Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 18 ~

  • 59 821
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 11 766
Приятели направо съм на седмото небе от щастие. Днес говорих с моята приятелка и тя ми преведе съвсем точно съобщенията на Берк и Чаала един към друг от 9 юли 2013. Уау, очарована съм - двамата си пишат прекрасни неща. Той я поздравява и я нарича големия шампион, а тя му благодари и го кани в академията. Не мога да им се нарадвам. Личи си, колко са си близки - обожавам ги ...  newsm44 Two Hearts  love001 Two Hearts newsm76  Kissing Heart txtloves

Ето превода на съобщенията ...   Flushed ppp  Hands Clap



Сърдечни поздравления за голямата шампионка ... Заслужаваш най-доброто Чаала

Берк, Благодаря ти Simple Smile В почивния си ден/когато не снимаш си очакван/те очаквам в академията ...

Аз какво ви казвам, че са близки, нищо чудно да излезе това лято някоя тяхна снимка ..  Peace

Дай Боже наистина скоро Берк и Чаала да ни зарадват с някоя обща снимка, както направиха и миналото лято. Без съмнение са си много близки. Сладките ми те - обожавам ги ... newsm10 Two Hearts  love001 newsm76 txtloves  Kissing Heart Two Hearts

Най-вече ти ще си радостна ..  Hug Mr. Green Mr. Green

Така си е! Най-вече аз - ще скачам от радост ... Mr. Green  Two Hearts txtloves

Искам клип  hahaha hahaha hahaha hahaha

Нали - гледката с мен и реакцията ми ще бъде уникална ... rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Като чуя земетресение , ще знам, че ти подскачаш от кеф, защото има снимка  Joy Joy Joy
Еее Роси много ти благодаря за превода  Hug С нетърпение чакам Чаала и Берк отново да пуснат някоя снимка заедно  Praynig Heart Eyes А пък ако вземат да се съберат ще умра от радост ...

Напълно съм съгласна с теб! И аз очаквам с нетърпение някоя нова обща снимка на Берк и Чаала. А ако се съберат в живота това ще бъде сбъдната мечта за мен - невероятни са ...  newsm10 Two Hearts  love001 newsm76 txtloves  Kissing Heart Two Hearts

# 691
  • Мнения: 0
Новина за Берк. Ако някой разбере нещо, моля да напише с няколко думи за какво иде реч. Hug


http://www.haberturk.com/yasam/haber/860276-erkek-tiyatrocular-k … dine-iyi-bakmiyor

# 692
  • Мнения: 2 177
Рокси, знаех си че мога да разчитам на теб. Hug Благодаря и на теб, и на приятелката ти за превода на съобщенията на Берк и Чаала.  bouquet
Две нови снимки от почивката на Гамзе и Муратхан. Малкият е много сладък. Heart Eyes


Роси и аз ти благодаря, а също и на приятелката ти за превода на съобщенията на Берк и Чаала  bouquet  bouquet
Джули благодаря ти за снимките от почивката на Гамзе и Муратхан. Наистина малкия е много сладък...

# 693
  • Мнения: 2 177
Йозгюр Озан-Хюсню също е на почивка със сина си, за една седмица. Добре се забавляват, малкия май не слуша баща си много-много. Laughing





П.П: Намерих снимките с по-хубаво качество, затова си редактирах поста. Peace

Много са яки ..  Mr. Green  Mr. Green Mr. Green
Наистина са яки и двамата....

# 694
  • Мнения: 2 177
От толкова извратени фотосесии на Гамзе, тази не ме учудва също..  hahaha


И мен вече не ме учудват фотосесиите на Гамзе....

# 695
  • Мнения: 2 177
Джули, благодаря ти за прекрасните снимки на Йозгюр и сина му. Ето и новината към тях ... smile3525  Kissing Heart Two Hearts

Йозгюр Озан и синът му Дерин Дениз са на почивка в Чешме.  newsm76



Özgür Ozan oğlu Derin Deniz'le Çeşme'de tatil yapıyor.

Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar’ın Hüsnü Komiseri Özgür Ozan, tatil sezonunu Çeşme'de açtı. Oğlu Derin Deniz ile beach club'a gelen Özgür Ozan, keyifli bir gün yaşadı. Çocuklarına olan düşkünlüğü ile bilinen Özgür Ozan, Derin Deniz ile birlikte adeta çocuk oldu.

Oğlunun denizden çıkmasıyla birlikte elinde tuttuğu havluyla oğlunu kurulayıp mayosunu değiştiren Özgür Ozan, biraz dinledikten sonra oğluyla yeniden denize girmek istedi.

İkili iskelede birbirleriyle şakalaşında keyifli dakikalar yaşandı. Ozan, “Çeşmeyi çok seviyorum burada nedense çok rahat ediyorum. Bodrum veya başka bir yerde bu kadar rahat değilim. Oğlumla bir hafta buradayız. Daha sonra İstanbul'a döneceğiz” dedi.

Пише, че известният с ролята си на Хюсню Чобан в хитовия сериал Опасни улици актьор Йозгюр Озан е на почивка в Чешме заедно със своя син Дерин Дениз.  smile3525

Казват, че Йозгюр е известен с предаността си към своите деца.
Hug

"Обичам Чешме и по някаква причина се чувствам много добре тук. Не се чувствам така комфортно нито в Бодрум, нито другаде. Със сина ми сме тук за една седмица. След това се връщаме в Истанбул" - каза Йозгюр ...
  Two Hearts   Kissing Heart  Hands Clap

Супер ..  Hug Hug Пригответе се утре да очаквате новината във фейсбук страницата ..  Naughty
Наистина супер.... А колкото до новината, не само тя ще се появи там- сигурно и снимкине от почивката на Йозгюр и сина му ще качат. Няма да ме учуди.

# 696
  • Мнения: 2 177
Господи, чуй молитвите ми и ги раздели ..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Oyuncu Uğur Pektaş’tan boşandıktan sonra Mert Öcal’la yeni bir aşka yelken açan Arka Sokaklar dizisinin güzel oyuncularından Gamze Özçelik, önceki gün sevgilisiyle birlikte Etiler’de görüntülendi.

Görüntülendiğini fark edince kafasını çeviren güzel oyuncu, kendisini görüntülemeye çalışan medya mensuplarına; “Çekmenize gerek yok, nasıl olsa hep aynı kareler”diyerek adeta sitem etti.



Пише, че след развода си с Уур Пекташ в живота на Гамзе има нова любов - Мерт Окал. Двамата са били забелязани по-рано през деня в Етилер. (Изглежда днес са се върнали от Бодрум) ...  newsm12

Когато вдигнала глава красивата актриса забелязала хората от пресата: "Няма нужда да снимате. Така или иначе кадрите винаги са едни и същи"
newsm78

Разбира се нека не показват човека, който е част от нейното семейство.. Mr. Green
Гамзе и с нейните изказвания...Не е лошо да го показват Мерт.. Нали е част от семейството й.

# 697
  • Мнения: 2 177
Колкото повече гледам снимки на Гамзе и Мерет, толкова повече обичам Гамзе и Уур, толкова са ми сладки ..  newsm76 loveuuu Two Hearts Heart Eyes kiss



Така е! Гамзе и Уур са толкова сладки и прекрасни - много ги обичам. Иска ми се отново да ги видя така влюбени ...   love001 Two Hearts newsm76 Two Hearts  txtloves
Толкова са сладки и влюбени на сватбата си. А сега? Дано се осъзнаят и се съберат. Та те са един за друг..

# 698
  • Мнения: 2 177
Нова прекрасна снимка на Чаала в пресата - пише, че тя е рекламно лице на Herbalife Турция ...  smile3525


Браво на Чаала, че е лице на Herbalife за Турция.
За пореден път е невероятна на снимките..

# 699
  • Мнения: 2 177
И още една прекрасна снимка на нашата шампионка Чаала от пресата - уникална е ...  smile3525 Two Hearts Two Hearts ppp  Hands Clap


Роси ще се съглася с теб, че Чаала както винаги е уникална.

# 700
  • Мнения: 2 177
За 2 сезона снимки, познахте ли тази къща?  Mr. Green Mr. Green


Рени няма как да не я познаем тази къща.. Grinning Simple Smile

# 701
  • Мнения: 2 177
Съдба и аз ще се боядисвам ..  Mr. Green



Страхотна е! Вероятно Гамзе ще поизмени малко визията си за новия сериал ...  newsm78
Наистина е страхотна. Сигурно се налага да смени визията за новия си сериал.

# 702
  • Мнения: 2 177
Зад кадър на далечния 2-ри сезон ..  Mr. Green Mr. Green



Гамзе и Уур са толкова сладки ... Two Hearts  Kissing Heart Two Hearts
Толкова са сладки заедно, а сега са разделени.. Sad Sad

# 703
  • Мнения: 0
Новина за Берк. Ако някой разбере нещо, моля да напише с няколко думи за какво иде реч. Hug


http://www.haberturk.com/yasam/haber/860276-erkek-tiyatrocular-k … dine-iyi-bakmiyor

Роси е по тази части, другите не знам до колко са добре с турския..  Mr. Green

# 704
  • Мнения: 0
И още една прекрасна снимка на нашата шампионка Чаала от пресата - уникална е ...  smile3525 Two Hearts Two Hearts ppp  Hands Clap


Роси ще се съглася с теб, че Чаала както винаги е уникална.

Страхотна!    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт