесва да се мотам сама, даже свикнах и с повече народ ми е кофти, ама като падна в дупката и... ела ме виж, все от нещо съм недоволна  ooooh! Confused
А, пък Алито не иска купешки пюрета  Tired
Улиии, тази твоя маймунка  hahaha hahaha hahaha
Сами, аз давам сутрин кускус с масло и кис. мляко, така го харесва, че пита за още като свърши  Hug
Ставам, че ми дърпа крака и иска да го яде  Tired

# 677
  • София
  • Мнения: 29
Докато се добера, вее всичко ще забравя Blush но имах малко работа поотложена от дълго време да върша, особено в къщи, от тези най-досадните задължения - да пипна някой забутани шкафчета в кухнята, баните и т.н., но поне сега ще ми е приятно като всичко е чисто и подредено Whistling
Тайра, ЧРД  bouquet Да си жива и здрава, домашните много да те слушат и да си много, много щастлива Hug
Бюти, е неееееееееее, любимите ми Бари, завидях ти Hug Hug Hug
Дими, на мен табличката ми показва вярно, но аз я бях гледала още като бременна, но не знаех пола (нали го разбрах чак в края 5-я месец Crossing Arms), та много се надявах да я вярна Blush
Блонди, това онази съседка ли е, която я бяхте помолили да наглежда Кики докато раждаш и тя ви отказа #Crazy И да не е същата, е много нахална hahaha
Попи, поне ме успокои, че не само моят Валери е от не обичащите да се вози в кола  ooooh! Голям кошмар е, мрънкане, скимтене, рев, гърчи се, не слуша, просто полудявам, главата така ме заболява и с мм само си съскаме от нерви Mr. Green, нямам идея как ще се ходи до морето. За сега се ограничаваме от всякакви по-дълги пътувания, малко като крепостни селяни сме, последно извън София ходихме май месец, като запазвахме за манастира и ни скъса нервите Whistling
Човекът се събуди, до после Simple Smile

# 678
  • Мнения: 664
Васе, вие първенци по зъби, аз си викам Несито бутчета оглозгва, ти бисквити  Wink Hug

Ааааа, Пейпърче, Блонди, те са му за красота ...  hahaha
ЛиноJoy
Блонди, така е кофти, нИ мОЙ да не й отвориш ...  #Crazy Хахахах, много сладка Кам, страхотни бузки за щипане си има ...  Rolling Eyes
Сами, аз коментара трябваше да го насоча към Койч, ама съм се объркала ... Във връзка с лепилото!  Peace
Месечинка, така е, "не" не върши никаква работа, най-добре е да го изтриеш от речника си ...  hahaha Аз Неско просто седя и му гледам сеира, ако сметна, че нещо е опасно, просто го махам или го обезопасявам колкото може!  Peace За разлика от ММ, който реагира точно като теб!  Rolling Eyes

Тази нощ чудото прорева на два пъти, накрая го взех при нас в 4 часа. Явно следващият зъб е на път ...  Thinking
Ауууу, сега видях как е надраскал секцията, баща му миналото лято я лакира!  Joy Сигурно се е бил с някоя играчка ...  hahaha

# 679
  • Варна
  • Мнения: 25 311
Васето,
ако ти кажа, че ММ вече ми вика, че Борислав бил "изтърван" откъм възпитание, защото не слушал, когато му кажеш "не", а ако го дръпнеш оттам (рязко и с каране, както той има навика да прави) реввал, аз съм тичала да го успокоявам и на - изпортила съм възпитанието на детето Tired Когато го перна през ръцете беше, защото отиде да си играе с един разклонител. Ама просто отиде и го перна! Аз се вбесих и му се развиках, че ако още веднъж удари детето ще го набия аз него, а той се възмути и каза, че ми било навик да го бия hahaha Е тук се разхилих яко hahaha hahaha Но той ми беше смъртно обиден, че съм реагирала така, то така трябвало да се действа, да се научи Бобо, че не трябва да пипа, следвашия път щял да му навре ръцете в контакта и дрън-дрън. Викам само това ли са ти опциите, бе, или бой или ръцете в контакта ooooh! И като почне да ми дава за пример дъщеря си, каква била послушна навремето, нищо не пипала, много слушала, викам егати, само твоята дъщеря гениална и идеална, къде Борислав ще се сравнява с нея! Преместих две саксии пред разклонителя и спря да го бута, но сега пък се научи да хваща едното цвете - бая голяма драцена - за листата и да се друса на нея Mr. Green
Тарантулке,
интересно звучи, ще пробвам следващия път, колко му е да изръмжа Mr. Green Най-много пак да ми се разхили в отговор Laughing
Бюти,
ако ти кажа, че тези Бари сефте ги чувам Crazy Като наближи да идвате пиши пак да напомниш, с удоволствие ще си направим една разходка да ви видим Simple Smile

# 680
  • Мнения: 251
Хилоййййййййй,бриски  Mr. Green ( туй от брисащи майки )  smile3534 smile3534 smile3534
Тайра,честит празник!Само хубави неща да ти се случват!
Лино,честито лазещо пиле  Mr. Green
Койчева,споко  Peace Ще го вземеш този изпит и ще брисаш с колата вече  Joy Joy Joy Казваш,ако сме във Варна и имаме нужда от приятел,Саманта е правилният човек  hahaha hahaha Hug Hug
Таблицата при мен позна  Mr. Green
Блонди,ама ти си много търпелива.Таз к'во,занаята ли ви иска да вземе!Ай сектир от нахалитети!Ц Ц Ц!Възмутих се!!!
Васето,искаме снимка на Несинце заръфало бутче   Hug Hug Hug
Охх,Коралита,много ми е приятно да чета твои постове...Такова спокойствие излъчват,въпреки неприятния зъбобол   Hug Hug Hug
Белверде, и Рош не обича да пътува в кола.Поради тази причина не отидохме на една сватба.Ми то е едно мрънкане,опити за ставане,и ако не му обърнем внимание,започва рев,следва захлас и т.н.
Месечинка,и аз казвам "не" на Рош,като се опитва да дърпа кабели на включени уреди или да бърка по контакти.Не възприемам шамари,плесници и т.н. като начин на възпитание  Peace Факт е,че като кажа "не" на Рош,започва да ми се хили кат зелка  Joy Joy Joy
А пък,ако на Рош баща му,допусне грешката да му викне  Whistling Whistling Whistling Спрятам мини скандал #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Охх,докато напиша този пост,Рош яде,игра,с'а,пак яде и сега спи.А аз хапвам,след като успях пусна 1 пералня и да заредя втора  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Пейпърче,тия дни ще те търся по повод на една мисия Joy Joy Joy Joy
Отивам да почета и малко книжка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 681
  • Мнения: 0
Тайра честит рожден ден,много любов и късмет ти желая!
Лино честит ти лазач Wink Относно операцията...хирурга каза да му звънна като реша. Говорихме за есента,като няма толкова жеги. Не знам дали знаете,тези хернии влизат и излизат,тази е малка и само веднъж я пипнах и сега се терзая ако съм объркала/макар,че знам че не съм/ и чакам да я сбарам пак и да ходим.От друга страна не трябва да се мотая много защото сега може да се прави така наречената каудална упойка,която е много щадяща,а после може да се затвори костта.
Месечинке дай на твоя мъж да прочете няколко книги и ги обсъдете след това. Големият ми син не бъркаше в контакти,не ровеше из саксии, не мажеше защото имах време да си играя с него и да го занимавам. Сега той страда от липсата на това внимание а малкото съм го оставила да бандитства където иска...
Днес тотално ми развалиха деня като ми разказаха в подробности една брутална история от преди 2 дни,довечера ще сънувам кошмари. Егати изродите дето ги има на тоя сват.

# 682
  • София
  • Мнения: 35
Момичета,благодаря ви за хубавите пожелания  Hug Hug Hug
Имам и с още нещо да се похваля-днес си взех книжката  Mr. Green Дори карах ММ до работата и обратно,а Емма спа половината път  Whistling

# 683
  • Мнения: 0
Тайра, Честит Рожден ден  newsm59  Gift  party023 . Да си жива и здрава и много да те слушат Емма и ТМ.
Браво за книжката - много си смела да караш още от първия ден в града и при това с Емма в колата.

# 684
  • Мнения: 16
Леле, Тайра, браво, аз съм яко шубе и така и ще си остана само с книжка в джоба, без да съм карала  Confused
Месечинке, дори и Бобо да ти се хили, ти не трябва да го правиш, ако се размекнеш, обръщаш се за секунда прехапваш език и пак заемаш каменно изражение  Mr. Green Аз съм мекушава и ми коства много усилия, ама с тренировки на "сухо" и стават нещата  Mr. Green
Лино, честито ти паяче  Heart Eyes Аз като я видях да лази и умрях от кеф  Laughing

Днес ми е някакъв критичен ден, всичко ми е на опаки, тъкмо отидох да простра голямата завивка на тавана и ми падна на пода  ooooh! и айде пак в пералнята, а с 300 зора го натъпках, с ритник затворих вратичката. За капак са ми свършили превръзките, а с тампони вече не мога, страшно ме боли. Вали като из ведро тук и ще ползвам по 100 ежедневки  ooooh!
И все още се чудя за обувките, така ми харесват, не знам обаче дали ще  ги облека някога Tired

# 685
  • Мнения: 1 961
Месечинка и ние имахме такава случка. ММ също го пляска по ръцете, аз един път му направих забележка и се скарахме. Иначе същата работа, пилето ме гледа, хили се и сякъш нарочно все към разклонителя или антената за сателита
Попи ако наистина е за операция наистина заради тази упойка по- добре да не го отлагаш, да минава и заминава. А как така се появяват и изчезват. Как е на немски, да прочета
Блонди ти от Коралита вземаш от мен не hahaha Майтапя се де, но виж в ДМ и другите млека с плодове, има ли на Аптамил? Макар, че ми знаеш мнението за тях, бъкани с захари и абсолютно ненужни, но по- добре може би такова, от колкото без мляко, ако го пие Hug
Тарантулка само плясвам и ръмжа, така ли. Не казвам нищо, не обяснявам?

# 686
  • Мнения: 16
Значи, пляскаш няколко пъти едно след друго и ръмжиш( аз съскам Mr. Green), докато привлечеш вниманието на детето. После вдигаш пръст и казваш отсечено " НЕ" Naughty заемаш и най- строгата физиономия. Децата не разбирали от дълги обяснения, а от кратки команди  Peace
 Не знам, може би трябват повече тренировки. Но като цяло Карп казва, че за да имаме добро дете трябва поне по 5 минути на час да му се отделя внимание, да се играе с него...  Peace

# 687
  • Мнения: X
Белверде, хубаво ли е, на мен ми изглежда много яко 2 дни ще спим там, ще видим  Heart Eyes
Месечинке, супер, ще чукнем една варненска среща - 100 %  Hug
Абе трябва ли вече да минаваме на тройка мляко  newsm78
Тайра, браво бе - аз съм бъзла, нямам книжка, а имам кола на разположение по цял ден  ooooh! ooooh!
Месечинке, и ММ постоянно ми повтаря, че Анди бил разглезен  Mr. Green абе не му се сърди, понякога децата трябва да се перват според мен  Mr. Green смисъл така по ръчичка или по дупе за мен е приемливо  Blush
Тарантулке, взимай ги обущата  Mr. Green

# 688
  • Мнения: 1 961
Тарантулка ще пробвам, иначе ние много играем, а като сме навън и той е в количката пак винаги го закачам, говоря му, целувам го, подавам му предмети, пляскаме, плезим се, лиготии общо взето Mr. Green
Аз за чепиците съм изпуснала къде са

# 689
  • София
  • Мнения: 484
Ето ме след снощното гости, дето откара до късно и сега съм зомбирана. Хич не мога да не се наспивам. На всичкото отгоре миялната ни се развали и мих чинии, чаши, тави, тенджери на ръка  ooooh!
Тайра, честит рожден ден и взимане на книжката!  Simple Smile
Захариева, не съм много сериозна в замислянето си за трето  Laughing Само така, ама и аз като Блонди - ако е кротко, даже ако и как да не го износя аз, че само притеснения и килограми отгоре, не ми се нрави, пък и времето лети. Ти кой набор си? А табличката при мен съвпада за Пепи, а за Сашко е близо до годините иначе показва момиченце. Но то няма как на всички да съвпадне, изобщо малко съм невярваща в такива сметки. И друго изчисление знаех преди години, нещо за смяната на кръвта при мъжа и при жената, на много хора им показваше вярно, но не на всички естествено. А ти за трето си помисли  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт