Стягайте се, ЮЛСКИ мами, щото време не остана! - тема 30

  • 24 888
  • 713
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 181
Кате, много сладурска детска имате! Може ли да се нанеса и аз в нея?  Blush

# 676
  • Мнения: 251
Мисти това си избрах . Да го стягам да го стягам няма как, той в неделя рита и все зает, освен в събота като се прибираме да го накарам да минем по околовръстното и да го забия първо в Икеа а после и в Технополис, ама засега това е тайна от него, да видим какво ще направим Simple Smile

Сетих се за смъкването на корема. Моята лекарка пък още от началото ми каза, че второто бебе се намира по ниско отколкото е било първото, защото матката нещо си вече била смъкната заради първото раждане. Може и да не е точно това обяснението, ама ми каза че второто се носи по-ниско. При мен наистина е така, с първото ми беше по-трудно

А ние днес добре се разходихме в това време. Мммм красота, но в градинката едни деца играеха футбол, не видяха Марти и така го блъсна че милият ми се завъртя и падна на брадичката, Така се разтреперих. И получих едно страхотно албумче подарък за бебето. Толкова се развълнувах, че ми се разтрепериха ръцете Simple Smile)

cvetibramley не знам дали може или не, ама аз се тъпча като луда с малини. Единственото което е кофти, че след това ми излизат киселини.

Катенцеееее, жестоки са тапетите Simple Smile))) Искам и за мен едно мече и кораб Simple Smile)))

# 677
  • varna
  • Мнения: 871
Честита бебка на Дейни   bouquet
Кате, страхотно изглежда детската, браво!

# 678
  • Мнения: 14
Момичета, благодаря ви за хубавите пожелания Simple Smile

Честито и от мен на новоизлюпилите мами!

Въпреки, че няма да спирам да пиша във форума, искам само да споделя, че от тук научих много неща и най-важното - запознах се на живо и виртуално с много ценни хора. Има някои от вас, които не познавам лично, но се надявам живота да ни срещне някъде Wink

# 679
  • Мнения: 233
Вижте какво намерих:


"Истински случай в маршрутка в София-постнат е във форум. Качва се 23-24 год майка с момиченце на 3-4 год. Сядат и детето почва да мрънка: Искам Барби, искам Барби! Обаче това мрънкане е в различни тоналности и майката отговаря по същия начин: Имаш вече триииии! На хората им писва да слушат, но детето изведнъж млъква. Явно замисля нещо и изведнаж казва: Аз пък ще кажа на баба. Майката се усмихва: И какво толкова ще кажеш? Цялата маршрутка затаява дъх от любопитство. Ще кажа какво видях, казва детето. Майката: И какво толкова видя? Детето: Видях как вчера целуваще пишката на тати! Маршрутката избухва в смях, жената си взема детето под мишница и слиза на следващата спирка. От там се качва млад мъж с момченце на около 7-8 год. Сядат на същите места, а всички в маршрутката се смеят та се късат. Мъжът смутено се усмихва и в този момент синът му изтърсва: Тате, купи ми войници! Маршрутката избухва в истеричен смях, шофьора спира, защото не може да кара от смях и се обръща към младия мъж: Братче, по-добре му купи войници, не дърпай дявола за опашката!
Приятен ден, приятели! И запомнете: НЕ ДЪРПАЙТЕ ДЯВОЛА ЗА ОПАШКАТА!"

 Joy Joy Joy

# 680
  • Мнения: 726
Леле, това се казва бебевалеж днес...

Честито на мама Ev@, Lili_SF, Karamfila i Deini, Да са ви живи и здрави малките съкровища и много радост да ви носят!! надявам се не изпускам някого...

Роси, много се радвам, че резултатите ти са в границите и стискам палци и следващите изследвания да са чисти и малкото ангелче наистина да е било твоя "спасител".  Praynig
Дано и с гифтчето всичко да е наред и да се похвали скоро!!
girlinblueHug . Не се притеснявай да споделяш, когато ти е тежко и не се тревожи, че товариш темата!
Катенце, много са ви хубави тапетите!! Скорошно приключване на ремонта!
Gina,Глупи, добре че дечицата ви са добре и сте се разминали най-вече с уплаха и дребни наранявания.

Ох, защо споменахте малините.....умирам за малини направо!! А аз преди малко изнудих майка ми да ми направи нещо, че ми се дояде и тя за да не се появи петно на бебето, ми го приготви, колкото и да не и се занимаваше. Голям съм изнудвач значи  Embarassed

# 681
  • Мнения: 181
Глори, тази историйка обикаля от известно време и все се чудя дали е истина, но и да не е, е много забавна! Simple Smile

Пуснах TLC, едни сладури ще сключват брак, но бащата на булката искал да каже нещо преди обета: "Мила, изглеждаш великолепно! Тя беше много грозно дете. Нямаше никакви приятели! Трябваше да си връзва котка за крака, за да си играе кучето с нея! 29 години чакам да кажа тази шега!"  Grinning
Тези чужденци са много забавни понякога Simple Smile

Последна редакция: вт, 25 юни 2013, 23:27 от girlinblue182

# 682
  • София
  • Мнения: 2 348
Ние днес бяхме на басейн.Само се попекох малко, не се топнах. Децата се забавляваха.

Обаче много нещо ми прилошава тия дни. Повръща ми се, гадно ми е, бебето рита много силно, хълца по няколко пъти на ден и в общи линии искам вече да раждам  Rolling Eyes Но предвид ремонта, не трябва да раждам поне до 11ти месец  Whistling

Историята не е истинска и има различни вариации. Четох я на руски език в руски сайт за маршрутка в Русия. Беше публикувано преди 2 години.

# 683
  • Мнения: 16
i az da se prisuedinq kum novite mami. Dnes v 1 i 30 naobed se poqvi na6eto sukrovi6te neno. Teji 3190 i e dulug 49 santimetra. Rodi se sravnitelno burzo v 8 me prieha s ne mnogo 4esti i silni kontrakcii. I dvamata sme dobre. Celiq prili4a na men. Ba6ta mu umrq ot qd.

# 684
  • Мнения: 4 842
Картофова, честит Нено   bouquet Да ви е жив и здрав и много любов желая. Също и бързо възстановяване  Hug

# 685
  • Мнения: 2 237
Браво , Картофова ! Честито ! Прекрасно чисто българско име, да расте здрав и щастлив Нено !   bouquet

# 686
  • Мнения: 481
Картофова - честитоооо! да ви е жив и здрав сина и да ви радва много!  bouquet
Хихи, разби ме с това - таткото умря от яд  Laughing Ама така е - синовете на майките, дъщерите на татковците Simple Smile


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 2 нови отговора.
ех и този път ме изпреварихте момичета в честитенето  Heart Eyes

# 687
  • Мнения: 120
Картофова, честита рожба - здрави и усмихнати да сте Simple Smile   bouquet   bouquet   bouquet
 smile3525

 

Чудна прохладна вечер, не мога да й се нарадвам newsm44

# 688
  • Мнения: 181
Картофчеее, да ви е жив и здрав юнак Нено! Много радост да ви носи! Бързо възстановяване на теб!  Hug

Жалинка, аз тая надежда, че мъничо ще прилича на татко си! Но до известна степен си права, макар че аз съм по-карашик (думичка от моя край), отколкото брат ми, който е копие на майка ми (визуално).

# 689
  • Мнения: 14
Момичета,  аз съм в болница, прокървих.. Малко ме е страх.....
Дали има някой буден с мен ? ...

Общи условия

Активация на акаунт