Успешно "олежани" бебета - тема 10 юбилейна

  • 20 722
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 651
Попи, честит рожден ден! Много здраве ти желая на теб и на домочадието   bouquet

# 16
  • Мнения: 355
Роси честит рожден ден мила пожелавам ти много здраве щастие и много много късмет Весел празник  smile3525 newsm59

# 17
  • Мнения: 1 270

Добро утро. По лошо от топлото време е мрачното задушно топло време  Crossing Arms
Изкарах кошмарна нощ, недоспала и крива съм. Моето дете е неузнаваемо. През час е мрънкал през нощта не иска вода, не иска биберон..няма какво да суче. Отделно иска да го приспивам на ръце и то права.., а беше толкова послушен /това аз ли го написах  Crazy/ Влязохме явно пак в някакъв цикъл. Въвеждам глутена тази седмица и приключвам с драмите  Mr. Green ще яде вече всичко.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 366
Не знам пълна ли беше или празна тази луна, но аз и малката определено станахме лунатици.Снощи беше ад, цяла вечер мънка и се тръшка.
Чета какво е писала Фусти........явно нещо витае във въздуха Thinking

Много сериозно съм притеснена, не може така ......бях ви писала ,че имаме само 4 зъба ...ми само толкова си стоят, може ли изобщо да няма зародиши или аз си вкарва разни мухи в главата(че те са малко)Всеки ден я ровичкам и разглеждам , ама нищо не ми се белее.....да везма вече да и поръчам кастанети, то хайванчето не може да дъвче , храната и почти винаги е пасирана.Вчера се бори с една краставица ,чупи парче и плюе.....кат няма с какво да я сдъвче....... Sad

# 19
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Върнахме се от разходка,щяхме да се удушим ,задух голям,много неприятно,и аз да се оплача крива съм недоспала и аз,мойта убавица и тя се размрънка към 2 часа и до към 4 си бърбори,после заспа и към 5.30 пак така,което не е присъщо  #Crazy май идат и нашите зъби  #Crazy #Crazy в последно време се буди рано ,рано,5.30 ,а иначе си спи нощем..)))Олаках се  ooooh!  Да минава тъпото лято ,че в тези адски горещници не се издържа и детето постоянно се поти  ooooh! Хубав ден на всички и много хлад ви пожелавам   bouquet

# 20
  • Мнения: 1 270
Аааа, не ща да минава лятото пък. Много мразя студа. Мооже една идея да не е толкова топло, но само толкова. Лятото не си го давам  Mr. Green
Ще излязат зъбите не се притеснявай. Аз ги чакам от 3 месеца и все си мисля, че наближава момента, ама и аз нищичко не откривам в устата му.

# 21
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Фусте,ама това лято ли ?То това не е лято ами пещ..))))То ни може да се излезе,ни нищо,ненормална работа е еййй майтап няма  Peace Тез зъби незнам как ще става с тях,все си търка,все дъвче,нерви се а пък и аз нищо не виждам  newsm78

# 22
  • Мнения: 181
Здравейтее на всички.Ние си изкарахме супер събота и неделя на село, еми друго си е егати прохладното е вътре, а на вън тишина и спокойствие, като изключим вчерашната буря. Тук сега заваля , а от сутринта е прохладно и е супер така да е постоянно ще е супер.
Драмата с тез зъби за сека приключи след една седмица на неядене , днес си изяде супичката с кеф и вече сме с 8 зъбчета, не ми се мисли как ще излизат кътниците и кучешките.
За спането сега в топлото спи по повече, само зора е докато се охлади стаята и да заспи.

# 23
  • Мнения: 513
Здравейте момичета,
Не знам вашите бебоци как са, ама моите милите много се потят, голяма жега, едва издържаме вече.
Иначе след днешната консултация сме +600 и +800 грама, добре сме наддали този месец, ама и добре си хапваме де  Wink Wink
Искам да питам вие какви кошарки за игра ползвате, че вече ми писна да ги следя по килима накъде ще тръгнат и няма ли да си ударят някъде главите в долните ръбове я на маса, я на шкаф. Белоснежка, май ти най-добре ще ми помогнеш, че ще трябва някаква по-голяма кошарка, че нали са две все пак.

# 24
  • на земята
  • Мнения: 4 094
И ние се потим,то няма как иначе,за кошара обмислям да купя тази,моя мъж я хареса и не е лоша и не е малка,ходих да я гледам в ХИПО я имаше,но май е свършила,може да се поръча..)))ето я http://www.minimod.bg/3492/bertoni-%D0%BA%D0%BE%D1%88%D0%B0%D1%8 … D0%B0-play-center има много видове,просто трябва време да разгледаш и потърсишмнаистина е хубаво на земята,но не може човек нищо да свърши само дебне и гледа и не е спокоен човек наистина  PeaceСложих термометъра на терасата и показва 39 градуса  ooooh! #Crazy Дават го бури и дъждове,а даноооооооооооооооооооо ,данооо да ни залеее дъжд ама дъжд пороен  Joy Joy Joy

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 366
Лаленце, разсипваш ме с тези молитви за дъжд Laughing, не че има нещо лошо да се разхладим .....ама все пак дъжд и то пороен ShockedМисля и за земеделците, реколтата им ще замине и моите домати на село също Laughing

Тук влагата е ужасна , прането ми от сутринта е на терасата и все още е влажно,иначе хубаво било на морето,трънци, 2-3 дена да си топнеш гъзеца в морето и толкова,иначе за живеене ужас.

# 26
  • Мнения: 747
Аааааа, значи за това не успях да заспя до 5, заради тъпото пълнолуние  ThinkingМалчо спи, аз не мога и тъъъкмо се унеса и е дошъл негов ред да се буди с плач. Дано тази вечер си поспя
Тук само сутринта нямаше слънце, но беше много задушно.

Ивет, ние също много се потим, включително и аз  hahaha за това се къпем заедно по 5-6 пъти, а понякога изкарвам и коритото на двора, че иначе ще изпукаме от жега
Момичетата добре са наддали, само се беше наплашила с онези рефлукси преди време

Лаленце, аз си мечтая да няма слънце и да е леко топличко, за да става за къс ръкав.

Скаби, не се притеснявай за зъбчетата. Имам приятелка, на която на детето и първото зъбче проби на 11 месеца. Сподели ми, че въобще не ги е усетила зъбите, защото после излизали по няколко наведнъж

Кошара за игра не искам, защото тази ми е като музейна принадлежност, а пък още една, ами няма място. То и малчо още не може да пълзи миличкия ми, така че от това няма да имам нужда и затова не мога да помогна със съвет

Фейче, много зъби, много нещо от вас, пу пу. Я кажи нашия адаш пълзи ли вече, че май с моя шеф ще пропуснем този момент, както се очертава?

Фусти, аз вчера започнах с глутена. Давам овесена каша. Много му допадна на мишончо, днес даже рева за още.  Имам приготвени спелта и лимец, това е с любезното съдействие на Жени

# 27
  • Мнения: 558
Здравейте момичета,
Не знам вашите бебоци как са, ама моите милите много се потят, голяма жега, едва издържаме вече.
Иначе след днешната консултация сме +600 и +800 грама, добре сме наддали този месец, ама и добре си хапваме де  Wink Wink
Искам да питам вие какви кошарки за игра ползвате, че вече ми писна да ги следя по килима накъде ще тръгнат и няма ли да си ударят някъде главите в долните ръбове я на маса, я на шкаф. Белоснежка, май ти най-добре ще ми помогнеш, че ще трябва някаква по-голяма кошарка, че нали са две все пак.
Браво на малките дунди, добре са наддали. Ние сме на консултация в сряда, ще видим каква сме я свършили. Тео все повече натежава, пък Кай все така не се спира и е като чирус, пък ядат еднакво  Rolling Eyes
Веднага ти докладвам за кошарата ни за игра: много е вървежна, от както прибрах юргана от пода, че като взеха да се разпиляват навсякъде ми се изправяше косата от хаоса. Сега поне играчките са вътре и е по-прибрано. Определено им харесва там, радват се един на друг и много хубаво си играят. Нашата е тази Избирах я доста дълго време, че ни беше обещана за подарък от сестра ми и се купи вече, като имахме възможност да седим в нея. Възможно най-голямата от този тип е 105 х 105. Достатъчна  им е на децата, не е тясно. Тази, която Лаленцето е показала, също е хубава, но мои познати я имат, виждала съм я на живо, на мен не ми допада. А и това, че страните са твърди не е много добре, защото децата се удрят в тях. С нашата няма проблеми, на където и да се килнат, няма начин да се ударят.

# 28
  • Мнения: 1 270
И тук овесената каша се прие добре. Днес му направих тези безглутенови бисквитки, че имах една каша елда с банан и ябълка на повече от месец. Емиии  newsm78 нещо рецептата хич я няма. Ужасно са мазни не се ядат. Явно трябва да се сложи половин пакетче краве масло, а не цяло. Или пък с каша не става, а само с брашно от елда.
Иначе тук в една пекарна видях брашно от лимец за скромната сума от 9.50 лв. дано е било за килограм  Laughing, че ще му направя и такива бисквитки. Ако е за половин кг. няма да яде лимец. Майка му като сега го чува какво..я виж каква съм си хубавичка. За утре съм му измислила пълени пиперки с ориз и моркови. Вече се чудя какво да му готвя на това дете. Много лаком да ми е жив и здрав.
Кошара имам от село дървена едновремешна. Имам и такава люлка дори. Правени са специално за децата на братовчедка ми. Трябва да ви пусна снимки да ги видите. Ако живеех в къща щеше да е супер, но в апартамента няма място за всичко.
Днес се обзаведох с още един паяк и стария ще стои вече долу, че ми писна да го разнасям и да му мия колелцата всяка вечер. Но тайните ми надежди, че като тича навън с паяка и вечер ще заспива по-рано не се сбъднаха.
И последно да ви се оплача зверски е изринат по ръцете и дупето. Хайде по дупето иди дойди от жегите, но по ръцете  newsm78 Не му минава вече 3-4 дни може ли да е алергия?

# 29
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Скабииии  Hug нека,нека малко поройче да падне ,та да полее реколтата JoyИначе ще изпукамекато гниди в тоз пек..))) пфъъъъ.   Ивете,наистина с меки сте и май по добре не че навън всичко е меко ама като са двете дане се удрят  Peace  Стефи,дано спим душко таз вечер всички..))))Ти как си без мъжо ,май ти е по добре а  Laughing Фусти ,от жегата е да знаеш ,така мисля ,ако е от храна ще има на коремчето ,подмишничките..)))Изчакай ако се увеличават заведи го на доктор..)))Сърбят ли ?Момичета аз се тропясвам Аличка заспа ,днесцял ден не е спала ,два пъти по 15мин .и се ококорва,добре че не мрънка много,тез пусти зъби да излизат вече  #Crazy Бънджи купих,сега търся  да купя проходилка,искам да е стъбилна ,дайте предложения от кои сте доволни ,мерси..)) Лека нощмайчета красиви..)))Фусти къв е тоз лимец,май има такова животно  Joy не съм яла навремето такоз чудо,като елдата ли е ..)))

Общи условия

Активация на акаунт